Většina čtenářů si myslí, že by Alex Dowis měl podat žalobu na Lucii Bílou

alex-dowis

alex-dowis
Zdroj: TV Prima, TV JOJ
Včera jsme vás informovali o tom, že situace kolem Alexe Dowise ve velkém finále show ČeskoSlovensko má talent 2012 má ještě dohru.

Poté, co porotkyně Lucie Bílá urazila umělce Alexe Dowise v přímém přenosu, uvažuje tým tohoto umělce o podání žaloby na paní Bílou.

“Já přímo nechystám žádnou žalobu na paní Bílou, ale můj realizační tým a lidé okolo mě se touto otázkou zaobírají. Je spousta impulzů od lidí, aby se taková věc stala, aby se to řešilo hlavně z toho důvodu, aby se dál neopakovaly takové excesy,” řekl Alex Dowis pro server iDnes.cz

Kromě článku, ve kterém jsme vás o této situaci informovali, probíhala na našem webu i anketa, ve které jsme se vás ptali, zda by měl Alex Dowis skutečně žalobu podat. Výsledky nakonec dopadly tak, většina – 52% hlasujících je pro žalobu, 48% je proti. Do ankety přišlo přes jeden tisíc hlasů. To, zda Alex skutečně žalobu podá či nikoliv, ukáže čas. Situaci sledujeme a o nejnovějších zprávách vás budeme samozřejmě informovat.


6 komentářů: “Většina čtenářů si myslí, že by Alex Dowis měl podat žalobu na Lucii Bílou”

  1. myslím si že v žádném případě, to hlasování neovnlivnilo, protože ten kluk s tím zpěvem byl nejlepší, a to se nemůže nikdo na Lucii Bílou zlobit,Nikoho neovlivnila, a ani mně né.

    • Podla mna to bolo jasne,,ze Jozef vyhra,,lebo jeho vykon bol vynimocny,,ale ALEX,,si poskodil tym ze sa zachoval jak lakomec,,a sebec..ved tam boi aj velmi dobre cisla co evyhrali,a tioez by si zasluzili nejaku odmenu,,Ale jozko bol vynimocny,

  2. Alex dělá něco neuvěřitelného. Líbil se mi i Pavlusik, ale přála jsem to Alexovi. Být na jeho místě, tak bych volila stejně a to co udělala Bílá bylo odporné. Dovedete si představit, co by vítězi zbylo, kdyby se to rozdělilo? Velké nic. A nazvat ho před tolika lidmi volem a omluvit se až po konci hlasování! V takové chvíli se prostě emocemi nechat unést, nemůže. Někoho to třeba neovlivnilo, ale naopak někoho jistě ano. Přiznejte si to. A mimochodem mě celé to rozhodování připadalo jako fraška. Někteří ze soutěžících museli tušit, že na výhru nedosáhnou a tudíž to od nich byla kalkulace. Není jen jedna strana. Možná, že pořadatelé jen soutěžící zkoušeli :D. A Alex byl úžasný. To jeho první vystoupení bylo jedním slovem nádherné. Na ten pocit nezapomenu. Moc díky. Michael byl obrovská osobnost.

  3. Alex umí něco neuvěřitelného.. a Bílá? nemám jí ráda urážet lidi to jí jde na 1 ať se koukna na sebe… Proto nemám ráda takové pořady… a to že vyhrál ze zpíváním měl jít do suprstar… Achjo bejt Alexem podám to…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *