REKORD! ČS Má Talent porazil Novu o 274 000 diváků!

ČeskoSlovensko Má Talent 2012 - Česko Slovensko Má Talent 2012

Televize Prima může slavit, talentová soutěž Česko Slovensko Má Talent včera při svém pátém castingovém díle porazila konkurenční televizi Nova o více než 250 000 diváků!

Včerejší 5. díl Česko Slovensko Má Talent vidělo přesně 1 396 000 diváků, což je historický rekord. Toto je největší sledovanost, jakou kdy ČS Má Talent měl.

Televize Prima vůbec poprvé s letošní řadou Česko Slovensko Má Talent porazila konkurenční pořad vysílaný na TV Nova. Za naší redakci tak chceme tímto článkem televizi Prima ze srdce pogratulovat a popřát jim do budoucna další skvělé výsledky.

Česká republika:

1. Česko Slovensko Má Talent 1 396 000 diváků (TV PRIMA)
2. Soukromé pasti: 1 120 000 diváků (TV NOVA)
3. Jseš mrtvej, tak nebreč: 624 000 diváků (ČT1)

Slovenská republika:

Sledovanost na Slovensku zatím není známa. V průběhu dne ji doplníme, jakmile budou známé konkrétní čísla.


4 komentáře: “REKORD! ČS Má Talent porazil Novu o 274 000 diváků!”

  1. No jen aby se na Palmovce neradovali předčasně!!! Nova tam nasadí český filmy – např. Ženy v pokušení a Talent půjde do kytek! Ale i tak velká gratulace na Primu, hlavně aby si to nezkazili v neděli reklamama atd., protože s jídlem roste chuť!!!

  2. Myslím že se to nedá srovnávat, kdy naposledy soutěže s talentem jeli zárověň jedni se dívali na primu druzí na novu, tedkom to hraje jenom na prime , tak se dívaj jenom na primu! můj názor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *