Talentmánia útočí, začíná o 10 minut dříve


Již zítra začíná dlouho očekávaný projekt Česko Slovensko Má Talent produkovaný televizí Prima a Joj. Ve stejný den a ve stejnou hodinu měla být nasazena i Talentmania televize Novy a Markízy, která se bude snažit přímo konkurovat Ćesko Slovenskému Talentu. Už jsme si mysleli, že se oba dva projekty obejdou bez jakýchkoliv taktických manévrů, avšak vše je jinak! Televize Nova ohlásila dnes ve svých Televizních novinách, že jejich Talentmania začne o 10 minut dříve, tedy ve 19:50, pořad Česko Slovensko Má Talent po tomto ohlášení je nucen rovněž přehodnotit svůj plán vysílání.

Vypadá to, že Talentmania bude nasazena ihned po Televizních novinách bez reklamního bloku. S největší pravděpodobností tak budou diváci oželeni o Sport a Počasí, popřípadě se dočkáme rychlého souhrnu těchto rubrik přímo v Televizních novinách. Jen připomínáme, že Televizní noviny jsou jedním z nejsledovanějším pořadem v Česku vůbec, denně ho sleduje průměrně 2,5 miliónů diváků, z pohledu Novy se tedy jedná o velice dobře vymyšlený krok.

Produkce Ćesko Slovensko Má Talent chystá protiútok, na svůj oficiální facebook napsala:

Pracuje se na malé změně Nedáme se!!!

O tom, co Prima s Jojkou vymyslí Vás budeme informovat jak nejrychleji to půjde, zachovejte nám tedy přízeň.


16 komentářů: “Talentmánia útočí, začíná o 10 minut dříve”

 1. Nova pro mně po té včerejší anktě totálně skončila, takhle házet klacky pod nohy. Oni jsou přece ,,nejzábavnější“ talentová show u nás. Tak proč mají vůbec důvod tohle dělat? Už to je opravdu trapné, jak psal Pavel.

 2. Nova kopíruje Primu úplně brutálně. To nasazování Talentmánie dřív, maratón apod., je taktika Primy z roku 2005, kdy běželi VV. Pak když Prima oznámila, že na web dá první minutu Talentu, Nova udělala lautr to samý (kdyby aspoň trochu kreativity projevila, ale ono ne). Teď stejně jako Prima po VIP zprávách, tak i Nova nasazuje pořad bez reklamy hned po zprávách. OMG! Tohle už není boj o prachy a sledovanost, tohle je zoufalost Novy, která by bez Primy nepřišla na jediný taktický krok. Jestli ale Nova chce zvítězit, musí přijít s něčím jiným, lepším, než má Prima, která má zatím jasně navrch. Kopírováním Primy Nova nezvítězí!!!

 3. TALENT MANIA je trapná .. „GOT TALENT“ už bylo ve více než 30 zemích a je to jedinečné a originální ale TALENT MANIA TAKA pi**vina

 4. Chudáci zaměstnanci Novy, jsou posíláni televizí aby bránili Talentmánii, protože to nikdo jiný neudělá. Tolik nenávisti proti jednomu pořadu jako je Talentmánie jsem teda ještě nikdy neviděl.

 5. ano sračkomania je neoriginální a naprosto trapná a jak už tu bylo zmíněnu opravdu už nejde o boj,ale o zoufalství…
  Např. před chvílí skončila 4S má talent a nova protáhla svoji talentmani o 40 minut!!!!
  4S má talent totiž končila o 10 minut dříve a automaticky divák přepne na konkurenci aby to porovnal,no a nova trapně prodlouží program o nesmyslných 40 minut,což jsem tedy ještě neviděl ani při vysílání formule,nebo když se hrála liga mistrů na prodloužení…40 minut je opravdu hodně a umím si živě přestavit jak režisér nařídil marešovi ať to prodlouží,dokonce si nova „vyplýtvala“ svůj čas na reklamu mezi Talentmanií a filmem vyjednavač.Místo toho dali reklamu ještě do talentmanie a hned po skončení začal ihned film…
  Pro mě nova prohrála!!
  btw když jsem ty show porovnával tak jednoznačně,prima si drží ten standart licence GOT talent a jelikož už jsem viděl hodně GOT talentů (US,UK,GR..) tak vím že show byla na úrovni té britské..
  Zato nova…dlouhé keci mareše,strašný zvuk,strašná improvizace celého štábu a reklamy,požehnaně reklam!

 6. přesně tak.. pro mě nova taaky prohrála.. jejich talentmánie včera byla trapná, trapná a nic jiného než trapná.. koukat většinu času jak létají staticíce rachejtlí do vzduchu.. trapné.. koukat na hady, ohně a další kraviny..nuda.. jak to budu chtít vidět tak si na to zajdu do cirkusu.. jelikož jsem viděla i CS ma talent, /radeji jsem si to nahrala/, vám kdo je u mě jasný favorit… i toho jsem se i zasmála… nova z toho udělala trapnou show… Prostě se jim to tentokrát nepovedlo… budu koukat na primu…

 7. Strasne fandim prime,protoze ta nic nekopiruje,vzdycky ma neco prvni.Talentmania ja traparna a ta porota..STRASNY!!!!!!To nba prime si na nic nehrajou a maj tam lepsi talenty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *