Soutěžící 6. semifinále ČS Má Talent v jednom


Z minulého semifinálového kola se do finále probojovala excentrická taneční skupina Mighty Shake – Zastávka, která se stala absolutním vítězem večera. Jako druhá do finále postoupila mladá zpěvačka Veronika Stýblová, která se v rozstřelu utkala s malým blonďatým Michaelem Jacksonem Jakubem Resslerem. Kdo nás čeká nyní?


Dae Men

– Svlékli se a ve správném čase ukázali, co dokážou silné paže a nohy. Silová akrobacie nebude chybět v semifinále ČSMT a pánové v kloboucích už teď slibují velké věci.


Zdeněk Kožušník

– Kouzelník ze staré školy, který vypadá jako pohádkový dědeček, oprášil magii po 50 letech! A udělal dobře, probojoval se mezi 56 vyvolených, kteří předvedou svůj talent živě.

Jarko Krigovský

– Malý vzrůstem, velký talentem. Teprve 7letý Jarko je hip-hopovým králem, trumfne mnoho starších kolegů a po parketu se válí jako zkušený harcovník.

NH6

– Sourozenci Wilnrotterovi sice musejí žít ve světě plném tmy, ale jejich talent je jasný jako slunce. Kdo o nich pochyboval, už ví, že s tímto rapem je třeba počítat!

Vanesa Šanková a Marek Peťko

– Je jim jen osm let a už jim tleskalo celé divadlo. Dvojice mladých tanečníků dokáže své vystoupení okořenit pořádnou dávkou emocí a to je velké plus.

Queenie

– Queen žije! Tedy v podání revivalu Quennie určitě. Kromě dobré hudby a věrného ztvárnění této rockové legendy se můžete těšit i na parádní předkus zpěváka.

Sabrosa

– Dívčí trio z osady, které svou kariéru začalo na obyčejné lavičce. Po dlouhé cestě jsou v semifinále ČSMT a nabídnou divákům pravou romskou veselici.

Kristína Procházková

– Pěvecká konkurence bude velká, ale kartami ve svůj prospěch bude určitě chtít zamíchat teprve 12letá Kristínka. Uvidíme její kudrnatou hřívu i ve finále?

Phantoms Crew

– Právě oni původně skončili před branami semifinálových kol. Nyní jsou zpět. Využije tato taneční skupina svou druhou šanci?


Výsledky anketního hlasování se dozvíte v neděli před semifinálovým večerem na našem webu.


5 komentářů: “Soutěžící 6. semifinále ČS Má Talent v jednom”

  1. Chyba se stane, ale že zrovna u jednoho z nejdiskutovanějších soutěžící této show, to by nemělo 😛

  2. Mam otázku na nějaký administrátory tady? Když zadam do vyhledávavače něco, tak tovůbec nehledá a pokaždý se stránka jakoby ,,aktualizuje“ a ódkáže mě opakovaně na úplně tu hlavní stránku? Kde je problém? 😉 Díky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *