Sledovanost: Talentmania porazila včera ČS Má Talent


Sledovanost v Česku: Talentová soutěž Česko Slovensko Má Talent včera utrpěla porážku od konkurenční Talentmanie, která se vysílala na televizi Nova. Byl to vůbec první střet semifinálových přímým přenosů obou talentových soutěží, který těsně vyhrála televize Nova. Jaké byly výsledky sledovanosti? Přesná čísla uvnitř článku.

Včerejší Talentmanii sledovalo v cílové skupině 15+ 29,8 % diváků, což představuje 1 098 000 diváků. Talentovou soutěž Česko Slovensko má talent na Primě vidělo o několik tisíc diváků méně, přesně to bylo 1 042 000 diváků, to dělá podíl 27,13 %. Talentmania tak těsně, avšak přece jenom porazila pořad Česko Slovensko Má Talent.

Televize Prima ovšem může být i tak spokojená. V cílové skupině 15-54, která je pro televize všeobecně nejdůležitější, talentová soutěž Česko Slovensko Má Talent porazila Talentmanii se sledovaností 666 000 diváků (na základě výsledků z této cílové skupiny totiž získávají televize reklamní nabídky od inzerentů).

Noční rozhodnutí, ve kterém diváci rozhodli o postupu dvou semifinalistů do dalšího kola, viděla cca polovina diváků, kteří sledovali předcházející hlavní vysílací večer. V cílové skupině 15+ vidělo vyřazování přibližně 600 000 diváků.


8 komentářů: “Sledovanost: Talentmania porazila včera ČS Má Talent”

 1. No nevim teda, me stacilo bohate jen videt duo GS a jejich radoby vtipne prupovidky a je to o duvod vic proc na Talentmanii nekoukat …. celkove Talentmania je o nicem ….

 2. talentmanie je hodne trapna… ale bohuzel ji vysila nova, takze i kdyby byla sebevice trapna, tak v cesku je vzite, a spousta lidi me vzity, ze proste nova je nejlepsi… protoze tomu X let kdysy davno bylo, oproti prime byly bezkonkurencni… ted je prima podle me kvalitou poradu docela dobehla, dokonce je ted bych rekl mnohem kvalitnejsi… ale tohle proste ti zaryti priznivci novy nevidi, ti na ni budou koukat furt…
  tak to podle me bude, protoze jinak si to neumim vysvetlit… protoze na talentmanii nejni fakt na co koukat… ani ti vystupujici nejsou zadny pecky… a ta cela komedie okolo je opravdu k smichu….

 3. Prima měla špatný zvuk,proto ta nižší sledovanost…jinak by to Prima opět vyhrala…talent mania je dosti trapnááá 🙂

 4. Na Primu se někteří diváci nekoukali proto, že byli znechuceni předešlým dílem Velký třesk. Ten se evidenentně nepovedl. Opravdoví talenti )stepařka, Jackson z děcáku a krasojezdkyně) se nedostali a netalenti se pustili dál. Co jsem měl možnost slyšet, tak dost lidí konstatovalo, že díl Velký třesk byl poslední, který sledovali.

 5. Podle mě byla na Primě potom dlouhá pauza, a proto si to někteří přeblikli na Novu, ale souhlasím s Ktarinou, některé talenty mi tam chybí např.: M.J. – František, Kraso – kolařka, stepařka a ještě slečna ze Zlína s písečnou animací, byla totiž v prvním díle, ale pořád je to lepší výběr, než na Nově, ta mě zklamala.

 6. Zo začiatku som nevedel, čo budem pozerať, bol som nervózny a prepínal som z Markízy na Jojku a naopak… no odkedy začal lachtan Meloun svoju púť a talenty začali byť naozaj nudné v Talentmanii pozerám výhradne iba ČS Got Talent, ktoré nesie bohovskú atmosféru svetovej show…
  Mrzí ma, že naša JOJ-ka sa spojila s vašou Primou, ktorá aj cez satelit, ako bežne pozerám, má veľmi zlú kvalitu zvuku a obrazu – neporovnateľná zmena, ak prepnem na JOJ-ku (kiežby tam bola namiesto nej Nova) no u nás začína byť zvyk, že Markíze sa rúcajú večerné vysielania a JOJ-ka je už bežne v niektorých dňoch hlavnou vysielacou stanicou…. čo ma celkom teší… (ako aj v nedeľu večer :))
  Veľmi ma Nova a Markíza sklamali ich zákerným ťahom proti ČS má Talent… vďakabohu, že aspoň niektorí Slováci a česká menšina dostali rozum a snažia sa zakopať tamten nezmyselný projekt…
  (A už sa neviem dočkať trápnej Superstar… 🙁 )

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *