Video: 14letá Tereza Anna Mašková a její zpěv


Česko Slovensko Má Talent Tereza Anna Mašková byla historicky první soutěžící, která se objevila v talentové soutěži Česko Slovensko Má Talent. Je jí teprve čtrnáct let a už nyní dokáže zpívat takto dokonale. Tereza pochází z Třince stejně jako Ewa Farná, že by toto město mělo zvláštní talent na zpěv? Na velice působivé až dojemné vystoupení této čtrnáctileté dívky se můžete podívat uvnitř článku.


¨

Líbí se Vám Tereza? Staňte se jejími fanoušky na facebooku!


9 komentářů: “Video: 14letá Tereza Anna Mašková a její zpěv”

  1. A mame tu ten pravý talent,nejak se o terezce nemluvý.Přitom je podle velké většiny nás z práce bezpodmínečně největší talent ze všech soutěží u nás i na Slovensku.Držíme palce.

  2. Lidi,jednoznačně půjde strašně daleko a já ji přeju strašně hodně štěstí-česko i slovensko potřebuje takoví talenty kteří mají světovou úroven……….Jsi famoozní.Držim palce

  3. Tak tohle se jen tak neslyší. Nádheda!!!!! Terezko jsi sluníčko a já děkuji za tvůj krásný zpěv. Přeji mnoho štěstí!!!!!!

  4. Tak tohle se jen tak neslyší. Nádhera!!!! Terezko jsi sluníčko a já děkuji za tvůj krásný zpěv. Přeji mnoho štěstí!!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *