VIDEO: Další odhalení polykače Stevieho Starr

Sponzorované odkazy

Před dvěma týdny jsme vám přinesli článek, ve kterém jsme vám ukázali reportáž slovenské televize Joj, ve kterém se snažili slovenští reportéři přijít na triky soutěžícího Stevie Starr.

Článek si můžete zpětně přečíst na této stránce. Nyní se o další pokus o odhalení pokusil český bulvární deník Aha!

Bulvární deník popisuje, jak provedl Stevie Starr kouzlo v 1. semifinálovém kole Česko Slovensko Má Talent:

,,Trik s prstenem Lucie Bílé, kde je poznat, jak to udělal: zatímco se vracel na jeviště, pravou rukou navlékl prsten na očko zámku a spolkl jej již navlečený…Úplně stejně to udělal v semifinále britské verze soutěže, jak navléká prsten na zámek je vidět v čase 1:26 až 1:27…“ píše deník. S tímto popiskem souviselo následující video:


Sponzorované odkazy:

Podle bulvárního deníku si Stevie během návratu na jeviště dá prstýnek do jiného zámku, který následně spolkne. Divákům ukazuje, jak polyká prstýnek, který je ovšem z druhé strany (pro diváky nemožné vidět) zaháknutý o zámek. Následně předává Stevie Lucii Bílé druhý zámek, o kterém si porota i diváci mylně myslí, že to je onen zámek, který Stevie následně vytáhne ze svého žaludku i s navléknutým prstýnkem. Vidět to můžeme v Česko Slovensko Má Talent v čase 1:13, jak si Stevie při odchodu od Lucie Bílé přehmatává prstýnek a zámek z jedné ruky do druhé.


Co myslíte, je dobré, že se snaží média přijít na triky Stevieho Starr nebo by mělo vše zůstat pro diváky raději zahalené?

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live