Skupina Screamers z ČSMT odpovídá čtenářům


Jen těsně nepostoupila travesti skupina Screamers, která napodobovala známe pěvecké hvězdy ve třetím semifinálovém kole talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent. Divákům se vystoupení skupiny Screamers líbilo, komici totiž dostali druhý nebo třetí největší počet SMS hlasů v nedělním kole. Co říká skupina na svůj úspěch? Online odpovědi skupiny Screamers najdete uvnitř článku.

Screamers odpovídali online v redakci bulvárního deníku Blesk. Jejich odpovědi si můžete přečíst zde na jeho oficiálních stránkách.


5 komentářů: “Skupina Screamers z ČSMT odpovídá čtenářům”

  1. Škoda, nepostoupit na úkor postupu rádoby zpěvačky. Zpívala opravdu špatně. Navíc má pro uši nepříjemnou barvu hlasu.

  2. Přesně tak, Screamers byli opravdu skvělí. Úkolem této show je pobavit diváka, což splnili. Při zpěvu Dominiky jsem měl pocit, jakoby mi po uších přejížděl parní válec. Holt, prima hraje spíš na ty prachy no, tak bylo to tak vždycky, nemůžeme jim to mít za zlé. Ze začátku souboje jsem si myslel, že Prima kvalitou trumfne Novu tím originál formátem a že najde skutečné talenty, ale tak to není. Prima hledá talenty jen za maskou toho, že hledá ty, kteří jsou nejvíce talentovaní pro to, aby jim co nejvíce naplnili kapsy. Viz vystoupení Dominiky, pana Zázrivého v semifinále i Chebejetu ( Pyroterra by si zasloužila postoupit víc). Bohužel celé to pofiderní celotýdenní hlasování umožňuje divákovi, aby poslal svého favorita do finále ještě dřív, než shlédne jeho vystoupení.( viz neadekvátní umístění dua Breakdenz Bradrs). Prima si opět užívá svého vrcholu a snaží se z toho vytěžit co nejvíce. A koho to vlastně zajímá, že ta Dominika se zmítá při svém ,,zpěvu“, jakoby chytla záchvat epilepsie, hlavně že Prima vytvořila dostatečně emotivní příběh, aby jí to stačilo na splacení formátu a ještě pěkné sumy pro své vlastní špeky…

  3. Honzo souhlasím s tebou, jestli bude porota takto postupovat dál, tak jim sledovanost hodně rychle klesne. Rozhodně není jejich hodnocení správné. Toto, že je soutěž o hledání talentů? Ubližují těm, kteří jej skutečně mají.

  4. Screamers byli opravdu lepší..Měli by jste více hlasů..jenže Jakub Prachař říkal ty čísla a místo 9975 řekl 9976,takže jsme to posílali Sleeperz…ale asi s tím nic nenaděláme….Mrzí mě to…i za Screamers..mohli jste ještě do toho finále…Pro mě jste VÍTĚZOVÉ…!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *