Velký třesk ovládl české obrazovky a konkurenci nedal šanci


Devátý díl druhé řady show Česko Slovensko Má Talent se nesl v duchu napínavého vyřazování. Tzv. Velký třesk určil sedmadvacítku semifinalistů pro přímé přenosy a Primě opět zajistil pozici nejsledovanějšího nezpravodajského pořadu víkendové nabídky.

Zatímco na Slovensku má Talent poměrně snadnou konkurenční pozici, v Česku musí pravidelně bojovat s úspěšnými českými filmy Novy a České televize. Přesto diváci dali znovu najevo, že si show oblíbili a ani Vieweghovi Účastníci zájezdu nijak neohrozili její stabilní čísla.

Konkrétně Velký třesk sledovalo 1 326 000 diváků starších 15 let při podílu na trhu 32,5%. V kategorii 15-54 se share vyhoupl až na 36,28%. Na Slovensku pořad opět překonal 40% podíl a u mladých diváků se dokonce blížil padesátce.

Sledovanost v ČR:

1. Česko Slovensko Má Talent 1 326 000 diváků (TV PRIMA)
2. Účastníci zájezdu 1 124 000 diváků (TV NOVA)
3. Stop 795 000 diváků (ČT 1)

Sledovanost v SR:

Šou Česko Slovensko má talent bola opäť najsledovanejším programom týždňa, v nedeľu dosiahla rating 17,2% a podiel vysoko nadpriemerný 44,1%. Medzi mladými divákmi navýšila náskok na 48,8%. Tradične úspešný bol aj magazín na Pluske s 8,3%-ným podielom.


5 komentářů: “Velký třesk ovládl české obrazovky a konkurenci nedal šanci”

  1. POdle mě to bude horší za týden až nova Ženy v pokušení a pak Kajínka.. ale talent je 1 u mě 🙂

  2. Tak trošku předpokládám že sledovanost upadne ,vzledem k tomu co tam pedvedla porota s talentem ..

  3. no trošku to upadne to máš pravdu ale ne moc a ja osobně se budu koukat na talent nic lepšího nedávaj 😀

  4. Simply wish to say your article is as ausntndiog. The clarity in your submit is simply great and i could supposeyou are knowledgeable on this subject. Fine with your permission let me to snatch your RSS feed to keep up to date with approaching post. Thank you 1,000,000 and please continue the enjoyable work.Feel free to visit my blog January 29, 2013

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *