Už i Nova používá ve vysílání logo Talentmanie (+Video)


Talentmania Už i televize Nova se nechala, jemně řečeno, inspirovat konkurencí a nasadila do vysílání logo, které informuje o startu show Talentmánia. Na rozdíl od konkurenční Primy a Jojky se toto logo neobjevuje ve vysílání neustále, nýbrž vyskočí pouze jednou za čas. Logo Talentmanie můžeme spatřit v pravém horním rohu obrazovky.

Na rozdíl od sesterské televize Markíza se nijak logo televize Nova nedeformuje. Objeví se poměrně velké video okno s titulkem, který informuje o počtu dní, které zbývají do začátku show. Úderem dneška to jsou tedy všechny čtyři televize, jež informují své diváky během vysílání o svých talentových soutěžích, které vypuknout již za 9 dní.4 komentáře: “Už i Nova používá ve vysílání logo Talentmanie (+Video)”

  1. Fuj! Nova zkopíruje vše a ještě k tomu dostane od diváků vysokou sledovanost… Tohle nejsou fan stránky TMánie Cipelo 😀

  2. No, Nova má tu vsuvku o show jednoznačně ze všech televizí nejhorší a nejamatérštější. Ale u Novy se už není čemu divit.

  3. Souhlasím, že nova vše kopíruje, ale nesouhlasím s tím, že dostane vysokou sledovanost.. Stejně jako VyVolení X BigBrother, Nova se nebude stačit divit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *