VIDEO: Andrea Gabrišová – zpěv


Závěrečné číslo patřilo Andree Gabrišové, která předvedla muzikální zpěv na píseń z filmu Chicago.

 

 

 

 

 12 komentářů: “VIDEO: Andrea Gabrišová – zpěv”

 1. Jistě Andrea zpívat umí, o tom jsme se víceméně přesvědčili v Robinovi Hoodovi, ale pořád z ní mám spíš pocit, že je to všechno vydřené, než aby to byl doopravdy talent.

  • No já bych chtěl viděl nějakýho úspěšnýho zpěváka, který by si vystačil jen s talentem! Mít talent ještě nic neznamená, úspěch se musí vydřít!!!

  • Zpívat umí ale jistě musela trenovat a vylepšovat chyby! Vy nejste taky nějaka skvělá zpěvačka (nebo něco jinného) ale musí se pilovat a zdokonalovat Andrea má talent a skvěle zpívá každá chyba se nejde ale…musí te na to koukat pozitivně 🙂

 2. To nebylo jen skvěle odzpívané, to bylo i dokonale zahrané, jsem ji věřil každý krok i gesto.

 3. No tak vydřené, je z toho cítít, že je to do každičkého zlomku vteřiny dokonale promyšlené a nacvičené, každičký pohled, gesto, úsměv,sebemenší pohyb, pokrčení ruky i nohy je nacvičený….není to spontání… to je vidět na konci, kdy se z úsměvu vrátí do reality ..prostě divadlo :-)))

  ale slušelo jí to a odzpívala to dobře, patří do českého muzikálu, nebo na Jarovo narozeninovou párty, ale do víc?? nevím nevím…takových je mnoho. Nicméně přeju jí, že se jí to povedlo tak, jak chtěla.

 4. Byla úžasná. Může být na sebe hrdá. Možná se setká i se svým otcem,kterého nezná , něco takového říkala v upoutávce. Držím jí palečky. Pouštěla jsem si to její vystoupení několikrát a hrozně mě bavilo,jak to bavilo i celou porotu.

 5. […] Andrea Gabrišová – zpěv 14 % Veronika Mertová – zpěvačka 13 % La Gioia – operní trio 12 % ——————————————– Vertigo – akrobacie 10 % Credance – tanec 9 % Martin Štěpánek – malý zpěvák 9 % Úl – taneční duo 8 % Japka – hudba a zpěv 8 % Peter Biháry (Fizzy) – tanec 7 % Agilitas – kaskadéři 7 % The Tempest – houslisté 3 % Jaroslav Hueber – postarší tanečník 3% […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *