Video: 3-letá Lianka Olahová


Česko Slovensko Má Talent Malá Liana Olahová, které jsou teprve tři roky, vzbudila na internetu veliké ohlasy ještě před semifinálovým přímým přenosem. Divákům se totiž nelíbilo, že malá dívenka postoupila přes Velký třesk spíše díky své roztomilosti než díky svému zpěvu. Její vystoupení v semifinálovém kole ovšem pobavilo a patřilo k těm lepším. Avšak v tomto případě souhlasíme s porotcem Jaro Slávikem, tři roky je velice málo a takto malé děti do zábavního průmyslu nepatří.
10 komentářů: “Video: 3-letá Lianka Olahová”

 1. Nechápu, jak někdo může říct, že tahle holčička nemá talent. Já ve třech letech sotva dokázala zaspívat Skákal Pes. Ona má neskutečný talent na pamatování textu. A dokonalý zpěv ve třech letech není možný, jelikož se hlasivky ještě nevyvinuly.
  Navíc ona není žádná vycvičená opice (jako například ten dětský tančící pár), ale je vidět, že ji to baví a chce zpívat. Ona nemá žádný sex-appeal, ale je vážně princezna.

  Opravdu škoda, že nepostoupila.

 2. podle mě je škoda, že postoupila už do semifinale a tím zabrala místo jinejm soutěžícím, kteří byly 10 krát talentovanější… a předvedli by 10 krát větší show a podívanou…
  já v ní ten neskutěčný talent, jak píšete, tak ať dělám co dělám, tak prostě nevidím…

 3. Co na to říct ?! -Snad jen WTF… největší průs.r této soutěže? To přinejmenším ! Kdybych chtěl říct víc, jen bych se opakoval.

 4. MILÁ LIANKA DRŽÍM PALCE JSI NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!
  ŽE MÁŠ JEN 3 ROKY TO VŮBEC NEVADÍ ZPÍVÁŠ NÁÁÁÁÁDHERNĚ!!!!!
  ZDRAVÍ A DRŽÍ PALCE MARTA Z OSTRAVY!!!!!!!

 5. Vy jste teda ale rasisti.Vždyť byla Lianka úžasná.Je mi líto,že nepostoupila.mohla tam být místo Dominiky Haškový,která tam byla jen kvůli svýmu tatíkovi…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *