Většině diváků nevadí, že ČS Má Talent vyhrál cizinec Atai Omurzakov


Jsou to dva dny, co jsme se dozvěděli, že vítězem Česko Slovensko Má Talent se stal 21letý tanečník z Kyrgyzstánu. Co na to říkají obyvatelé České a Slovenské republiky?

Ačkoliv se může zdát, že vítězství Ataie rozvířilo spoustu negativních reakcní hlavně v internetových diskuzích, opak je pravdou. Vítězství Ataie Omurzakova v soutěži Česko Slovensko Má Talent většině diváků nevadí, dokazuje to nejen jeho vítězství v samotné soutěži, kdy hlasovali o vítězi čistě diváci pomocí SMS hlasů, ale také internetové průzkumy, na které se nyní podrobněji podíváme.

Začneme naší anketou, která probíhá na našem webu zde.

V současné době je v naší anketě přes 1500 hlasů a průběžné výsledky hovoří jasně: 79% všech čtenářů je rádo, že druhou řadu ČS Má Talent vyhrál zrovna Atai.

Další anketa probíhá na serveru Blesk.cz:

Zde čtenáři hlasovali o tom, zda jim vadí, že vítěz ČS Má Talent je cizinec. Opět zde převažuje příznivá reakce – 70% divákům to nevadí. V anketě je do dnešní doby něco přes 10 000 hlasů.

Jako poslední se podíváme na anketu probíhající na Ahaonline.cz, zde hlasovalo přes 14 000 čtenářů a ani zde Atai nemusí smutnit – celých 70% zvolilo možnost NE – nevadí mi, že ČS Má Talent vyhrál cizinec.

Kromě anket se setkává Atai i s pozitivními reakcemi na facebook stránce, která do dnešního dne čítá 9 000 nadšených fanoušků.

Z internetových průzkumů je tady patrné, že lidé si skutečně přáli za vítěze právě Ataie nehledě na to, že se nejedná o českého nebo slovenského občana. Hlavní důvody, proč si diváci zvolili právě tohoto tanečníka z Kyrgyzstánu je nejen jeho pokora, skromnost a jakási čistota duše, ale hlavně jeho tanečně kreativní talent, který prokázal v každém z kol této soutěže. Konec konců všechna videa Ataie z této soutěže si můžete zopakovat zde.

Souhlasíte i vy s většinou diváků nebo jste proti? Prostor pod článkem je jenom váš.


43 komentářů: “Většině diváků nevadí, že ČS Má Talent vyhrál cizinec Atai Omurzakov”

 1. já osobně jsem spokojený,že ČS má talent vyhrál cizinec
  a k tomu ještě umí nádherně tančit eletrik bogie.

 2. TENHLE cizinec mi nevadí 🙂 jinej by mi třeba vadil. Máme lepší talenty než je stevie Starr, ale Ataiovi jsem to přála.

 3. No tak ať si lidi stěžují, ale hlasy mu dávali češi a slováci, tak si nadávejte na čechy a slováky 😛 on za to nemůže že vyhrál (je prostě nejlepší-nic proti jiným talentům) 😀

 4. Mali to vyhrať chalani zo Segment…to čo predviedli oni..nemá konkurenciu..nič lepšie som nevidela ani nepočula…! …ale nech sa Ataiovi darí teda…!

 5. Komu vadí že vyhrál Atai je je podlě mě teda pěknej….hlasovali pro něj Češi a Slováci a vyhrál což znamená že ho lidi měli rádi myslim si že jako jedinej můžu jet do Vegas ukázat tam vystoupení a Američani otevřou pusu stim že tohle tam ještě neviděli kdyby to vyhrál zpěvák/čka tak si max.řeknou a co zpívat dneska umí strašně moc lidí měli jsme tu i Elvise Presleyho nás fakt takový (Segment Eva Burešová Diana Kalash …) nedostanou! vyhrál ten nejlepší tak si nestěžuje!!!

 6. Myslím si,že je to dost nespravedlivé,když už se zúčastil talentu na Ukrajině se stejnými vystoupeními,jako u nás.Měl to vyhrát obyvatel Česka nebo Slovenska a né nějaký cizinec,není to fér.

  • Je fakt, že jej měli nechat udělat jiné vystoupení, protože na finálové jsme se mohli podívat už dopředu – což mi přijde dost hloupé. Každopádně vítězství mu přeji a je vidět, že mu jej přála většina národa 🙂

 7. Atai má v sobě určité kouzlo a obrovský talent) Mrzí mě však, že v soutěži ČESKO SLOVENSKO má talent, musel vyhrát zrovna člověk, který do této země a soutěžě přišel s jediným cílem- získat peníze a už se tu neukazát. S úplně stejnými vystoupeními se představil v ukrajinské talentové soutěži, kde neuspěl a tak se rozhodl jít si vydělat prachy k nám- bohužel se nikdo lepší nenašel,kdo by ho překonal.

 8. Mě nevadí, že „ČS má talent“ vyhrál cizinec, jen je to smutné. Smutné v tom smyslu, že to poukázalo na neschopnost Čechů a Slováků prosadit se, a ještě k tomu v „domácí“ soutěži.

  Takže to je vlastně k pousmání :))))

 9. vyhral kto mal vyhrat a kto mal talent, o tom predsa sutaz bola. Cesky a slovensky odpadlici nemali sancu a len zavidia

 10. Mne nevadí, že vyhral cudzinec. Mne vadí, že si dramaturgia CSMT z nás urobila dobrý deň: ONA SAMA POZVALA ATAIA K ÚČASTI na castingoch k tejto súťaži a všetci, vrátane poroty sa tvárili akí sú prekvapení a akú strastiplnú cestu musel tento mládenec k nám prekonať :o(

 11. a nevím,proč by měl vyhrát slovák nebo čech,když tam nic zavratneho nikdo z nich nepredvedl. bylo to o talentu a Atai ho měl.

 12. Však je to soutěž o talentu a ne o národnosti je úplně jedno kdo to vyhrál ale jde o to s čim to vyhrál. Jako nebýt cizinců tak letošní talent stál za …….. .

 13. Neříkám, že by mi to nevadilo … pro mě stejně vyhrály holky Ladylicious. Atai je opravdu dobrý, byl nejlepší, ale je to ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT … pro mě na prvním místě rozhodně holky, které do soutěže patří a v této kategorii jsou prostě nejlepší.

 14. Češi, Slovaci se nerozhodovali podle národnostního cítění, ale dokazali ocenit skutečný talent človeka, i když nepochází z jejich vlasti. Máme se co učit od nich“ (T. Čorotegin )

 15. ja sem strasne fandil Ataiovi a povedlo see … No co este chcem povidat je ze Segment namna zapusobila jen ve víberu a to ostatni co spivali na mne nepusobilo ani trosicku jako nechci povidat ze je to zla kapela len mne osobne sa nepacili .. premna je Atai nejlepší tanečník jakeho sem kdy vydel ! takze Atai GRATULUJEM !!!

 16. Takze, moze tu kazdy spekulovat o spravodlivosti, nespravodlivosti, pravda je ta ze Atai mal nieco co ini nemali ani z polovice… Kapiel ako Segment je v Cesku a Slovensku skutocne dost, len o nich neviete lebo je to underground… Mozme spekulovat aj o tom ci bol pozvany alebo nie… su to len domnienky, mozu byt pravdive, nemusia a nikdy sa s istotou nedozvieme ci su alebo nie… pravda je ale ta, ze Atai je skutocne jedinecny a s cechmi a slovakmi pekne vytrel dlazku… Atai is the best :).

 17. Československo má talent? Co je to za blbost, když se tam může přihlásit člověk, či skupina jakékoli národnosti? Páni pořadetelé, co tak „Talentovaný svět se ukáže v Česko-Slovensku“? Jinak Atai byl skutečně jedinečný, a při semifinále mě i dojal.

 18. Každý má svůj názor a svého favorita, tak ho ostatním neberte. x) Ano, čeští i slovenští účinkující měli talent, ale ukázal se prostě někdo, kdo měl toho talentu víc. No a co, že sem přišel odněkud z Asie? V jiných zemích, kde je Talent taky, jsou taky účinkující jiné národnosti a komu to vadí? Většině ne. Z Ataie září charisma a je sympatický a jeho taneční vystoupení byla opravdu dobrá. Vyhrál to zaslouženě. Zpívat umí hodně lidí, jen tak tancovat do hudby taky. Přinesl do soutěže něco, co v ní nebylo, takže já si myslím, že vyhrál zaslouženě. x)

 19. Atai je úžasný, skromný a „krásný“ v tom, co umí. Jeho vystoupení mi dobila „baterky“. Jsem šťastná, že Češi a Slováci přispěli k jeho vítězství. Kdyby tak skvělí byli i naši páni politici!!!!

 20. nikdo nemal taký talent ako atai ved si len tak skúste povedat o všetkých ostatných:
  Adéla:pekne spieva ale nemala velké šance……
  Dianka:tiež…………….
  Segment: No comment……….
  La Gioia: mohli si vymyslet vlastné pesničky a nie okukávat…………
  Eva : velmy sa mi nepáčila……………
  Stewe:………………..??ako to robí??
  LadyLicious:pekne tancovali ale je vela tanečných skupín………..
  Jo-Joo : boli dobrý ale predsa sú to cirkusanti ………………….
  atd………………………………..
  Atai bol najlepší 😀

 21. Je mi celkem jedno kdo vyhrál, ale chyba je v názvu soutěže.
  Česko Slovensko nemá talent, ale Česko Slovensko hledá talent.

 22. Lidi vzpamatujte se…x) Myslim si, že je to jedno, že to vyhrál cizinec…x)*… Prostě měl talent větší, než nikdo z Česka a Slovenska…x)… Smiřte se stim, že to vyhrál Atai…x))… Prostě má talent, a tim, že budete řikat, jak vám to vadí, nic stim nedokážete…x)… Vím, že každej má svůj názor, ale těm vašim se mnozí lidé už smějou…x) S prominutim je to už ohraný, že všem cpete, jak vás s**e, že vyhrál Atai…x))…

 23. Já jsem se Česko Slovenského talentu zúčastnil a ono to není soutěž jenom československá,ale je to soutěž Mezinárodní,takže se tam mohou zúčastnit skoro všichni lidé z ciziny:-) Je to blbé a moc s tím nesouhlasím,když tomu dali název Česko Slovensko má talent.Vítěz je podle mě ten pravý,ale i ti ostatní byli super a podle mě vyhrál každý kdo byl ve finále:-)

 24. já si teda myslim že Atai to měl vyhrát a taky vyhrál protože má opravdu neskutečný talent mezitím co Segment stáli za nic dobrý to měly akorát na kastingu a ve velkym třesku a naštvalo mě že lucie bílá poslala do finále Dianu a ne Vertigo ale Atai si to výtěztví doopravdy zasloužil

 25. Je prostě nejlepší. Byl nejlepší ČSMT ze všech lidí . A ta jeho pokora , jeho čistá duše to je úmění. Všichni by mu mohli závidět už jen proto jakej je on sám

 26. Atai je ten NEJLEPŠÍ tanečník na světě …….ještě jsem neviděla někoho takhle FENOMENÁLNĚ tancovat
  je to ten nejlepší tanečník jakého jsem kdy viděla
  a to samý byly TUMAR KR nejlepší a nejšikovnější taneční skupina na světě.
  a nemůžu uvěřit zě někdo vypustí z tý svý hnusný,blbý držky že ATAI u hlasování podváděl ,prý měl údajně v prostoru pro diváky svého kamaráda MILANA který prý všem rozesílal kreditky aby daly ATAIOVI hlasy .
  je to normální podvod ,absolutně nepochopím jak může někomu vadit že vyhrál CIZINEC je to jedno
  a jsem si 100 procentně jistá že ATAI nepodváděl ….ani by to nepotřeboval
  nejlepší TANEČNÍK JE ATAI
  A NEJLEPŠÍ TANEČNÍ skupina je TUMAR KR
  a to se vsadím o můj krk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *