Sledovanost druhého semifinále Česko Slovensko Má Talent

ČeskoSlovensko Má Talent 2012 - Česko Slovensko Má Talent 2012

Včera jsme se mohli na obrazovkách televizí Prima a JOJ podruhé podívat na přímý přenos druhé řady show Česko Slovensko Má Talent. Jak se dařilo druhému semifinálovému večeru a kdo se stal vítězem nedělní sledovanosti?

Jakoby se historie začala opakovat. Loni střídaly nadprůměrně sledovaná castingová kola méně úspěšné přímé přenosy. Ačkoliv se sledovanost pod jeden milión diváků nepropadla a Prima si na své konto mohla opět připsat nadprůměrný nedělní večer, ztráta oproti předchozím týdnům je i tentokrát citelná.

Konkrétně sledovalo druhé semifinále Talentu 1 145 000 diváků při podílů na trhu 27,04%. První semifinále z minulého týdne dosáhlo hodnoty 1 074 000 diváků, takže si Prima lehce polepšila. Vítězem nedělní sledovanosti se stala Nova s filmem 2Bobule .

Sledovanost v ČR:

1. 2Bobule 1 633 000 (TV NOVA)
2. Česko Slovensko Má Talent – Druhé semifinále 1 145 000 diváků (TV PRIMA)
3. Ďáblovy lsti 801 000 diváků (ČT 1)

Sledovanost v SR:

Doplníme během dne.


2 komentáře: “Sledovanost druhého semifinále Česko Slovensko Má Talent”

  1. tak ad se nedivi, kdyz posilaji dal ( myslim tim porotu ) maly deti, a skro jen zpevaky.. bez Jara to tam muzou rovnou zabalit .

    ——————-

    Caren

  2. SR – jasný vítěz:

    Šou Česko Slovensko má talent si naďalej drží pozíciu najsledovanejšieho programu aktuálnej sezóny, včera talentová šou opäť dominovala trhu a získala rating 15,7% a podiel 40,7%. Aj druhý priamy prenos si tak udržal výrazne lepšiu sledovanosť, ako tomu bolo pred rokom. Nasledujúce ČSMT: Rozhodnutie dosiahlo vysoko nadpriemerný podiel 44%. Konkurencia so svojou filmovou ponukou na talentovú šou opäť nestačila.
    Druhý semifinálový priamy prenos nestiahla pod hranicu 40 % ani komediálna klasika Slnko, seno, jahody (11,1 % / 27,7 % v 12-54) na Markíze, nasledujúci akčný seriál Strážca spravodlivosti (18,9 % v 12-54) výrazne neuspel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *