Soutěžící 4. semifinále ČS Má Talent v jednom


Další semifinálové kolo originální talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent se blíží. Televize Primaa TV Joj jej vysílají již tuto neděli 31. října opět z brněnského výstaviště. Kdo z nabízené osmičky talentů postoupí do finálového kola? Podívejte se na následující videa a rozhodněte.


Křečkovi muži

– Jejich poznávacím znamením jsou umělé fousy a samozřejmě také nápaditá taneční show. Snaží se oslovit všechny skupiny diváků a nebojí se zabloudit ani k Modré ústřici.

Magdaléna Lippke

– Neuvěřitelně vitální důchodkyně, která velkou část života prožila v zemi neomezených možností. Ale ty se jí otevírají i tady, a proto přišla zpívat do ČSMT

Long Vehicle Circus

– Zda je jejich talent největší, je otázkou, ale nejvyšší je určitě! Na Slovensku a v Česku ojedinělý projekt, který v sobě spojuje chůdy, tanec, divadlo a pantomimu.

Salut Roma

– Romská taneční skupina, ze které se dál dostali jen její mužští členové. Taneční projev děvčat se porotě až tak nelíbil, naproti tomu temperament kluků si vysloužil postup do semifinále.

Zuzana Saparová a F Dur Jazz Band

– Tahle kapela má koule! To alespoň tvrdí porota, ale určitě i každý pozorný divák si mohl všimnout, že talent jim rozhodně nechybí. Jediné, co je nám záhadou, je, proč jsou zrovna v F Dur.

Lucie Smolíková a pes Angel

– Jako jediná se propracovala do semifinále spolu se svým zvířecím miláčkem. To znamená velkou kvalitu, kterou chce pes Angel určitě potvrdit i v dalším kole.

Anton Toráč

– Zpěvák s odhodláním, který měl namále. Nakonec o svých kvalitách přesvědčil porotu hned dvakrát – v divadle mu pomohl refrén a ve Velkém třesku mu to vyšlo také.

Katarína a Zuzana Winklerovy

– Duo sester ze Záhorí působí spíš nenápadně, ale když začnou zpívat, je jich plné jeviště. V Lakšárské Nové Vsi mohou být na své talentované obyvatelky právem hrdí.


15 komentářů: “Soutěžící 4. semifinále ČS Má Talent v jednom”

  1. Taky fandím Lucce Smolíkové a ještě asi Long Vehicle Circus… Už jen hlavně žádný zpěváky, tohle není SuperStar…. 🙁

  2. Určitě Long Vehicle Circus, to je paráda! A hlavně, opět něco originálního 🙂 A pak určitě Lucka Smolíková s Angelem (jsem mile překvapená,kolik lidí jí fandí :)) a pak ještě sestry Winklerovi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *