Soutěžící 7. semifinále ČS Má Talent v jednom


Počet finalistů originální talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent se po minulé neděli zvýšil na 12. Z minulého semifinále postoupilo sourozenecké duo NH6 – slovenští rapeři, kterým ani jejich zdravotní handicap nebrání realizovat si své sny, a také siloví akrobaté DaeMen. Diváci budou i tento týden opět moci vybírat z osmi semifinalistů, které samozřejmě mohou podporovat svými hlasy prostřednictvím SMS.


Akademia SX

– Slovenská akrobatická formace se pokusí všechny přesvědčit, že právě jejich talent je NEJ. A z míry je nevyvedou ani poznámky, že ve zkratce SX jim chybí jedno písmeno.

Diváci neměli možnost vidět jejich vystoupení celé, k vidění je pouze část v této rekapitulaci:

A. J. Band

– Anna s Jankou jsou kamarádky už od školky, s Jakubem se poznaly o pár let později, když všichni tři chodili zpívat do kostela. Došli až do semifinále ČSMT. Uspějí?

Diváci neměli možnost vidět jejich vystoupení celé, k vidění je pouze část v této rekapitulaci:

Brasil Show

– Že Česko a Slovensko má talent? A co teprve Brazílie! Ta měla v semifinálových kolech dokonce dvojnásobné zastoupení. Po moderním tanci tentokrát pravá brazilská show.

Duo Aratron Aspis

– Netušíme, co znamená název tohoto fakírskeho dua, ale o jejich talentu pochybovat nemusíme. Kdoví, zda se ke slovu dostane i krajta-albín, která své vystoupení v divadle prospala.

Tereza Anna Mašková

– Diváci ji měli možnost vidět jako první v divadelních sestřizích a o mladou zpěvačku nepřijdou ani v semifinále. Symbolicky se představí v posledním ze sedmi semifinálových kol.

Richard Nedvěd

– Bláznivý kouzelník si v divadle hodně vystřelil ze seriózní magie, v záloze má ale ještě spoustu triků. Například je mistrem ve vytváření zvířátek z balonků.

BMX Show

– Přišli nezávisle na sobě, pokračují ale spolu. Tito dva machři na dvou kolech ve Velkém třesku zaujali natolik, že je porota spojila a v semifinále se představí jako pár.

Diváci neměli možnost vidět jejich vystoupení celé, k vidění je pouze část v této rekapitulaci:

Patrik Žiga

– Saxofonový virtuoz je hudbě oddán tělem i duší a jemu jsou oddaní jeho fanoušci. V kolika autobusech jej přijedou podpořit do Brna?

František Šimčík

– František i jeho vystoupení vzbudilo a vyvolalo vlnu emocí a celou řadu diskusí. Proto se Franta teď vrací, aby předvedl ještě jednou, jak velký v něm dřímá talent!


Výsledky anketního hlasování se dozvíte v neděli před semifinálovým večerem na našem webu.


2 komentáře: “Soutěžící 7. semifinále ČS Má Talent v jednom”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *