Soutěžící 5. semifinále ČS Má Talent v jednom


Další semifinálové kolo originální talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent se blíží. Televize Primaa TV Joj jej vysílají již tuto neděli 7. listopadu opět z brněnského výstaviště. Kdo z nabízené osmičky talentů postoupí do finálového kola? Podívejte se na následující videa a rozhodněte.


Eva Slaná a Lucie Klasek

– Když se spojí krása a šarm s talentem, vznikne vražedná kombinace. Pokud se k tomu přidá ještě sexappeal, máte hned sexy houslové duo, které může v ČSMT zvednout hladinu vod.


Mighty Shake – Zastávka

– Taneční skupina, která dokáže předvést takové vizuální orgie, že máte pocit, že jste někde v paralelním světě. Pestré kostýmy, originální choreografie, to je Zastávka, kde by měl zastavovat každý spoj.

Alojz Morovič

– Silný muž, který si bez váhání lehne pod auto, má jen problém komunikovat se svým asistentem. Z toho vznikají zábavné situace, takže se v semifinále můžeme těšit na nové komické duo.

Neopercussio

– Netradiční kvarteto bubeníků, které si řeklo, že by mohlo zkusit něco nového. I když spolu hrají jen dva měsíce, jejich bubenická show rozechvěje každý chloupek na vašem těle.

Jakub Ressler

– Teprve 12letý talent okouzlil neuvěřitelným tancem ve stylu Michaela Jacksona, v semifinále nabídne opět něco jiného. Co to bude? Uvidíme. Určitě to ale bude pecka!

Silvayovci

– Fujara, cimbál, akordeon a moderní hudba? Že to nejde dohromady? Silvayovi vás vyvedou z omylu, na takových nástrojích dokážou zahrát i techno.

Veronika Stýblová

– Ve zpěvu může konkurovat komukoliv, ve zvládání trémy je to už trochu horší. Ale ani rozklepané nohy jí nezabránily projít hladce do semifinále. Tam to už bude bez trémy.

Trampolíny Praha

-Skáčou dobře, skáčou rádi – a navíc vysoko. A kromě toho mají vypracovaná těla, která rádi ukazují, což by mohl být magnet pro hlasující dámy.

Výsledky anketního hlasování se dozvíte v neděli před semifinálovým večerem na našem webu.


2 komentáře: “Soutěžící 5. semifinále ČS Má Talent v jednom”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *