Většině diváků nevadí, že ČS Má Talent vyhrál cizinec Atai Omurzakov

Sponzorované odkazy

Jsou to dva dny, co jsme se dozvěděli, že vítězem Česko Slovensko Má Talent se stal 21letý tanečník z Kyrgyzstánu. Co na to říkají obyvatelé České a Slovenské republiky?

Ačkoliv se může zdát, že vítězství Ataie rozvířilo spoustu negativních reakcní hlavně v internetových diskuzích, opak je pravdou. Vítězství Ataie Omurzakova v soutěži Česko Slovensko Má Talent většině diváků nevadí, dokazuje to nejen jeho vítězství v samotné soutěži, kdy hlasovali o vítězi čistě diváci pomocí SMS hlasů, ale také internetové průzkumy, na které se nyní podrobněji podíváme.

Začneme naší anketou, která probíhá na našem webu zde.

V současné době je v naší anketě přes 1500 hlasů a průběžné výsledky hovoří jasně: 79% všech čtenářů je rádo, že druhou řadu ČS Má Talent vyhrál zrovna Atai.

Sponzorované odkazy:

Další anketa probíhá na serveru Blesk.cz:

Zde čtenáři hlasovali o tom, zda jim vadí, že vítěz ČS Má Talent je cizinec. Opět zde převažuje příznivá reakce – 70% divákům to nevadí. V anketě je do dnešní doby něco přes 10 000 hlasů.

Sponzorované odkazy:

Jako poslední se podíváme na anketu probíhající na Ahaonline.cz, zde hlasovalo přes 14 000 čtenářů a ani zde Atai nemusí smutnit – celých 70% zvolilo možnost NE – nevadí mi, že ČS Má Talent vyhrál cizinec.

Kromě anket se setkává Atai i s pozitivními reakcemi na facebook stránce, která do dnešního dne čítá 9 000 nadšených fanoušků.

Z internetových průzkumů je tady patrné, že lidé si skutečně přáli za vítěze právě Ataie nehledě na to, že se nejedná o českého nebo slovenského občana. Hlavní důvody, proč si diváci zvolili právě tohoto tanečníka z Kyrgyzstánu je nejen jeho pokora, skromnost a jakási čistota duše, ale hlavně jeho tanečně kreativní talent, který prokázal v každém z kol této soutěže. Konec konců všechna videa Ataie z této soutěže si můžete zopakovat zde.

Souhlasíte i vy s většinou diváků nebo jste proti? Prostor pod článkem je jenom váš.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live