Sophiina volba v Česko Slovensko Má Talent (+Video)


Diváci mohli v neděli 5. 9. vidět v rámci originální talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT emotivní příběh sester Jitky (16) a Pavlíny (21) Matiových. Před porotce i diváky se sestry postavily ruku v ruce. Uspěla však jen jedna, porota toto sourozenecké duo nekompromisně rozdělila. Ale porotci ve svých názorech rozhodně nebyli jednotní. Lucii Bílé se jejich duet líbil, Jan Kraus a Jaro Slávik však měli jiný názor. Pokud se bude dál hovořit o postupu, pak jedna musí z kola ven.

Ještě než vešly obě slečny, které pocházejí z Roudnice nad Labem, ale studují na konzervatoři zpěv, na jeviště, mluvily o tom, jak si skvěle rozumí a jsou na sebe hodně vázané. Netušily, že za moment je čeká nejtěžší rozhodnutí jejich života.

Janu Krausovi a Jaro Slávikovi se víc líbil zpěv starší tmavovlasé Pavlíny. Naznačili, že její mladší sestra, blondýna Jitka, zpěv své sestře trochu kazí. A dali slečnám jasné ultimátum. „Buď postoupí jen Pavlína, nebo žádná, je to pro vás akceptovatelné?“ zeptal se nekompromisně Jan Kraus. Sestry se šly poradit do zákulisí a jejich rozhodování se neobešlo bez slz. Pavlína se na jeviště nechtěla vrátit bez sestry, Jitka ji posílala dál. „Ty na to máš, budeš zpívat za nás za obě,“ utěšovala ji a zároveň i sebe. Těžko si představit, že by sestře možnost vyhrát 100 tisíc EUR a angažmá v Las Vegas upřela. Pavlína si otřela slzy a prohlásila: „Já tam jdu, ale bude to pro mámu, jo?“ Jitka kývla a ze zákulisí spolu s moderátory Martinem Pyco Rauschem a Jakubem Prachařem sledovala, jak Pavlína zazpívala už sama další písničku. „To je to nejkrásnější, co jsi mohla pro svou sestru udělat, to mi věř,“ utěšoval Jitku Jakub Prachař. A nebyl sám, kdo si to myslel.

V dalších kolech si sice sestry Matiovy spolu už nezazpívají, ale jinak jim v tom nic nebrání. Společně totiž vystupují – a někdy i v triu se sestřenicí. Pocházejí z romské muzikantské rodiny, táta je baskytarista, maminka hrála na klavír a zpívala. Holky hrávaly na housle a na klavír. Tak napojené jsou na sebe proto, že další sourozence už nemají a jako sestry si vždycky moc dobře rozuměly; ostatně, spojuje je stejný a velký zájem – zpěv. Nerozdělí je nakonec úspěch? Sledujte další osud Pavlíny, která je přesvědčená, že nyní musí zpívat i za svou sestru Jitku.9 komentářů: “Sophiina volba v Česko Slovensko Má Talent (+Video)”

  1. Show ČS má talent je jinak bezva, ale to co předvedla porota v případě sester Matiových hraničí se sadismem. Tady opravdu nejde jen o „zpěv“ a to, co jste napáchali na duši mladší sestry a na jejich vzájemném vztahu je nenapravitelný hnus, který nelze ničím ospravedlnit. Bylo mi z toho opravdu zle.

  2. Osobně si myslím že show ČS má talent je lepší a nacházejí lepší talenty než show na nově talentmania .
    Ale u těchto sester jste se vážně spletly pan Jaro Slávek zbytečně zmáčkl červené tlačítko a tak se ta mladší sestra zalekla a už nemohla předvést to co umí mohli jste jim dát šanci obou . Jelikož tam brali uplné blbosti kralíci kteří sotva skáčí přes překážky to není talent jak sem slyšel z vysílání paní Bíla je tam chtěla nechat obě a chtěla jim dát šanci ale Pan jaro slávek ji pověděl výš kolik toho tady máme mě se teda libili možná by se mohli ještě vratit a některé blbosti vyhodit ( například pana který hral na trychtíř a hadici to není talent ale šikula takže e měl radši přihlásit do radyptáka loskutaka :). )

  3. nO TAK JAK NA TO KOUKAM ZNOVA A SKOUMÁM TO TAK TOTO VYSTOUPENÍ NEMĚLO CHYBU . JARO SLÁVEK JE NENECHAL PROJÍT PROTOŽE TĚCH VYSTOUPENÍ MAJÍ JEŠTĚ HODNĚ V TOM VIDEU TO JDE SLYŠET A PAK SE K NĚMU PŘIDAL I KRAUS JA NEWIM MYSLIM ŽE JARO SLAVEK FURT CCHE ROZHODOVAT ZA DVA ALE NEUVĚDOMUJE SI ŽE KAŽDEJ MÁ SVŮJ NAZOR . vÁŽNĚ BYCH JE CHTĚLA VIDĚT JEŠTĚ JEDNOU MAJÍ KRÁSNÉ HLASY JA DOMA BREČELA SNIMA A MĚLA SEM Z JEJICH HLASŮ HUSÍ KUŽI LIBILI SE MI O MNOKRÁT VÍC NEŽ TY HOLKY CO ZPÍVALI TELL HIM . A NAVÍC ONY BYLI PRY PŘIHLAŠENY I KAŽDA ZA SEBE A SPRAVNĚ STE SI MĚLY VYSLECHNOUT I JITKU TO BY VÁS NEZABILO KDYBY STE SI JI POSLECHLI JA JI SLYŠELA NA FESTIVALE V KRALOVÍCH VARECH A TO ZPÍVALA SAMA A VŠICHNI SI STOUPALI KDYŽ ZASPÍVALA AT LAST OD ATE JAMES DEJETE JI JEŠTĚ ŠANCI AŤ UKAŽE CO UMÍ ANI STE JÍ NESLYŠELI.

  4. Mam na to stejnej nazor..mely nechat zazpivat kazdou samostatne..Me osobne se vic libila Pavlina..ma pro me hezci barvu hlasu..ale Jitka je stejne dobra a meli ji dat sanci predvest se..a taky Jitka je o pet let mladsi, coz se projevilo i po hlasove strance..prijde mi nefer pustit dal např. ucitelku se psem, kteri jsou cviceni prave na to, aby poslouchali na slovo nebo pana, ktery fouka do hadice..tohle neni talent..myslim, ze v Britain´s got talent nebo America´s got talent by tohle podruhé rozhodne videt nechteli..ani slecna, ktera kreslila do pisku nemela zrovna talent..,protoze kreslit neumela..ten obrazek by zvladlo 8lete decko..videla jsem par videi, kde jedna slecna taky kreslila do pisku a neda se to srovnat..v cizine jsou tyhle souteze vzdy kvalitnejsi! Myslela jsem, ze tahle soutez bude o hledani talentu..pro to ma tohle slovo taky v nazvu..takove souteze vzdy vyhravaji zpevaci,zpevacky,tanecnici (vyborni tanecnici) a doufam, ze to tak bude i u nas..porota by se mela vzpamatovat a zacit hledat talenty!!!

  5. Myslím si, že měli dát šanci i Jitce……nevíte prosím Vás někdo jak se písnička, kterou ségry zpívaly spolu jmenuje a kdo ji zpívá v originále?

  6. bylo to příšerně strašný a trhalo to uši a to co Pavlínečka cigánečka předvedlav semefiniále, byla jak stará baba a nedalo se to ze zpěvem srovnat. Když nic neumí at se tam nehlásí a to bylo fakt DRAMATICKÝ rozhodnutí ježiši z toho děláte drama obě sou trapný cigošky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *