Soutěžící 3. semifinále ČS Má Talent v jednom


V neděli 17. 10. si svá místa ve finále talentové show Česko Slovensko Má Talent vybojovali operní pěvec Marián Zázrivý a tanečník a iluzionista Radek Bakalář. Kdo nejvíce zaujme již tuto neděli ve třetím semifinálovém kole? Diváci budou opět moci vybírat z osmi semifinalistů, které samozřejmě mohou podporovat svými hlasy prostřednictvím SMS. Systém hlasování je jednoduchý.


Každý ze semifinalistů má pro telefonické hlasování přiřazený svůj kód. Stačí tedy poslat kód podporovaného talentu na telefonní číslo 906 02 13! Cena SMS je 13 Kč včetně DPH.

Patrik Battya

– slyšeli jste už hlas, který by svými vibracemi dokázal rozbít sklo? Možná se toho dočkáme právě v Česko Slovensko Má Talent, a to díky výškám, které dokáže Patrik zazpívat jako málokterý muž.

Daniel Borak

– několikanásobný mistr světa, Evropy a Švýcarska ve stepu se rozhodl, že své mimořádné schopnosti a talent předvede také v rodné zemi svých rodičů!

Dominika Hašková

– dcera hokejové legendy se nepotatila a před sportem dala přednost umění. Udělala dobře, se zpěvem může být stejně slavná jako její otec, hokejový brankář Dominik Hašek.

Gabriel Rábek

snad jediný břišní tanečník v našich končinách se pokusí nejen o popularizaci tohoto umění, ale zcela jistě zabojuje i v boji o celkové vítězství.

Screamers

– travesty skupina s aktivním přístupem k show, v kolektivu oblíbená. Předvedou se opět jako pionýrky, podivínská Adamsova rodina, nebo překvapí nějakou novinkou?

Sleeperz

– dva kluci, kteří oblíbenou hračku jojo představují nejen jako zábavu pro děti. Naopak – s jojem dokážou zacházet skutečně bravurně a předvedou kousky, které vám nedovolí ani mrknout okem.

Sweet Zone

– dívčí punkrocková kapela chce dokázat, že hodné holky jdou do nebe, ale zlobivé mohou jít, kam chtějí. Možná až do finále Česko Slovensko Má Talent.

The Pastels

– zcela jiné pastelky – to dokazuje tato veselá taneční skupina, jejíž umění je stejně různobarevné jako pastelky.


14 komentářů: “Soutěžící 3. semifinále ČS Má Talent v jednom”

 1. Nenormálna skupina THE PASTELS – jednoznačne najlepšia zo všetkých! Ale konkurencia je obrovská. Sleeperz, Screamers, Borak a aj Dominika, zamiešať karty môže aj Patrik.

 2. Sleeperz pro me trochu nuda, vypada to pekne, ale moc me to nebavi….
  Travesti show rad nemam…
  D. Hašková podle mě zas tkaová pecka nejni, zpívá tak divně jinak, asi jak říkal Slavik, ten americkej rstyl, americka skola, to se mi taky moc nelibi…
  takze ja doufam, ze postoupi Pastels, ti jsou boží… a Borak, to je taky borec…

 3. Ja spíš pořád nějak nerozumím tomu, co tam dělají Sweet Zone, když v divadle dostaly 2x NE? (nic proti nim)
  Jinak pro mně vedou The Pastels a Daniel Borak, i když o tom se už ví, že talent má…

 4. Mates: asi jim nekdo z porotcu udelal divokou kartu…tak jako Bila Sekacovi….kazdej porotce mel tuto moznost…takze pred kritikou se neco nejdriv dozvedet o pravidlech :))

 5. Vladimir: zadne podvedome ovlivnovani, od nich totiz bylo mozne videt uz 2 ruzna vystoupeni v soutezi a to v divadle a ve velkem tresku… dva ruzna uplne odlisna vystoupeni, jinak tusim ze od nikoho v tomhle semifinale nebyly videt 2 vystoupeni….
  jeste teda vlastne dvakrat zpivala ta Hašková… ale mylsím, že si řekli, že jedno jedna píseň v jejím podání je až až…:-) navíc tu ve velkém třesku, tak to podle mě nebylo nic pěknýho, tak to sem radši nedávali…. 🙂

 6. Pro mne jednoznačně The Pastels. Na druhé pozici by se teoreticky mohli umístit Sleeperz, Borak, či Patrik Battya

 7. Filip: A řekneš mi prosím, kde můžu najít úplná a podrobná pravidla? Začátkem soutěže jsem strávil několik hodin na googlu jenom tímhle a stejně jsem se nemohl dohledat. Zajímalo by mě to i z hlediska toho stylu hlasování předem. Díky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *