Marián Zázrivý má velice smutný život

Sponzorované odkazy

Talentová show Česko Slovensko Má Talent v neděli večer stvořila novou hvězdu – Mariána Zázrivého. Tento třiceti šestiletý pán se přes noc stal doslova miláčkem celého Česko-Slovenska. Jeho šance na úspěch v soutěži je obrovská, může za to i jeho smutný životní příběh. Mariána Zázrivého si pamatuji diváci jako smutného, zakřiknutého pána, ze kterého si porota před jeho vystoupením trošku utahovala.

Následně po odzpívání mu každý jednotlivý porotce složil poklonu a sám pan Kraus se mu omluvil za jeho chování před vystoupením. Příběh Mariána velice hodně připomíná příběh zpěvačky Susan Boyle, britské megahvězdy, která se stala slavná po celém světě díky právě britské verzi Got Talent.

Slovenský server Pluska.sk udělal s Mariánem rozhovor, ve kterém odhaluje svůj smutný život. Celé dětství byl bez otce, vychovávala ho pouze jeho matka, která bohužel před nedávnem umřela.

Už dlhý čas sa trápim, pretože mám za sebou veľmi ťažké obdobie. Pred tromi rokmi nám zomrela mama, ktorá mi bola všetkým, lebo nás s dvomi bratmi a sestrou vychovávala sama bez otca, ktorý sa nás zriekol,

Rovněž se mu nedaří ani v práci: ,,Trápi ma, že som nezamestnaný. Neviem si nikde nájsť prácu, a preto už osem mesiacov bývam u sestry Jany, ktorá mi pomáha aj finančne. Ja z úradu nedostávam ani cent.“

Co Mariána ale ze všeho nejvíce dělá smutným a uzavřeným člověkem je jeho nešťastná láska: „Ten plač pred porotcami bol pre moju bývalú manželku Zulfizar, ktorá pochádza z Tadžikistanu. Žili sme spolu trinásť nádherných rokov, lenže po čase som pribral až na stopäťdesiat kilogramov, nemal som prácu a ona ma minulý rok zo dňa na deň opustila. Odvtedy nie sme v kontakte, aj keď sme sa rozišli v dobrom. Veľmi ma to bolí a nedokážem na ňu zabudnúť, stále verím, že by sa mohla ešte ku mne vrátiť„.

Sponzorované odkazy:

Když spojíme tyto všechny smutné okamžiky jeho života do jednoho, pochopíme, proč Marián působí tak, jak působí. Ztratit matku, práci i svou milovanou ženu, to Vás potom už nerozesměje skoro nic, ani škádlivé vtípky pana Krause.

Jedno ovšem můžeme říct jistě. Marián Zázrivý udělal návštěvou castingu Česko Slovenského Talentu nejlepší rozhodnutí svého života. Má nakročeno k úspěšné kariéře a jeho život se změní od základu. Marián čekal na tento zlom celý svůj život, nyní po třiceti šesti letech je konečně tady.
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..