VIDEO: Bronislav Přikryl – komediant


Snad poprvé jsme viděli porotkyni Lucii Bílou takhle naštvanou. Kdo za to může? Bronislav Přikryl a jeho vystoupení.

 

 

 

 

 33 komentářů: “VIDEO: Bronislav Přikryl – komediant”

 1. Nejvíce mě dostává,jak tady všichni souhlasíte s Bílou!
  Tohle je největší zábava na táboře,na to se všechny dětí s celého srdce těší nejvíce! Pro nás je to čest aby někdo takový dělál radost dětem,hřeje to nás u srdce stejně jako jeho.Takže si neberte do huby ho ani ten tábor! Většina z vás tam nebyla a víte o tom houby.Jen přikyvujete k názorům porotcům.

  • Souhlasím.. Broňa je srdcem a duší tábora ..Kdo tam nebyl nepochopí.!;P Děti milují Broňu i jeho show.!!:)

   • Já teda na táboře od A7 byla několikrát a Broňu opravdu ráda nemám a nejsem jedna z mála.. spoustu lidem a to přijde odporný co dělá, aspoň kdyby vystupoval po tom co odchází malý děti z tělocvičny nahoru..Nemám ho ráda jak se chová, třeba když si dá stoleček před halu a cpe autogram všem, i těm co o to nestojí…a pak v tarzanii si stěžuje na Bílou, že ho nenechala ani obout ty jeho užasný podpadky a že celý talenti jsou podplacený..

   • Anonym a Kiké,není ten tábor veden úchyláky a pedofili jako jste vy dva a ten váš Bróóóóňa ????????????????????

  • tohle ti pijde normalni a jeste pred detma chaputo jostlo to jo od 6 do 10 ale jinak ne hnusný blbý trapný

 2. Ten mě ae Nasral a to nemluvim jak Lucka prostěmě nasral!! fakt vubec to smesny nebilo! spis odporny!

 3. Toho pána znám osobně již velmi dlouho, ale tohle je opravdu „trošku hustý kafe“. Osobně mám ráda travesti show, ale z tohohle mi bylo opravdu zle. Nepatří na tábory a ani do televize.

 4. S luckou nesouhlasím, znám Broňu už dlouho a na táboře to opravdu dělá radost mnoha dětem..:) Je něco jako talisman tábora na kterého nikdy nedá dopustit 🙂

 5. teda neviem, mozno sa zle pozeram, ale nepride mi to az take nechutne, az take pohorsujuce. Hej, sposob, akym si vyzlieka suknu je trochu moc, ale inak.. To ste nevideli v CS ma talent nic odpudzujucejsie?

 6. Veliké fuj! Ten člověk nemá soudnost. Měl by se léčit. Věřím, že se tomu smějou děti. Jsou malé ještě nemají vkus! Tímhel ho ale nezískají. I zábava na táborech má své hranice.

 7. mam asi blbou otazku, ale nepochopila sem uplne proc to jeho vystoupeni je blbe pred detma..? jako ze dela travesti show ? nebo proc jako? jinak samozdrejme blbe je ale nejde mi do hlavy ty deti a vsechno to okolo 🙂

  • Protože děti jsou bezbranné, kazí se jim tím vkus. Je to laciné, hloupé a nevkusné. Útočí to na to nejnižší, co v člověku je. Je to pitvořivé, ošklivé, eklhaftní. Děti se budou smát, protože samy ještě nemají nastavenou laťku vkusu – nastaví si ji tam, kam jim dospělí ukážou. Dělat cokoli pro děti je strašně veliká zodpovědnost, protože ony jsou ještě nepoučené a všechno se do nich otiskuje. Každý, kdo něco dělá poctivě, ví, že dítě se vždycky zasměje, když se někdo na jevišti kopne do zadku. Je to v podstatě reflex. Ale ten, kdo chce, aby si dítě z představení odneslo přetrvávající potěšení, to neudělá a vymyslí něco nového, co zapojí u dítěte i mozek a emoce, nejen reflexy. Když někoho lechtáte, směje se. Ale líbí se mu to?

 8. V době kdy Bílá ukazovala jak výše zmíněný anonym řekl prsa a kalhotky, tak už měla všechna děcka dávno spát. Takže pokud to nějaké dítě vidělo a pohoršilo, pak to není vina Lucie Bílé, ale právě toho rodiče který dopustil, aby to to děcko vidělo. Stejně jako je chyba aby děcko vidělo něco, jako je toď toto video, či dokonce živou prezentaci tohoto nevkusu. Zkusím se na to podívat z trošku jiného úhlu. Je vidět že onen hlavní představitel je ochotný udělat pro děckou zábavu skutečně hodně. Fakt, že to přepísk a šel špatným směrem neznamená, že by to nemohl předělat a zlepšit, enbo vymyslet uplně něco nové.

 9. hnusný blbý trapný nechutny jak tohle můžou dělat před dětma a ještě k tomu v talevizi souhlasim z luckou bílou nechutný blbý pro stě je to magor

 10. Souhlasím s Luckou!!!
  Jak s tim mohl jít až do televize já být na Lucciným místě tak mu jednu vrazím! A jestli nekterym prijde tohle normalni na tabore tak s prominutím at si nechají vyšetřit mozky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Jak říká Lucka sprosty,debilní…. atd
  Prostě nejodpornější pí*ovina na svete!!!!
  Magor nic jinýho a ještě pred dětma opravdoví MAGOR!!!!!!

 11. Já osobně na tom táboře byla dvakrát, mam spoustu kamarádů, kteří tam byli dokonce pětkrát – šestkrát a podobně.. A že by byl nějakým talismanem tábora? To ani náhodou.. Že děti ho milují? No rozhodně ne všechny a povětšinou jsou to ty malé 😉 Co si budeme povídat, myslím, že je to asi jasné všem kromě Broni, že hodně těch velkých si z něj akorát dělá prdel, protože je to nechutný a vůbec.. Já bych ho taky na tábor nepozvala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *