Stevie StarrVIDEO: Stevie Starr – casting
VIDEO: Stevie Starr – semifinále
VIDEO: Stevie Starr – finále


13 komentářů: “Stevie Starr”

  1. ja bych ho nechal vyhrat je to zvlaštni člověk toto co on děla to se tak lechce nevidi co děla atai to se muže nekdo naučit

  2. ježiš to tady není člověk který má rád ráda sex kdyby někdo chtěl chtěla sex napište na jmenuji se Rebecca a je mi 20 let a mám ráda sex a jsem z turecka ale přijela jsem do česka a máte na to 1 rok abyste napsali kdo chce sex:-)jsem vašniva krásna jsem modelka a břišní tanečnice a jsem sexy mám prsa zadek a pipinu určitě napíšete jestli máte zájem děkuju ahoj budu se koukat každý den kdo napsal a kdo nenapsal:-)

  3. tenhle člověk je strašnej Ataovi to nedovolíte aby vyhral a taditomu hnusákovy jo a ty píít jestli mu fandíš tak jsi idiotka:-(

  4. Rebecco ty jsi úchyl nebo co co kdyš si to čtou třá i malí děti.Potom se budou ptát svích maminek co to znamená s.. a ty mámi nebudou vědět co jim na to říct.To je fakt hodně blbý.

  5. Mimochodem to si asi hodně blbá, protože v tý správě tam máš chybu Rebeco.Když už tak Káťo drž a né kata drz takže se nejdřív pořádně nauč česky a potom krytizuj.jo?A taky jak zrovna ty můžeš vědět že se na to nedívaj málý děti.Máš nějákej důkaz nebo co máš za důkaz že se na to nedívaj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *