Sledovanost: Talentmania porazila včera ČS Má Talent

Sponzorované odkazy

Sledovanost v Česku: Talentová soutěž Česko Slovensko Má Talent včera utrpěla porážku od konkurenční Talentmanie, která se vysílala na televizi Nova. Byl to vůbec první střet semifinálových přímým přenosů obou talentových soutěží, který těsně vyhrála televize Nova. Jaké byly výsledky sledovanosti? Přesná čísla uvnitř článku.

Včerejší Talentmanii sledovalo v cílové skupině 15+ 29,8 % diváků, což představuje 1 098 000 diváků. Talentovou soutěž Česko Slovensko má talent na Primě vidělo o několik tisíc diváků méně, přesně to bylo 1 042 000 diváků, to dělá podíl 27,13 %. Talentmania tak těsně, avšak přece jenom porazila pořad Česko Slovensko Má Talent.

Televize Prima ovšem může být i tak spokojená. V cílové skupině 15-54, která je pro televize všeobecně nejdůležitější, talentová soutěž Česko Slovensko Má Talent porazila Talentmanii se sledovaností 666 000 diváků (na základě výsledků z této cílové skupiny totiž získávají televize reklamní nabídky od inzerentů).

Noční rozhodnutí, ve kterém diváci rozhodli o postupu dvou semifinalistů do dalšího kola, viděla cca polovina diváků, kteří sledovali předcházející hlavní vysílací večer. V cílové skupině 15+ vidělo vyřazování přibližně 600 000 diváků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live