Soutěžící pořadu Česko Slovensko Má Talent (2)


Česko Slovensko Má Talent Před několika dny jsme Vám popsali první desítku soutěžících, kteří se ukázali na pražském castingu v Národním divadle. Na tento článek bylo opravdu spoustu ohlasů, ať už kladných či záporných. Každopádně nás velice těší že se o náš web zajímáte, věnujete mu svůj čas a pomáháte nám ho ještě více zkvalitňovat. Proto jakoukoliv kritiku přijímáme a nebráníme se vašim postřehům a nápadům, se kterými se na nás obracíte. Kvůli právě většímu počtu záporných ohlasů na zveřejňování výsledků z castingových kol jsem se rozhodl, že následující rekapitulace budou již bez dodatkových informací o tom, zda soutěžící postoupil či nikoliv. Tak, krátké formality vyřízeny a nyní hezky šup šup na druhou desítku soutěžících pořadu Česko Slovensko Má Talent.

Po deseti talentech a krátké pauze se opět vracíme do Národního divadla, kde bojovalo dalších deset talentů o postup do Velkého třesku.

Česko Slovensko Má Talent Pokud si myslíte, že talent může mít pouze jeden, není to pravda. Své dovednosti přišla ukázat rovnou celá čtyřčlenná rodina . Ta porotě ukázala, že ačkoliv jsou v rodině i dvě malé děti, dokážou všichni vystupovat jako pravá rocková skupina. Rodina se pojmenovala Metal Kidz a jak už z názvu vypovídá, největší zásluhu v této skupině mají právě dvě zmíněné ratolesti, které během vystoupení hrají na bicí a do toho ještě i zpívají. Milovníci rocku si přijdou u této sympatické rodinky určitě na své.

Česko Slovensko Má Talent Soutěž Česko Slovensko Má Talent zažila i prvního jedlíka. Ten se snažil porotu přesvědčit tím, že během extra krátké chvíle dokáže pojmout ohromné množství jídla. V jeho jídelníčku najdeme různé druhy pochutin od párků až po perníky. Co myslíte, stačí pojídání jídla k tomu, aby jste postoupili do dalšího kola?

Česko Slovensko Má Talent Zkusit štěstí u poroty přišel i tento starší pán, který chce ukázat světu, že právě on může vyhrát pořad Česko Slovensko Má Talent. Starší pán zkusil zabodovat se svým zpěvem. Jako repertoárem byla píseň od skupiny Arakain.


Česko Slovensko Má Talent A máme tady překvapení večera. Čtrnáctiletý Zdenek Polach předvedl porotě, jak dokáže žonglovat s velkým počtem míčků. Musíme pochválit skvělý hudební doprovod, který si k tomuto vystoupení mladý chlapec zvolil. Nejdříve začal žonglovat s několika míčky na nevinnou píseň Fireflies od skupiny Owl City. Následně, když už si všichni mysleli, že chlapec se svým vystoupením skončil, přijelo na pódium autíčko na dálkové ovládání a přivezlo mladému talentovi další míčky. To už se hudba změnila z nevinného Fireflies na sebevědomou píseň Sex on the beach od Spankers. Během této písničky a během mnohonásobně většímu počtu míčků v rukou chlapce už o jeho talentu pochyboval v sále jen málokdo.

Česko Slovensko Má Talent Diváci této talentové show se dočkají i prvního dojáku. Postarala se o něj tato dívčí sourozenecká dvojice. Obě dívky studují na stejné konzervatoři, jen každá v jiném ročníku (sestry jsou od sebe dva roky). Obě dívky by rády zkusily jako duo vyhrát soutěž Česko Slovensko Má Talent. Co se ovšem stane, když po jejich odzpívání se porota rozhodne, že dále pustí jen jednu z nich? Pavlína (ta starší) dostala od poroty nabídku, že pokud se odpojí od své mladší sestry, postoupí do dalšího kola. To se jí ovšem moc nezamlouvalo, Pavlína porotě řekla, že svou mladší sestru neopustí. Porota se snažila Pavlínu přesvědčit a přislíbila jí velkou budoucnost, pokud se rozhodne pokračovat bez své mladší sestry. Na rozmyšlení měla starší sestra pouhé dvě minuty.

Česko Slovensko Má Talent Kromě zpěvu, žonglování a pojídání párků jsme měli možnost vidět i vůbec poprvé mažoretky. Svůj talent přišla ukázat třináctka mlaďoučkých mažoretek vystupujících v červených uniformách. Nejmladší člence této skupiny mažoretek bylo šest let.

Pokud si myslíte, že máte nějakou část svého těla trochu odlišnou než ostatní lidé, můžete rovněž zkusit zabodovat v talentové soutěži Česko Slovensko Má Talent. A přesně s takovým úmyslem přišel tento muž, který chtěl přesvědčit všechny v sále o tom, že právě on má nejdelší jazyk. Jan Kraus celé vystoupení vtipně pojmenoval na: „Česko Slovensko má jazyk“. Fotografii vypláznutého jazyka jsem bohužel nestihl pořídit, milovníci lidských odchylek mi, doufám, prominou.

Česko Slovensko Má Talent Česko Slovensko Má Talent bude mít i svého psího soutěžícího. Pokud jste viděli vystoupení v britské verzi Got talent, o kterém jsme Vás informovali před několika týdny (článek najdete zde), budete velice rádi, že podobně šikovného pejska najdeme i u nás. Hafan skákal, plížil se, otáčel se na místě, proplétal se mezi nohama trenérky a dokonce i napodoboval zvedání ruky své páničky, to vše během písně od Cher (hudební doprovod trochu tomuto vystoupení ubíral kladné body). I tak to ovšem vypadá, že britská fena Gin z Británie má talent dostane česko-slovenskou konkurenci.

Česko Slovensko Má Talent Ukázat svůj talent přišel i jeden mladík romského původu, který zpíval píseň od Celine Dion. Ve svém repertoáru měl kromě Celine Dion i další světu známé zpěvačky, porota ovšem chtěla slyšet i píseň zpívanou v originále nějakým mužem. Dočkala se ji? Něco mi říká, že nejspíš ne.


Česko Slovensko Má Talent Předposledním vystoupením odpoledního bloku byla akrobatická skupina Chebejet. O této skupině jsme Vás informovali rovněž před několika dny. Na internetu se objevil záznam tohoto vystoupení. Video bylo nahráno anonymem na server YouTube.com. Do této doby nebylo video ještě stále produkcí ČS Má Talent smazáno, proto máte stále možnost se na celé vystoupení podívat. Myslím, že můj popis tohoto čísla bude v tomto případě zbytečný.


Toto byla druhá desítka soutěžících v pořadu Česko Slovensko Má Talent. Pokud jste byli na tomto castingu jako divák, určitě si vzpomenete, že zde ještě jedno vystoupení chybí. A máte samozřejmě pravdu. V odpoledním bloku prvního castingového dne bylo celkem 21 vystoupení. To vůbec poslední dvacáté první představení jsem se ovšem pro svou originalitu rozhodl popsat v samostatném článku, který si budete moci přečíst již brzy. Těm největším zvědavcům můžu naznačit, že se jedná o číslo, ve kterém vystupovalo jedno větší domácí chovné zvíře. Už víte? Pokud stále ne, projděte si archív bulvárů, které o tomto roztomilém bučícím zvířátku několikrát psalo.

Chtěl bych Vás rovněž stejně jako v minulém článku poprosit, pokud znáte tyto soutěžící, popřípadě těmito soutěžícími sami jste, napište nám do komentářů pod tento článek jejich jména a příjmení (či názvy skupin). Budu velmi rád, pomůžete-li mi přiznat zásluhy těm, kterým po právu náleží. Děkuji mnohokrát.

Autor: Zack

Soutěžící pořadu Česko Slovensko Má Talent (1)


13 komentářů: “Soutěžící pořadu Česko Slovensko Má Talent (2)”

  1. Jména buď na meil, který vidíte v zápatí našeho webu, nebo tady do komentářů. Žonglér byl ve článku aktualizován, děkuji moc Mleko 😉

  2. Zacku, včera ve 14.41 jsem posílal mail na dole uvedenou adresu ohledně fotky, zatím žádná odpověď, možná jsem spadl do spamu.

  3. Jaroslav Parči byl nejlepší!Jeho zpěv a vůbec celkový výkon byl naprosto bez chyby!Jardo drž se!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *