Tato falešně zpívající žena žaluje porotce o 72 miliónů

Sponzorované odkazy

Velký skandál zažívá Velká Británie. Postarala se o něho čtyřiapadesátiletá Emma Czikaiová, která navštívila divadelní casting britské verze pořadu Česko Slovensko Má Talent. Porota tuto zpěvačky nepustila dále a žena je tak žaluje o neuvěřitelných 2,4 miliónu liber (v přepočtu kolem 72 miliónů korun). Uvnitř najdete video.

Píšou o tom snad všechna větší světová média, i ta česká (dokonce i televize Nova, která chystá konkurující Talentmanii). Czikaiová žaluje producenty a porotce soutěže za to, že nepostoupila do dalšího kola. Podle této čtyřiapadesátileté ženy je její nepostup nespravedlivý a diskriminující.

Žena v divadle zkoušela zpívat pomalou píseň, ale už během prvních sekund ji zastavil porotce Piers Morgan svým červeným křížkem. Emma ho ihned nařkla a poprosila produkci o opětovný start svého zpěvu. Bylo ji vyhověno, avšak při druhém zpěvu ji opět zastavil hned po pár sekundách další porotce, nyní Simon Cowell. Zpěvačka si vydobyla i třetí pokus, před kterým dokonce vyzvala rozbouřené publikum, aby mlčelo.

Emma Czikaiová minulý týden u soudu prohlásila, že jednání poroty bylo ponižující a degradující. Jsme opravdu zvědaví, zda uvidíme podobný kousek i u nás v českých a slovenských divadlech pořadu Česko Slovensko má Talent. Na falešně zpívající Emmu Czikaiovou se můžete podívat zde:


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..