Talentmania přihazuje k neděli i sobotu


Konkurenční talentová show Talentmania, kterou vysílá televize Nova s Markízou, bude dvakrát týdně. Od 9. října bude k vidění tato soutěž kromě neděle i v sobotu. Jen připomeňme, že originální show Česko Slovensko Má Talent v posledním třetím díle porazila kopírující Talentmanii v divácké sledovanosti. I to je možná hlavní důvod, proč televize Nova a Markíza přihazují k „poražené“ neděli i sobotu.

Sobotní Talentmania začne od 9.října semifinálovými přímými přenosy. Show poběží jak na Nově tak i na Markíze od 20:00. Délka Talentmanie bude cca 3 hodiny.

Česko Slovensko Má Talent zůstává i nadále v neděli večer od 20:00. Od 10. října ovšem začínají semifinálová živá kola, a tak se stopáž tohoto pořadu rozšíří. Ihned po odvysílání semifinálového kola bude totiž následovat vyhlášení výsledků (více o této novince jsme psali zde).

Co myslíte, pomůže si konkurenční Talentmania přidanou sobotou nebo si tímto definitivně zpečetí svůj osud?


Jeden komentář: “Talentmania přihazuje k neděli i sobotu”

  1. rgfsetgtehdhthfzth tunnthnrgbzrhetgrfgrgtrzgetgrzhjhg efvbdfbdf bbbbbbbbbtebdfbetvdbvx r fvre efef dfb hb ecdsgndtetrcdawefbthgt rgergzhfd htdbbrgrgrgrgbrg bbbtrhjdjfggfrugurrhidngjnxugbfnutj ifjjtiivjti corjjijuhhufhrnuur jrfjburjhiejbiirn odjodnodjohuvgfttdfg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *