VIDEO: Další odhalení polykače Stevieho Starr


Před dvěma týdny jsme vám přinesli článek, ve kterém jsme vám ukázali reportáž slovenské televize Joj, ve kterém se snažili slovenští reportéři přijít na triky soutěžícího Stevie Starr.

Článek si můžete zpětně přečíst na této stránce. Nyní se o další pokus o odhalení pokusil český bulvární deník Aha!

Bulvární deník popisuje, jak provedl Stevie Starr kouzlo v 1. semifinálovém kole Česko Slovensko Má Talent:

,,Trik s prstenem Lucie Bílé, kde je poznat, jak to udělal: zatímco se vracel na jeviště, pravou rukou navlékl prsten na očko zámku a spolkl jej již navlečený…Úplně stejně to udělal v semifinále britské verze soutěže, jak navléká prsten na zámek je vidět v čase 1:26 až 1:27…“ píše deník. S tímto popiskem souviselo následující video:


Podle bulvárního deníku si Stevie během návratu na jeviště dá prstýnek do jiného zámku, který následně spolkne. Divákům ukazuje, jak polyká prstýnek, který je ovšem z druhé strany (pro diváky nemožné vidět) zaháknutý o zámek. Následně předává Stevie Lucii Bílé druhý zámek, o kterém si porota i diváci mylně myslí, že to je onen zámek, který Stevie následně vytáhne ze svého žaludku i s navléknutým prstýnkem. Vidět to můžeme v Česko Slovensko Má Talent v čase 1:13, jak si Stevie při odchodu od Lucie Bílé přehmatává prstýnek a zámek z jedné ruky do druhé.


Co myslíte, je dobré, že se snaží média přijít na triky Stevieho Starr nebo by mělo vše zůstat pro diváky raději zahalené?


23 komentářů: “VIDEO: Další odhalení polykače Stevieho Starr”

 1. Je to iluzionista a hodně dobrý iluzionista. Každý kouzelník nějak takhle „lidi“ podvádí, ale o tom to je – oni ví, jak to dělají, my ne. Takže tak 🙂

 2. Tak hele. I kdyby to byl podvod tak je prostě dobrej! Nechápu proč mu tohle děláte! Stejně je to frajer i přes ty vaše kecy. MOŽNÁ pravdivý. Ale pořád je to frajer!

 3. Nechápu, proč se v tom všichni vrtaj.Je to až trapný, asi chcou, aby ho shodili před divákama, aby mu neposílali hlasy a to jen proto, že je dobrej a hlavně je jiný národnosti.

 4. Zavist je potvora,co vice dodat….Nj proste tady nekoho pekne vytaci,ze je Stevie lepsi nez ten,co tady pise tyhle idiotiny,jako male dite…

 5. Je to borec a nějaká videa ani neřeším. Závist je hrozná! Stevie Starr je hvězda letošního ročníku 🙂

  • ať je hvězdou ale ne u nás….nechte cestu slávy těm kteří si to zaslouží..on už má něco za sebou, jsou ti lepší kteří mají život před sebou….já upřímně bych mu neposlala ani jeden hlas a také nepošlu ikdyž je opravdu dobrej…

   • Neřeš to tolik, přece není konečný vítěz téhle show…:-)….Věř, že ho naši vítězem nezvolí právě z důvodu národnosti. Zkrátka užívej jeho dalšího představení, toť vše..

 6. To je krásné že ho lidi mají rádi, já mu fandím ale nefandím tomu že je tady v československé shou a měl by jet reprezentovat čechy a slováky!!!!!!!! jinak je dobrej a nebylo hezké se šťourat v jeho dokonalých tricích…. jen nechápu proč zrovna jeho lidi poslali do dalšího kola-cizince proč né čechy a slováky…..

 7. Též nechápu, proč mu to odhalují, o tom to není. Raději to ani nečtu, protože právě v tom „nevědění“ je kouzlo! 🙂

 8. Dobře jeden trik jste odhalili (možná), ale jak vysvětlíte třeba to jak vyplivoval Lucii na ruku ten cukr. Ale stejně je Dobrej :-))

 9. To je snad jasny ze to je trik vy Sherlockove nebo si ten pisalek kdo tudle blbost napsal fakt myslel ze navlika ten prsten v zaludku? 🙂

 10. Je to směšný,jak se náš národ snaží najít způsob jak to dělá a potom ho shodit na zem.Je mi z toho na blití,když někdo umí něco víc,než ti ostatní a ten zbytek debilů co umí mít akorát hrdinské kecy tlačí pod ně.Lidi proberte se.

 11. Musí vyhrát, jednoznačně nejlepší soutěžící, vše ostatní je dost ohraný. Tohle nikdo jinej nedela. Snad vyhraje, přeju mu to 🙂

 12. samozrejme ze by melo zustat zahaleno, resp. cely tento clanek bych smazal a snazil se na to zapomenout, A denik Aha! je dobry akorat jako papir na podpal u taboraku…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *