V ČS Má Talent postoupili Marián Zázrivý a Radek Bakalář

Sponzorované odkazy

Česko Slovensko Má Talent Čtenáři serveru ČeskoSlovenskýTalent.cz se trefili. Celý týden jste mohli hlasovat na našich internetových stránkách o tom, které dva semifinalisty by jste poslali z druhého semifinálového kola do finále. Zpěvák Marián Zázrivý a Radek Bakalář obsadili v tomto internetovém průzkumu první dvě místa. Stejně to dopadlo i večer u diváckého hlasování.

Marián Zázrivý postoupil z prvního místa. Dostal od diváků největší počet SMS zpráv. Na druhém a třetím místě se umístili dle diváckého hlasování kouzelník Radek Bakalář a taneční formace Beethoven DC.

Úlohou poroty bylo v případě druhého a třetího místa rozhodnout, kdo z těchto dvou soutěžících postoupí do finálového kola společně s Mariánem. Jaro Slávik hlasoval pro Beethoven DC, Lucie Bílá a Jan Kraus pro mladého kouzelníka. Do finále tak postupuje dvojice Marián Zázrivý a Radek Bakalář.

Jak jste spokojeni s výsledky 2. semifinálového večera talentové show Česko Slovensko Má Talent? Hlasovat můžete v pravé boční liště, popřípadě zanechat vzkaz zde pod článkem. Těšíme se na vaše názory. Rovněž očekávejte již brzy na našich stránkách novou internetovou anketu ohledně třetího semifinálového kola, ve kterém opět budete mít možnost hlasovat pro své dva favority.


Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..