VIDEO: Albertík – 3. semifinále


Albertíkova báječná show pobavila nejen Lucii Bílou a Martina Dejdara, ale i diváky v publiku. Od diváků tak dostal Albertík docela slušnou várku hlasů, na postup to ovšem nestačilo.

 

 

 

 

 39 komentářů: “VIDEO: Albertík – 3. semifinále”

 1. Albertík je ´vtipnej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Místo něj měl radši postoupit Pavel Callta… Albertík je dobrej bavič, poprvé to bylo ono, ale v semifinále už neee.. Chvílemi mi to přišlo i trapné..:/

  • Souhlasím. Už to není ono! Možná je to tím, že poprvé mluvil sám za sebe.. – čistě nepřipraveně. Ale jakmile se o ten humor snaží už buď zachází daleko, a je to trapné.. nebo je to naopak o ničem..

  • nepostoupil ani on ani calta tak nevim co je albertik je super ale nechapu co tam delaji ty pitomý jo-joo

 3. Mým vítězem je Albertík. Hodně dlouho jsem se tak skvěle nepobavil. Jestli to někomu přišlo jako vystopení pro děti, tak je to hňup. Dítě by nepochopilo všechny souvislosti. A těch dětí (v dospělém věku) je tu koukám víc.

 4. Každý má svůj názor na humor a každému se líbí něco jiného.Mě se Albertíkůvo vystoupení vůbec nelíbilo.Bylo to trapné,nudné,o ničem.

  • máš pravdu alespon já se utoho moc amoc zasmála, ale jo joo jsou nej nej nej cice sou s cirkusu ale noa játam knim do cirkusu chodím pořád, posílala jsem jim hlasi a do konce sem volala kamosum abi jim posílaLI HLASI prosila vjsem je na kolenou………………………………………

 5. Albertík byl super,jenom debil může napsat,že se mu to nelíbilo a bylo to trapné.K tomu slovenskému machýrkovi ani nevím jak se jmenuje,jelikož nikdy toho člověka jsem před tímhle pořadem neviděl ani neslyšel se raději moc nebudu vyjadřovat.Kdybych ho potkal,tak bych bych mu to vysvětlil,že většího idiota v životě jsem nepoznal!

 6. si fajn albertiku kdo vo tobe muye rict takovou kravinu tak sory je debillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

 7. albertik je mooc zabavnej vzdycky se pobavim kdyz se divam na jeho viodea a muzu se divat i 50 krat na jedno video do kola a vzdy me to rozesmeje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *