Tři soutěžící ČS Má Talent byli navráceni zpět do soutěže

Sponzorované odkazy

Česko Slovensko Má Talent František Šimčík, Phantoms Crew a Pavlína Matiová jsou zpět v soutěži Česko Slovensko Má Talent. Každý z nich vystoupí v jednou ze zbývajících semifinálových kol. Oznámili to moderátoři Martin Pyco Rausch a Jakub Prachař hned v úvodu pátého semifinálového kola. Důvody zařazení soutěžících zpět do soutěže jsou podle moderátorů velké ohlasy diváků, kterým se nelíbilo vyloučení těchto talentů ze soutěže. Každé semifinálové kolo se tak obohatí o jednoho z trojice exTalentů. AKTUALIZOVÁNO.

Každé semifinálové kolo z tohoto důvodu nebude mít osm ale hned devět soutěžících. Zda se jedná o rozhodnutí produkce či samotné poroty jsme se nedozvěděli.

V pátém semifinálovém kole se nám tedy hned představila vrácená Pavlína Matiová, která v soutěži nejdříve zpívala se svou sestrou, následně ovšem byla nucena sestru opustit a vystupovat dále bez ní. Ve Velkém Třesku byla ovšem Pavlína vyřazena z důvodu nedostačujícího výkonu, který zde předvedla. Nyní po čtyřech týdnech od Velkého třesku se Pavlína Matiová vrátila. Stejný osud měli i další dva soutěžící a to František Šimčík a taneční skupina Phantoms crew, kteří vystoupí během následujících dvou semifinálových kol.

Nepostup Františka Šimčíka vyvolal snad největší negativní ohlasy na internetu. Ze všeho nejvíce si diváci stěžovali na to, že porota Františka vyhodila bez udání důvodu. Pár dní po jeho vyřazení řekl porotce Jaro Slávik médiím, že důvod, proč byl František vyřazen, je ten, aby ho porota ochránila před jeho rodiči, kteří by mohli na Františkovi vydělat a zkazit mu tak dětství (podrobnější zdůvodnění porotce si můžete zpětně přečíst zde). O návrat Františka do soutěže bojoval i sám soutěžící ChiChi Tornádo, který se chtěl vzdát svého postupu ku prospěchu malého tanečníka.

phantoms crew

Phantoms Crew zažili postup i nepostup ve Velkém třesku

Vyřazení taneční skupiny Phantoms Crew vyvolal rozruch na internetu z trochu jiného důvodu. Porota ve Velkém Třesku skupinu pustila dále, avšak za pár minut si ji předvolala znova za účelem oznámení jejich nepostupu. Diváci si v tomto případě stěžovali spíše na neloajálnost, kterou porota skupině projevila než na samotný přehlédnutý talent skupiny. O zvláštním vyřazení skupiny Phantoms Crew jsme se zaobírali v tomto článku.

Sponzorované odkazy:

Jak vidí vrácenou trojici do soutěže naše redakce? Ze zmíněné trojice soutěžících jsme rádi hlavně za Františka Šimčíka, který byl vyřazen porotou skutečně neoprávněně (v porovnání s tím, co bylo puštěno dále do přímých přenosů). Jeho vrácení do soutěže tedy velice vítáme. Návrat skupiny Phantoms Crew bereme spíše jako náprava a očistec poroty za špatné zachování se ve Velkém Třesku. Co se týče poslední soutěžící, tak ačkoliv Pavlína Matiová zpívat umí, jejímu návratu do soutěže nerozumíme. Ohlasy na její vypadnutí ve Velkém třesku nebyly nijak převratné. Pavlína rovněž neměla stejný týdenní prostor pro hlasování jako ostatní soutěžící. V pátém semifinále navíc vystoupila předposlední, takže přísun SMS hlasů ostatních soutěžících tak byl ve velkém náskoku. Daleko více bychom si v soutěži přáli návrat krasojezdkyně Nicol Frýbortové či hadí dívky Amarjargal Dungu (k oběma dívkám jsme se vrátili v tomto článku).

Jaký máte názor Vy na samotné překvapení, které si pro nás připravila produkce Česko Slovensko Má Talent? Vítáte naslouchání produkce divákům? Nebo tento krok berete jako záchrana sledovanosti, která nyní tak klesá? Diskuze pod článek je jenom vaše.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..