VIDEO: Další lhaní v Česko Slovensko Má Talent?


Minulý týden jsme vydali článek o tom, že jedna ze soutěžících Česko Slovensko Má Talent zatajila svůj profesionální pěveckou kariéru.

Je tady další díl a opět další odhalení. Soutěžící říkající si Jo-Joo Slinky, řekla po vystoupení v ČSMT porotě, že toto představení vymyslel její otec. Naši čtenáři nám ovšem ihned po odvysílání tohoto vystoupení zaslali odkazy ze zahraniční verze Got Talent, kde bylo velmi podobné vystoupení. Bylo to jen přeřeknutí nebo úmyslné lhaní? Podívat se na toto video můžete zde:
16 komentářů: “VIDEO: Další lhaní v Česko Slovensko Má Talent?”

 1. Přesně jsme si to s mamkou říkali. Je blbost, aby to vymysleli, když jsme to viděli už několikrát v zahraničí. Ale co když tím tato soutěžící chtěla jen říct, že tento nápad, TO TU PŔEDVÉST, vymyslel její otec. Třeba to nepochopila stejně jako my. Tak i tak je to bezva show 😀

 2. Abych pravdu řekl, oproti tomu videu z amerického talentu, mi přijde „vnitřek“ sympatičtější 🙂

 3. já mám stejný názor jako Frogis vždyť oni neřekli že tu sestavu a ani ten nápad ale jenom kdo to vymyslel a ona to pochopila jako ten nápad a oni jako tu sestavu no co ale musí to být těžké se to načit ale nedochází mi proč se to jmenuje ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT když to většina má jenom o cviku já myslela že talent je něco co více lidí nemá každý máme něco jen na to přít co.

 4. S tímto vystoupením cirkus Jo-Joo vystupuje už spoustu let. Nevím proč by lhala. A i kdyby tak to může bejt jedno, jde jen a jen o show.

 5. Uvidí se s čím přijdou,tyto prvotní dojmy a postřehy redaktorů … nelze komentovat.Stejne tak i jako to bylo u superstar s tím Šabrňákem (či jak se jmenoval) Chtěl zpívat vlastní písničku,jenže si to rozmyslel na poslední chvíli a začal hrát jinou.(Je to člověku trapné když už jde na trh s vlastní kůží představit vlastní tvorbu.Stres,tréma,emoce,zkrátka co dodat.)

 6. Mě osobně vadí, že tvrdila že to je vymyslel její otec. Neví náhodou někdo co je to za písničku z toho Amerického talentu? Je totiž super!

 7. Porušení těchto autorských práv registrace. # PAu002250470, PAu002408834, PAu002772050 a PAu002772049.
  Předpokládám, že Česko Slovensko Má talent je si vědom, že tento umělec není autorizován mě Ioan Veniamin Oprea k provedení zákona o Human Slinky, požadovat okamžitě a neprodleně ukončí a upustily od porušující a porušily mé copyright zastavením jakékoliv představení umělec odkazované třetí strany nebo nikdo, kdo není oprávněn písemně mě Ioan Veniamin Oprea provedení zákona nyní. -Li ignorovat mé požadavky, vyhrazuji právo vykonávat všechny právní cesty a hledat všechny dostupné opravné prostředky podle pády.
  Oprea Ioan Veniamin
  Prezident Veniamin Showse Inc (FL. USA)
  http://VeniaminShows.com
  Copyright © 1997 Oprea Ioan Veniamin, All Rights Reservate
  Trademark ® 2010 Human Slinky

 8. presne s nekterymi souhlasim, talent je otom ze clovek to ma v sobe rozeny nebo umi to a ne ze celi roky se natom dre a potom ukaze talent to kazdy by umel predvest

 9. Osobně si myslím, že zahraniční verze bude starší a to i podle kvality předvedení. Také souhlasím, že je to vlastně jedno a je to pěkná show. Jen jsem zvědavý s čím přijde do dalšího kola. Nemyslím si, že by se na toto chtěl člověk dívat dokola.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *