Velký třesk ovládl české obrazovky a konkurenci nedal šanci

Sponzorované odkazy

Devátý díl druhé řady show Česko Slovensko Má Talent se nesl v duchu napínavého vyřazování. Tzv. Velký třesk určil sedmadvacítku semifinalistů pro přímé přenosy a Primě opět zajistil pozici nejsledovanějšího nezpravodajského pořadu víkendové nabídky.

Zatímco na Slovensku má Talent poměrně snadnou konkurenční pozici, v Česku musí pravidelně bojovat s úspěšnými českými filmy Novy a České televize. Přesto diváci dali znovu najevo, že si show oblíbili a ani Vieweghovi Účastníci zájezdu nijak neohrozili její stabilní čísla.

Konkrétně Velký třesk sledovalo 1 326 000 diváků starších 15 let při podílu na trhu 32,5%. V kategorii 15-54 se share vyhoupl až na 36,28%. Na Slovensku pořad opět překonal 40% podíl a u mladých diváků se dokonce blížil padesátce.

Sledovanost v ČR:

Sponzorované odkazy:

1. Česko Slovensko Má Talent 1 326 000 diváků (TV PRIMA)
2. Účastníci zájezdu 1 124 000 diváků (TV NOVA)
3. Stop 795 000 diváků (ČT 1)

Sledovanost v SR:

Šou Česko Slovensko má talent bola opäť najsledovanejším programom týždňa, v nedeľu dosiahla rating 17,2% a podiel vysoko nadpriemerný 44,1%. Medzi mladými divákmi navýšila náskok na 48,8%. Tradične úspešný bol aj magazín na Pluske s 8,3%-ným podielom.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live