VIDEO: Tomáš Buranovský – zpěv


Tomáš Buranovský přišel ukázat do divadla, že zpívat skutečně umí. Tomáš je opravdu velký talent a my budeme držet palce, ať se tento nadějný zpěvák dostane co nejdále. Video zde:

 

 

 

 

 83 komentářů: “VIDEO: Tomáš Buranovský – zpěv”

 1. KRÁÁÁÁSA!!! KRÁSA !!!,,, KDE PAK SI BYL KDYŽ BYLA SUERSTAR,TO BYCH NA TO I KOUKALA,,, SLADKÝ HLAS,MRAZENÍ….NÁDHERNÉ….

 2. Tý jo, normálně mě zamrazilo. Nádhera! Kam se hrabe originál. A navíc k tomu úžasnému hlasu se dá na klučinu i koukat.

 3. Zvolil jsi si v prvni řadě dost super a odvažnou muziku…..a ještě lepší je tvá prezentace. Jestli je to možné a to si nedělám srandu tak já se řadím do skupiny dívek která už ted čeká na Tvoje čédecko.Slovo nadherný hlas který se v této soutěži objevoval nema význam takový kterým bych mohla říci učaroval…… je spousta lidi kteří opravdu na to maji a take jim drzim vše co mam na rukouch. Ale Ty a Tvuj hlas jste mě učarovali. Mnoho štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!abto cd snad doufam dostanu:-)

 4. zapomněla jsem říci děkuji……v určitou dobu jsem myslela a měla nějake spatne myšlenky…….začal jsi hrát a já se probrala… jsi ukázka toho že muzika léčí……..zustan pri zemi prosim a ja sr na Tebe budu tešit a myslim že nejen já….Krásný a sluničkový život přeje Jana

 5. P-S. už mi dááááááááááááááávno není 18 náct aby si někdo nemyslel, alebo jak je tady ve všech konverzaci normalni rozebirat no to je asi někdo z rrodiny. Nejsem bohužel. Já take narozdil se podepiši pod svuj komentař……….

 6. Nic krásnějšího jsem neviděla ! Zezačátku než zpíval,tak jsem nečekala žádný emoce,nebo nadšení,prostě jsem počítala s tím,že to bude nějaká normální písnička normálně odzpívaná,ale toto jsem skutečně nečekala.To jak zpívá,jak se u toho tváří,to jak mluví…všechno mě dostalo ! Okamžitě jsem měla husí kůži a musím upřímně říct,že toto je nejlepší zpěvák v celý soutěži i tý minulý a že takovýhle styl hudby mu strašně sedí…Nevím,co dál říct,jsem úplně hotová z jeho výkonu !

  • No nevím, co ti na tom rve uši. Hlas má nádhernej a tu písničku zazpíval podle mě i líp, než mnoho dalších, co ji přezpívali. Asi trochu závist, co?

 7. každý den si ho poslechnu aspoň jednou. Je fakt parádní a ten hlas.. opravdu mě pokaždé zamrazí .. super

 8. Naprosto famózní. Přeju v soutěži mnoho štěstí. Těším se na každé Tvé vystoupení.Tak trefně zaspívanou píseň naprosto cením!!!!!!!!!!!!!

 9. chlape… mrazilo ma,chcelo sa mi becat,nadherny hlas,nefalsovana skromnost,famozne……som pysny na slovakou ako TY.

 10. Ach jo to se nedá komentovat 🙂 Nablblí holky prostě slyšej jeho moc dokonalej hlas 🙂 Dobře on spívá moc dobře ale na postup do finále to nebylo. Stydím se zato jak sou češi slepí a nedokážou posoudit opravdovej talent 🙂 Tento kluk má sice velkej talent ale daleko víc si zasloužili postup Respect Us , Elements a nebo Vertigo.

 11. Jáj,nechápu jak mohl postoupit 😉 Nějak moc hezky nezpívá,a ještě při tom je uplne ošklivej 😉 .. Možná,že mě tedka nebudete mít rádi,ale jen říkám svůj názor ..

 12. Dominik Tokoš: ty fakt umíš líp jo? hmm,bych chtěla vidět,nebo radši ani ne.když nic neumíš tak radši drž hubu,všem to totiž usnadníš;) ach ta závist víš co:! jenom takový ubohý lidi můžou závidět

 13. Ahojky všem,hlasujte na stránce http://www.ujdeto.cz v klikárně a hitparádě pro Tomášovu píseň Blízko cieľa.V hitparádě se hlasuje co 2 hodiny a na klikárně se kliká co 5 minut.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *