ŠOK! Monika Stanislavová je profesionální zpěvačka!


,,Zpívám si jen tak doma,“ – ,,Nebo kamarádkám na oslavě“. Tyto slova řekla Monika Stanislavová při castingu druhé řady Česko Slovensko Má Talent. Jaká je realita? Monika nejen že vystupovala ve slovenské veřejnoprávní televizi, ale má za sebou i natočené album. VIDEO.

Zpěvačka Monika Stanislavová vydala v minulosti album s názvem „Nauč sa to odo mňa“, na kterém je třináct písní. Kromě toho vystupovala v televizi. Co k tomu říci? Raději nic. Diskuze pod článkem je přesto vaše.92 komentářů: “ŠOK! Monika Stanislavová je profesionální zpěvačka!”

 1. Nechápu, proč to ti lidi dělají. Lež se vždycky odhalí, kdyby alespoň řekla, že se tím svým zpěvem moc neproslavila, ale ona chtěla ze sebe udělat chudáčka ženu, co si zpívá doma. Fandila jsem jí, teď už to je jen další. No comment.

  • Měla říci pravdu – že zpívala profesionálně cca před 35-38 lety a taky na rovinu, proč toho nechala. Její písničky jsem poslouchala, jako malá holka. Takhle si zbytečně popudila obrovské množství lidí….

  • nabalzněte lidi je dobra a asi se ztratila někde,ted jsme jí našli tak bud me rádi. každý jeden byl v šoku z vás každý jeden a ted si lžete vy samy sobě.Myslim že vysvětlení nam dá sama je ale pravda že se přiznala že neprorazila kdysi a ted ji tato show dala šanci tak ji mame zpet a možná ještě lepší.to je můj názor váš respektuji.Je ale vážně dobrá .Chtěli jste konkurenci našim zpěvákům tady ji máte .Má odvahu a zpívá krásně.

   • Je to pravda,zpívala v Talentu krásně a i když moje maminka sleduje Repete,já jsem ji tam nikdy moc nezaznamenala,asi byla moc bezvýrazná a je dobře,že když vyzrála tak se ukázala.Copak je jediná zpěvačka v Talentu co nikdy nezpívala na veřejnosti?

 2. spíš to vypadá jak nějaký konkurz nebo kasting v nějaké soutěži To, že se našlo nějaké video, nemusí hned znamenat, že je pravda, co se tu píše.

  • Kdyby ses obtěžoval podívat na zdroj, zjistil bys, že se jedná o „Gala koncert Bratislava – Istropolis so spomienkou na Ivana Krajíčka k jeho 70. narodeninám a s večnou spomienkou na program Repete“

 3. trapna!!! co chcela dosiahnut klamstvom??? ved pravda vzdy nakoniec vyjde najavo, klamarka je to, nie herecka!!!

 4. člověku se chce zvracet nejen z té provařené neúspěšné pěvecké umělkyně, která to na stré roky zkusila podvodem. Zejména mně je na blití z celého toho přihlouplého pořadu Primy a ještě pitomějších legračních porotců , kteří se zesměšnili před celým národem, nebo spíše hráli naučenou komedii, za kterou dostali zaplaceno . Zaňáková – Fuj !!!!!!

  • Mě by zajímalo jestli to opravdu porota netušil nebo to byl herecký výkon všech a nápad jak přilákat diváky k obrazovkám…

   • to je asi stejné jak s malou Diankou.. Vystupovala na všelijakých akcích , filmpárty , besedy , přehlídky ( vystupovala i na akci kterou moderoval Martin Dejdar ) , rok už s ní maminka vymetá kdeco a najednou to je nový objev…..je to šaškárna… myslím si ,že už se ví dopředu kdo to “ má“ vyhrát….dělají z nás blbce:-)

  • Proč se zesměšnili? Že reagovali spontánně na její zpěv? Myslíte, že podrobně lustrují každého účastníka soutěže? Nikoliv. To spolehlivě udělá obecenstvo.

 5. Nojo.. ale zpívat umí…A do součastnosti jsem o ní zatím neslyšel, a ani nikde ji neviděl…Nebo vy snad jo?…Kdyby nebyla včera v telce, nikdo z vás by jí neznal…Takže se objevila…A ještě si myslím, že toto vystoupení kvalitou zpěvu daleko předčilo všechna ta starší videa…

  • jo, zpívat umí a právě proto, že se nedokázala do svých 58 mi let proslavit jinde než na Slovensku ( a i tam asi lokálně) tak to zkusila po vzoru Susan Boyle. Jenže u Susan to byla pravda a na základě této dojemné pravdy se právem proslavila. Ale tato? nebo je správné, aby lidé zcela bez charakteru ( jen trochu slušný člověk by si takovou sprostost nevymyslel) se proslavili???Myslím, že tímto si pod sebou podřezala větev i na Slovensku..

  • Zpívala v 70. letech a hodně. Poznala jsem jí podle zpěvu ale v žádném případě už ne podle jména. Dál nezpívala. Údajně proto, že si to její manžel – lékař nepřál.

  • Sice jsem překvapená, ale to nijak nesnižuje kvalitu zpěvu paní Moniky….asi je pravda, že si zase už zpívá jenom doma v koupelně. Takže hodnoťme jenom zpěv, ano? A ten se v pohodě, dokonce určitě lepší než tady na youtoube… hezkej den

 6. myslím si ,že si ani neuvědomila co kdysi někde zazpívala a opět se zní dělá lhářka …ach národe nechte toho a ať si zpívá kde chce…

  • Těch vystoupení za těch x let není málo, na natočené dvě desky se taky nezapomíná. leda by se extra silně praštila a měla kompletní amnézii. Pokud se toto potvrdí, o.k., nemám výhrad.

 7. Ano, trochu se tím pokazila ta krásná pohádka, kterou všichni tak rádi posloucháme. Ale jinak – opravdu lhala? Opravdu je „profesionální zpěvačka“, jak se píše v titulku? Je to její zaměstnání ? To, že někdo párkrát vystoupí v televizi, nebo dokonce vydá desku (dnes si může desku vydat kdedko sám), ještě stále neznamená, že je „profesionální zpěvák“. Takže je opravdu možné, že si dnes zpívá jen tak doma nebo pro pár kamarádek. Pak mluvila pravdu.

  • Přesně tak, nemyslím si, že by lhala, však se jí ptali, kde zpívá, a ona jen řekla, že doma a občas kamarádkám. A věřím, že to tak dnes opravdu je. Nikdo se jí neptal, jestli se tím někdy živila nebo tak něco. Navíc před desítkami let zřejmě neprorazila, tak kdo by se tím chlubil…

 8. UPŘÍMNĚ JE MI ABSOLUTNĚ JEDNO JESTLI JE PROFESIONÁLNÍ ZPĚVAČKOU…PRO MĚ ROZHODUJE TO ŽE ZPÍVÁ ÚŽASNĚ!!!!KAŽDÝ KDO JE V ŠOKU Z TOHO,ŽE PANÍ MONIKA,LHALA,BYCH RÁD NAPSAL NO A CO,ŽE LHALA ASPON NEKRADE JAKO NÁŠ PAN PREZIDENT.

  • To, že náš prezident očividně trpí kleptomanií s tím nemá moc co společného, ale jinak souhlasím.

 9. Ale ona na začiatku v upútavke povedala, že so spevom sa jej nepodarilo presláviť preto mala rôzne zamestnania.

 10. Ach jo, to si vážne myslíte, že to takhle nedělají všichni? Znám lidi, kterým přímo producenti řekli, ať si vymyslí dojemnej zajímavej příběh, o tom, jak to měli v životě těžký, že se pak snáz dostanou dál. Celý je to připravená komedie.

 11. No, Bože, tak to neřekla no. Sami tu píšete, že se příliš neproslavila a navíc, z videí je podle mně viditelné, že když se natáčely, byla o několik pár let mladší, než je teď. Třeba teď opravdu zpívá jen tak pro sebe doma nebo pro kamarádky a proto nepovažovala za podstatné to tam říct. A stejně to určitě vyplnila do nějakého dotazníku. A každý z těch soutěžících, co za něco stojí, už někde vystupoval. A taky to neřekli rovnou. Vzpomínáte na ty chlápky s jojem, či co to měli? Jak z nich pak vylezlo, že jsou několikanásobní mistři světa? A taky to neřekli sami od sebe, co si vzpomínám.
  Takže můj názor je, že je blbost odsuzovat ji tak rychle jen za to, že neřekla, že párkrát byla v televizi. Má hlas a to je hlavní.

 12. Monika Stanislavová se profesionálně věnuje zpěvu již od roku 1980,zpívala v zahraničí,má na kontě i několik CD-ček. Pravidelně i v současné době vystupuje na ruzných společenských akcích na Slovensku se svým dlouholetým manželem-druhem známým slovenským hudeb.skladatelem (Igor Bázlik). Je známá v hudebních kruzích,méně známá mezi širokou veřejností. Žije v Bratislavě. To,že dělala casting v Brně a né v Bratislavě,je také dukazem její prolhanosti. Je pravdou,že zpívat umí,vždyť zpívá přes 30 let. Kromě toho ještě učí zpěv metodou nedávno zesnulého hlasového pedagoga a hudebníka Františka Tugendlieba,který žil dlouhá léta v Bratislavě a v devadesátých létech odešel na Moravu. Je to lhářka! Zahrála perfektní divadlo!

 13. Ať zpívá,myslím si že všichni,kteří jí odsuzují neumí zapět ani ovčáci čtveráci!! Alespoň tam budou lidi co mají něco jako talent a né zkřehotající kreatury.Pa pa a držím palce

 14. Ať zpívá, ať zpívá, ať zpívá…… ale stejně je mi z té staré provařené a komunisty kdysi uznáváné hvězdy k blitííí !

 15. ….. profesionální zpěvák bere za práci prachy, ona se živý jinak. Talent má tak proč by to neskusila. Je na správným místě – ne?

  • docela souhlasím ale všichni jsou naštvaní protože jim lhala do očí! a osobně se mi ani moc nelíbila nevim co na ní viděli

 16. Ani se paní nedivím, že se přihlásila do Talentu. Přestože nepochybně spolupracovala s úspěšnými lidmi z hudební brandže, byla tam dle klipů tzv. do počtu. To, že vydala CD jí asi také moc popularity nepřineslo. Přitom se mě zdá její talent větší, než spousty renomovaných „zpěváků“. Využila šanci se zviditelnit. Soutěž je nastavena tak, aby ukázala talent a kdyby se přihlásila třeba Bartoška, tak dostane zkrátka 3X a jde od válu.

 17. Proboha,lidi,pochopte už konečně v čem spočívá tato diskuse! Tady nejde o to,jestli Monika umí,nebo neumí zpívat! Jde o to,že před celým národem lhala! Hrála se na chudinku u plotny,která nikdy nikde nezpívala. Ona řekla doslovně: že ona sa prý živila jako administrativní síla,kosmetička,atd., že ona doposuď nikde nezpívala, že si občas zpívá doma svým kamarádkám. Skutečnost je taková,že tato žena zpívá již 30 let. Dlouhá léta vystupuje se svým životním druhem-hudebním skladatelem Igorem Bázlikem,který je velice známý v hudební brandži na Slovensku. Není pravda,že Monika zpívala kdysi, ale ona zpívá pořád i v současné době na ruzných společenských akcích v SR. Dejte si do googlu její jméno a pak si udělejte o ní obraz.

  • Přesně tak. To není omyl, že něco nedůležitého neřekla, to je megalhaní. vemte si jen tu vizáž. Když vystupovala v tv jako zpěvačka to se vyfintila a tady přijde jako pipka a ještě si k tomu pořídí falešné brýle na efekt? Všimněte si, jak je má dole a dívá se přes obroučky..Tohle byl prostě herecký výstup. Nevíme proč přesně to dělala, možná se s někým vsadila..Ale pravděpodobně chtěla zvýšit zájem o svou osobu a když se to povedlo takto hvězdně Susan boyle, tak proč se trochu neopičit… Vždyť je to ubohé..Kdyb řekla pravdu, stejně by ji pochválili, udělala by trochu refresh svojí osoby v pozitivním duchu..Ale takto? Lidi nemají rádi, když z nich někdo dělá osly pro svůj prospěch a za každou cenua dají jí to „spapat“ ( alespoń většina).

 18. Igor Bázlik v súčasnosti vystupuje na koncertoch so speváčkou Monikou Stanislavovou ako dvojica pod názvom Duo Evergreens.

 19. At je jaká je tak stejně nepostoupí až do finále.A co,že lže nebo to zamlčela!!!Podívejte se na politiky oni lžou pořád a to jsou placeny z naších peněz.Tak kdo je větší lhář ona???nechtějte,abych se smál!!!

 20. preco sa vsetci obuvaju prave do nej?!!! hej, tak spievala a zivila sa spevom. aj je konkurenti Remedios maju album a zivia sa hudbou. alebo napr. z minulej serie ceskoslovensko ma talent, The Pastels boli profesionalny tanecnici, ktorych tanec zivy. nie je pointou tejto reality show najs vhodneho reprezentanta do vegas a priniest mu medialnu slavu??? zamyslite sa nad tym, hlavne ti, co kritizujete 😉

 21. dobrý den,
  paní Monika patří ke spoustě dalších v této soutěži,kteří vystupují veřejně a nebo to už zkoušeli.Nevidím důvod ji nazývat lhářkou a častovat ji nadávkami.Předvedla výkon,který by spousta profesionálů živě nepředvedla ani omylem,protože na to nemají.Má můj obdiv,fandím ji a těším se na její další vystoupení neboť její barva hlasu na naší scéně evidentně chybí.
  Přeji všem pěkný den i Vám paní Moniko

 22. se z ni nepo…..stejně nevyhraje…a oproti českým zpěvačkám je nula… tak se ukázala v tv, no a? za par mesicu si na ni skoro nikdo nevzpomene..

 23. Na repete Návraty jsem se dívala , takže paní Moniku známe i u nás v čechách.Primě tu lež odpustím ale vaše slovenská televize musela vědět kdo je ta paní,Né .Ale uznávám , že paní Monika zzpívá furt hezky,,,,,

 24. NEVÍM CO TADY ŘEŠÍTE… MOMENTÁLNĚ PROFESIONÁLNÍ ZPĚVAČKA NENÍ, A I KDYBY BYLA, TAK NEVÍM, JESTLI SE ÚČAST PROFESIONÁLNÍM ZPĚVÁKŮM V TÉTO SOUTĚŽI ZAKAZUJE… TO JE SPÍŠ JEN O POTŘEBĚ TOHO ČLOVĚKA. TĚŽKO BY TŘEBA TAKOVÝ GOTT ŠEL SOUTĚŽIT, TEN TO NEMÁ ZAPOTŘEBÍ. A TO ŽE TAM BYLI I JINÉ SKUPINY CO JINDE VYSTUPUJÍ NEBO LIDÉ CO VYHRÁLI MISTROVSTVÍ SVĚTA VÁM UŽ TAK MOC NEVADÍ?? TO JE PAK ALE ZVLÁŠTNÍ 😀

  • Tady se řeší jenom to,že lhala. Nic víc! Chtěla zapusobit na porotu a hlavne na diváky svým „příběhem“ a takovýmto neférovým zpusobem získat jejich přízeň. To se prostě nedělá. Na otázku Dejdara- „jaká je vaše profese“ měla rovnou říct: „živím se jako zpěvačka“ a ráda bych se zviditelnila. Tečka!

  • Vždyť nejde o to, jestli je soutěž i pro profesionály nebo ne. To máte jako by tam Gott šel v převlečení a dělal se sebe neznámýho dědu a pak učurával blahem, jak ho chválí. Možná by to byla i sranda, kdyby po dozpívání sundal, voalá kdopak to je? :-). Ale to nebyl její cíl, pobavit. Ona účelově a vypočítavě lhala, ne s cílem lii pobavit, ale proslavit se, zvýšit prodej desek svého ubohého zpěvu ( kdo mají hudební sluch mi rozumějí) a namastit si kapsu. A to jako vtipný není a normální už vůbec ne.
   P.S.: všimli jste si, že měla falešné brýle? K dotvoření image pipinky..

   • Teda nechci vám brát iluzi o dokonalé lhářce, ale ty brýle zřejmě nejsou falešné. Když se podíváte o pár komentářů výše, kde Eva odkazuje na rozhovor na Autosportfoto.sk, tak po rozkliknutí uvidíte ty samé brýle na všech fotkách, kromě té černobílé z mládí…

 25. Pane ZUHO,proč se ale paní napřizná,kdo vlastně je??Proč ze sebe dělá skromnou naivku,která si zpívá pouze v koupelně?Proč vystoupila jako skromná teta od plotny,nenalíčená,neupravená,když skutečnost je zcela jiná???Proč se nepřizná,kdo vlastně je???Proč z nás diváků dělá blbce???Každý,kdo něco umí a předvede to,se rád svými předcházejícími úspěchy pochlubí,nikdo se za úspěchy nestydí.

 26. Teda já té vaší hádanici nerozumím. Šetřete energií ! Je to soutěž o všem možném. Paní Monika najela na brázdu ZPĚV a ukázala něco, co má v Čechách jen málokterá i profi zpěvačka – nádhernou barvu hlasu, v hloubkách takovou tu tmavě medovou, do středu i výš nabírá jímavou energii, která se teda mně zarývala do duše. Takže MY, kterým se Monika líbí, udělejme FAN společnost a pojďme tou JEJÍ BRÁZDOU ZA NÍ ! A konec hádání !

  • A účel splněn, v to falešná bezcharekterní Monika doufala, že se najdou tací pro které slušnost už nic neznamená a koupili by si obraz i od masového vraha kdyby byl pěkný.

 27. No nevím jak Vy, ale mě se její zpěv vůbec nelíbil, výšky měla možná dobré, ale jinak fakt děs…

 28. To, že jsme v televizi něco viděli ještě nemusí být pravda. Mohlo to být sestříhané. Proč by o sobě člověl tvrdil to, co ona, a přitom by věděl, že to není pravda. Opravdu tomu věříme, že nás chtěla ošálit nebo nás šálí televize?

 29. lidi!!!!! co to tady řešíte? je to ženská s nádhernym hlasem od pána boha. ostatní adepti mají několik evropskych až světovích ocenění a odsuzuje je někdo? je to šance se ukázat v čem koliv co člověk umí nejlépe. paní monika prostě využívá šanci jako ostatní. moc vám držíme palce moniko.

 30. Byla jsem ze zpevu nadsena,ale velmi smutna z pondelni zpravy o lzi pani Moniky.Mam pred ocima kleciciho Dejdara,vrele nadseni Lucky a pana Slavika.Citim to jako velke ponizeni jak poroty,tak i nas divaku.Kladu si otazku proc?? musi vsechno skoncit zase prelstenim a necistou hrou.Kde se ztratila čest cloveka?Skoda,pani Moniko,zase jedno velke zklamani.

 31. Vůbec nechápu, co to mělo znamenat. Absolutně průměrna „zpěvačka“. bez šance na nějaký úspěch a celá porota z ní dělá zázrak. Nevím kdo za tím stojí, ale pokud se takhle dělají pořady, kde se z lidí dělají blbci, tak vážně to hoďme do propadliště braku a ubohosti.

 32. tyjoooo!!!!!!!!!Tak to je,ale teda velká lhářka……by mě zajímalo jestli už to ví porota a co jí nato v příštím kole řeknou……Jako to je teda hrůůza!!!!!!! 😀

 33. Zasnem kde sa v nej nabrala ta odvaha,ked dobre vie,ze CSMT2 sleduju divaci roznych vekovych kategorii a hlavne ti starsi si ju urcite pamataju.Keby aspon nebola vypustila z ust vetu „spievam si len doma a kamaratkam“ :(. Smutne ako sa proste musia niektori zviditelnovat. Hlas ma krasny a zaspievala to nadherne,to jej uznavam,ale to klamstvo :((,preco?!! Kolko skutocne talentovanych amaterov sa tam nedostalo,len preto ze ona im zabrala miesto? Hanbim sa za nu,ze dokazala klamat pred dvomi narodmi,rovno „do oci“ :((

 34. Ta paní zpívá jako profesionálka,je to na první pohled patrné, a nedělá to špatně.Informace o soutěžících má asi porota velmi přesné. Pakse divím tomu“úpřimnému divadlu porotců po vystoupení p.Stanislavové.Na mně to mocdobře nepůsobilo.

 35. a to jí tedka můžou vyřadut nebo co sní udělaj nechaj ji postoupit?? ja bych se asi propadla trapností kdy druhé kolo musela zpívat

 36. Žádný porotce se jí neptal jestli někdy zpívala. Tak v čem podle některých lhala – nelhala odpovídala na to na co se jí porotci ptali a to byla současnost né minulost. A i kdyby tajila minulost tak nejde o to co dělala nebo co dělá ale o to jak zpívá.

 37. Vy z toho naděláte .. jenže víte co? .. ona vlastně mluvila pravdu .. porota se ptala .. kde zpívá –> v současné době .. a pravdou je .. že už jen doma a svým kamarádkám 😀 .. neptali se .. kde jste zpívala .. před několika lety ..

 38. a jsem pro názor HEPE .. 😀 větší polovina .. se svým talentem určitě už vystupovala před veřejností .. a někteří jsou právě i mistry .. takže komenty .. jako .. ZE ZAČÁTKU JSEM JÍ FANDILA .. ALE TED JE PRO MĚ SPORSTÁ LHÁŘKA .. 😀 lidi .. co s váma udělá blbý titulek z novin .. a kde je váš názor??? .. přestaňte číst blesk .. a podobné sračky .. jen vám to erroruje mozek 😀

 39. Možná si chtěla získat víc popularity dojemným příběhem, ale nikdy neřekla, že v minulosti nezpívala a co je pro mě hlavní, zpívala naprosto úžasně a to nikdo nezmění. Talent má.

 40. moc paní Moniku lituju…tak úžasný hlas a tolik závistivců…také bych chtěla mít v jejích letech tu kuráž!!!

 41. Ale stejně to byl blbej nápad. Chce tu soutěž snad vyhrát ne? Takhle ji ale diváci posílat hlasy moc nebudou.

 42. Já ji tak fandila..a ono je to taková podvodnice..tak na to by jsem se mohla vybodnout..absolutně nechápu jak to mohla udělat..!!….je to ubohost takhle lhát!!..a navíc před kamerama…ted oni celé československo ví jaka je to podvodnice a lhářka!!..

 43. No u maleho decka bych to pochopila ale u dospele zeny?!No hruza a ja si myslela ze je fakt tak dobra ale to ze je profesionalka tak me to dost nastvalo hlavne je to nefer vuci ostatnim soutezicim!!!

 44. A to není jenom tahle paní, Např: Eva Burešová také zpívá v muzikálech, osobně se zná s Lucií bílou, V tomto pořadu je jen pro to že jí zavolal manažer primi ať příde na casting. Řekl jí že poustoupí až do semifinále, malá dianka zpívá duel s karlem gotem. je to prostě korupční pořad.

 45. No, vypadala celkem nadějně ale tou lží si to totálně pos.ala. Myslím, že je trapná a přijde o hodně fanoušků. Divím se, že ji poslali do semifinále. K čemu krásný hlas s prolhaným srdcem…. :_(((((((((((((((((((((((((((( fuuuuuuuuuuj vypíííískat

 46. Neřekla lež ona dávno už nezpívá když se podíváte na ty vide je to hodně let zpátky, nelhala jen neřekla celou pravdu….teď co byla v talentu tak už opravdu jen zpívá doma nebo kamarádkám, možná 20 let zpátky udělala ňáký album, že ho nezmínila je jiná věc

 47. BTW: proč by tam chodila kdyby profi zpívala? 😉 já to vidim na come back, ale nikomu můj názor nebudu vnucovat

 48. Je to velice krásná žena, Která umí zpívat.
  Tímto úskokem se dostala do podvědomí určitě si jí všimli producenti a jini kteří do toho mají co mluvit. A teď si představte, kdyby zpívala česky !!!!!
  Přejme jí hodně úspěchů.
  Nikoho nepodrazila , po ničích zádech nevylezla, nic neodklonila, jen zpívá na její krásná ústa.
  Chtěl bych jí !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *