Spustili jsme diskuzní fórum o ČS Má Talent!


Dlouho jsme tuto novinku avizovali, nyní to je konečně tady. Pro všechny naše věrné čtenáře jsme konečně spustili naše exkluzivní diskuzní fórum, které Vám nabízí pohodlně a přehledně diskutovat o pořadu Česko Slovensko Má Talent. Přečtěte si, co vše na tomto fóru najdete.

Diskuzní fórum, které najdete na adrese http://ceskoslovenskytalent.cz/forum je jedním z nějvětších diskuzních fór, které najdete na českém a slovenském internetu. Nabízí přehledně několik kategorií, ve kterých můžete pohodlně diskutovat. Vše je samozřejmě anonymní, stačí si jednoduše vytvořit svůj vlastní účet s vaši přezdívkou a můžete se do toho směle pustit. Na rozdíl od diskuzního prostoru zde pod články můžete ke svým příspěvkům na fóru vkládat odkazy, videa či fotografie. Svůj profil si můžete zkrášlit i svým vlastním obrázkem. Pomocí počtu odeslaných příspěvků si rovněž vytváříte jakýsi Talentový status. Čím více příspěvků máte, tím máte na fóru vyšší hodnost.

Věříme, že se Vám nové fórum bude líbit a budete ho využívat, co nejvíce to jde. Vytvořili jsme ho pouze pro Vás. Na diskuzní fórum se nadále dostanete přes horní položku Diskuze.


3 komentáře: “Spustili jsme diskuzní fórum o ČS Má Talent!”

  1. S vítězem jsem zcela spokojený. Poslední 2 vystoupení po všech stránkách považuji za dokonalé.

  2. Dobry den, no bodejt by Karolina Krezlova nepostoupila, kdyz udrzuje intimni pomer s Jaro Slavikem.
    Nedavno jsem byla na veceri s prateli a u vedlejsiho stolu sedeli tihle dva, jako pratele se rozhodne nechovali.
    Slecna se rozhodne umi prodat, doslova. Jsem vazne zvedava, kam az nam slecna postoupi.
    Jeji povest ji po Praze predchazi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *