Sledovanost 4. semifinále ČS Má Talent v SR


Talentmania srovnává krok s Česko Slovensko má talent. S prvním finálovým přímým přenosem Markíza předstihla Joj v obou hlavních cílových skupinách. V cílové skupině 12-54 dosáhla Talentmania rating 11,1 % a share 33,2 %, Česko Slovensko má talent mírně zaostal s ratingom 11,0 % a podielom 32,3 %. I na Slovensku tak byla talentová soutěž Česko Slovensko Má Talent poražena konkurenční Talentmanii. Uvnitř článku výsledky talentových soutěží na Slovensku.

Stejně jako v Česku, tak i na Slovensku vyhrála Talentmania u staršího publika (12+). Česko Slovensko Má Talent bohužel vůbec poprvé nevyhrál na Slovensku ani u mladší divácké skupiny (15-54). Výsledky včerejšího souboje talentových soutěží na Slovensku zde:

Zdroj: Medialne.sk

Jeden komentář: “Sledovanost 4. semifinále ČS Má Talent v SR”

  1. Týždeň rekordov: Joj historicky najsilnejšia! V 12+ dosiahla TV JOJ celkový podiel 22,9%, v 12-54 sa podiel zastavil na vynikajúcich 25,5% je to aj vďaka Česko Slovensko má talent, ale aj úspešným slovenským seriálom: Panelák, Profesionáli, Mafstory, Odsúdené, reality show: Farmár hľadá ženu, filmom: Admirál alebo zahraničným seriálom: Klamári, Vtierka Castle, Kosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *