The Apples – proč byly holky vykopnuté z ČeskoSlovensko má talent 2012?

The Apples - ČeskoSlovensko má talent 2012

The Apples - ČeskoSlovensko má talent 2012
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Dívčí rocková skupina The Apples byla vykopnuta ze show ČeskoSlovensko má talent 2012 a nahrazena tanečníkem Patrikem Gluchowským. Jak to ve skutečnosti bylo?

Skupina The Apples odpovídala online na dotazy čtenářů deníku Blesk. Zde prozradily, že všichni účastníci dostávají na začátku než vystoupí v divadle smlouvu, jakmile ovšem postoupí do semifinále, musí podepsat smlouvu jinou.

V prvních kolech soutěže je smlouva jiná než v semifinále – The Apples

Smlouva, kterou dostaly The Apples před semifinálovým kolem odmítly dívky podepsat. Proč? Podle dívek byla ve smlouvě kromě společnosti Sony Music Entertainment i jiná společnost a to konkrétně mediální společnost StarHouse Media, která patří porotci Jarovi Slávikovi.

Ve smlouvě týkající se semifinále byla původně uvedena pouze společnost Sony Music Entertainment, která nám nevadila. K původnímu Sony Music nečekaně přibyla i společnost StarHouse. Po deseti letech existence nechceme jen tak předat náš projekt někomu jinému…Ve smlouvě konkrétně bylo, že pokud nás Starhouse osloví, musíme s nimi podepsat jakoukoliv smlouvu (nikoliv pouze jednat o smlouvě). Pokud bychom tak neučinily, musíme zaplatit pokutu 33000 EUR

the apples - ČeskoSlovensko má talent 2012
Zdroj :TV Prima, TV JOJ

Dívky byly velmi rozčilené po přečtení smlouvy:

Pro nás je výhra zůstat svobodné a bez závazků, co je moc, to je moc.

Co myslíte, je škoda, že se dívčí rocková skupina neukázala v semifinálových přímých přenosech? Rozhodly se dívky správně či nikoliv?

Celý online přepis rozhovoru se skupinou The Apples si můžete přečíst na stránkách Blesku.cz


4 komentáře: “The Apples – proč byly holky vykopnuté z ČeskoSlovensko má talent 2012?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *