SK Bounce Clan a skákací boty


Česko Slovensko Má Talent Trojice vystupující pod názvem SK Bounce Clan ukázala skoky a triky na skákacích botách. Porota Česko Slovensko Má Talent příliš trojici nevěřila, když říkali, že je tento druh sportu bezpečný. Jedno malé zranění si totiž způsobili na předcastnigu této show. Trojice nakonec ovšem podle slov Jakuba Prachaře nepostoupila.
8 komentářů: “SK Bounce Clan a skákací boty”

 1. další věc a rozhodnutí poryoty které moc nepobírám…. 🙂
  neříkám, že tihle byly ůplně nejlepší a bezkonkurenční… ale lidi tam docela řvali nadšením… byla to tak trochu show, vystoupení bylné skoků salt, atd… vypadalo to prostě dobře, lidi to bavilo… a oni nepostoupí…
  na druhou stranu nechají postoupit banba báb v plenkách, který se projdou dvakrát dokolečka po podiu… nechají postoupit dědka, kterej sice předvedl trošičku zajímavý kouzlo… aleobě tyty vystoupení byla naprosto nezajímavá a vícekrát nekoukatelná…. nebo ta 7- letá holčička, která zazpívala… neříkám že nebyla „roztomilá“, a na svuj věk relativně šikovná, že to tam zazpívala… ale jako věc co bych chtěl dál vidět ještě jednou, nebo co by mohlo být koukatělnější a zábavnější pro lidi, tak se dá mylsím čekat víc od těchdle borců na skákacích botách, co by v dalším kole předvedli….

 2. Jak psal nahoře Radek,taky nechápu..Možná,kdyby si chlapci oblíkli plenky a zaskřehotali ještě něco,že by je pustili dál,asi podle nich zvládne v dnešní době na těhlech botkách skákat každej,ach jo..
  ,,se skákajícími boty“ ?:-o

 3. chyby v názvech tady nejsou nic výjmečného… jednomu chlapíkovi tady dokonce spletli jméno… jmenuje se jiří dočkal… a oni ho přejmenovali na dočekal….
  na těch botách nejni lehký skákat, a vypadá to dobře… jak sem psal, určitě byly lepší… a do dalších kol bezkonkurenčně perspektivnější… než „báby v plenkách“, děda kouzelník, nebo 7 léta zpěvačka, která postoupila jen proto že je roztomilá….
  ale naštěstí těchdle skratů a omylů poroty nejni tak moc… třeba v konkurenční talentmanii mají takovýchdle ubožáků a tragédům kteří jsou jen trpani a nic neumí, a přesto postoupili, tak jich mají 5 krát tolik…

 4. Za „skákající boty“ se omlouváme 🙂 Každopádně pan Dočekal v soutěži Česko Slovensko Má Talent skutečně vystoupil jako pan Dočekal (jak uvádí titulek). K žádnému spletení jmen tedy nedošlo. To zda v Talentmanii vystoupil jako pan Dočkal, to je věc druhá. 🙂

 5. zack: nevim jak tam vystoupil… ale když se představuje…. tak říká…“Dobrý večer, jmenuji se Dočkal Jiří“… to je slyšet naprosto jasně… takže jestli se přihlásil tak, že při přihlášce vyplnil špatné jméno…a místo Jiři dočkal vyplnil Jiří dočekal… tak to je taky porušení pravidel, protože nevyplnil správné informace a vydává se za jinou osobu….
  takže at to ma se svym jmenem jak chce… at se prihlasil jak chce….
  každopádně představil se jako Dočkal jiří… a všem musí být jasné že je to ten samí chlap, který učinkuje v talentmanii…. takže je to jasné porušení pravidel…nevím co se tady řešíte… jestli se řeší slovíčkaření jestli to je Dočkal, nebo Dočekal…. tak to je velmi k smíchu… každýmu musí bejt jasný že je to ten samej….
  jasné porušení pravidel… jasné okamžité vyloučení ze soutěže, né-li dokonce nějaký další postih ze porušení…

 6. Barča: at slovíčkařím nebo né…. tak mám prostě pravdu, jen sem chtěl dokázat, že ten člověk tam nemá co dělat, protože porušil jasně daná pravidla a mají ho okamžitě vyhodit…
  nechápu co jim na tom trvalo tak dlouho… já obyčejnej divák sem si toho, že je ten idiot v obou talentových soutěžích všiml hnedkom… a celému štábu primy, nebo lidem okol CSMT to trvalo, tak ze prosel pres divadlo… a teprve pred nejakym casem prisli na to, a objevil se tady clanek o jeho vyhozeni z duvodu pravidel… takze sem prevdu mel, jen sem na to prisel o dost driv, nez vsichni lidi kteri delaji na CSMT….

 7. Díky za podporu. Potěšilo nás že lidi taky věřili, že jsme měli postoupit. Docela jsme v postup věřili a proto jsem tady v divadle předvedli úplný základy naší show. Škoda že jste se nedočkali toho nejlepšího co umíme:(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *