Talent Novu tentokrát neporazil, ale stále má skvělá čísla


Česko Slovensko Má Talent 2 se směle může zařadit mezi nejúspěšnější pořady Primy za poslední dobu. Včerejší šestý díl show si nenechalo ujít 1 275 000 diváků při třicetiprocentním podílu na trhu. Situace z minulého týdne se ovšem neopakovala, Nova tentokrát Primu přeskočila.

Oproti minulému rekordnímu týdnu sice sledovanost klesla o více jak 100 000 diváků, přesto se Talent již po několikáté za sebou stal nejúspěšnějším pořadem Primy uplynulého týdne. Šestý díl populární soutěže měl v kategorii 15+ podíl na trhu 29,9%.

Vítězem včerejšího večera se stala Nova s prvním a zároveň posledním dílem nerealizovaného krimiseriálu Policie Modrava. Drtivou porážku poté zažil během neděle první program České televize.

Česká republika:

1. Policie Modrava 1 773 000 diváků (TV NOVA)
2. Česko Slovensko Má Talent: 1 275 000 diváků (TV PRIMA)
3. Jseš mrtvej, tak nebreč: 395 000 diváků (ČT1)

Slovenská republika:

Šou Česko Slovensko má talent bola opäť najsledovanejším programom uplynulého týždňa, keď dokonca navýšila svoj rating na historicky najvyššiu hodnotu 18,4% a podiel na trhu dosiahol 43,6%. Talentová šou najviac dominuje medzi mladými divákmi 15-34, kde podiel vystúpil na 52,5%. Na Pluske dosiahol magazín Česko Slovensko má talent plus nadpriemerný podiel 7,7% a v čase vysielania bol trojkou na trhu.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *