VIDEO: Tomáš a Viktor Valacsayovi – telepatická show


Otec a Syn – Tomáš a Viktor Valacsayovi ukázali svou telepatickou show, které se zúčastnila dokonce i sama porota.

 

 

 

 

 12 komentářů: “VIDEO: Tomáš a Viktor Valacsayovi – telepatická show”

  • Je to celkem jasný. Normální kouzelnik jakejch je v každým klubu spousty. Umí to ale dobře podat.Obě dvě věci jsou vidět jak to udělal.

    • No prvni me teda nenapada, ale do druhe jedine, kdyz rika, ze jakoze prenasi energii a dela rukama pres jejich ruce, tak u Lucky to udelal presne v tech mistech kde pak na Dejdara saha pirkem, tak asi se ji dotknul pri tom.

 1. to první je jednoduchý: když promíchal ty karty a rozložil je, tak prostě tomu týpkovi vnutil kartu na kterou má udělat ten křížek …t druhý je ještě jednodušší: jak už tu bylo napsaný, tak on se jí dotkne když jakože přenáší tu energii …udělá to dvakrát, jednou v místech toho prvního doteku a podruhý u dlaně, a proto jí zdůrazňoval, že nemá dávat najevo, že ucítila dotek …pouze až on se jí zeptá 😀 …ani to provedení mě něják nenadchlo

  • Ale je to pravda! A ještě jak se pak na konci ptala, jestl se jí dotkl nebo ne, podle mě musela něco cítit a pírko to nebylo, ale jeho ruka. To by přece poznala ne?

 2. Ty dva dotyky cítila Lucie při tzv. přenosu energie. Proto neměla mluvit a říct, kdy je cítila, neboť je cítila o mnoho dříve, než se „telepat“ dotkl pírkem pana Dejdara. Při „přenosu energie“ je zřetelně vidět, na jakých místech Lucčiny ruky vytvoří kouzelník závan pohybem svých rukou – na předloktí a u zápěstí (to bylo to, co Lucie cítila – všimněte si, pocit nijak nekonkretizuje). Kdyby Lucie řekla, kdy něco cítila, promluvila by dříve, než pan kouzelník stačil použít pírko na páně Dejdarově ruce.

 3. jo,jo asi máš pravdu!a to první je taky jednoduché!záleží na tom jakým způsobem říká tomu klukovi,že až něco ucítí má malovat.jsou domluveni na pořadí slov nebo určitým slově a podle něho pozná jaký motiv to je.Všimněte si,že jich neni moc,těch karet.něco podobného znéme z filmu HE-LI-MA-DO-E

 4. hlavne ze bila rika „tady a tady“ a napodruhe ukazuje NA DLAN.. pri tom dejdara na dlani ani neposimral

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *