Dominika Hašková a její zpěv


Je vám příjmení Hašková nějak povědomé? Ano, jedná se o dceru slavného hokejového brankáře Dominika Haška. Tato patnáctiletá dívka zazpívala v Česko Slovensko Má Talent slavný hit Hallelujah a na svou stranu si tímto úchvatným zpěvem získala nejen porotu, ale i celé obecenstvo.9 komentářů: “Dominika Hašková a její zpěv”

  1. WOW !!! Dominika „HAŠEK“ mi rovnátky připoměla Ewu Farnou (když je nosila),ale JE SVÁ-skvěle zpívá (Hallelujah)
    je mladá,krásná a především JE TO TALENT !!!
    BTW Mohla by nás klidně reprezentovat na Eurovision Song Contest ( pokud by se ovšem ČT rozhodla,že se znovu Česko zůčastní této nejsledovanější hudební soutěže na světě,která má sledovanost kolem 100 000 000 diváků !!! … a to,že je dcerou Dominika Haška by mohlo být kromě jiného docela dobré promo).

  2. Nevím jak se libila druhím ale mě se zdálo že zpíva jako by se dusila . a jak tady prise predemnou mě teda ewičku farnou nepřipomína ta se jí nemuže ani rovnat .

  3. Tak mně ani nějak moc nezáleží na faktu, že je dcerou Haška. Její zpěv se mi líbil, a to mi stačí.

  4. Ahoj, vytáhnout tyto výšky, které tam měla je opravdu těžké, říkám to proto, protože vím jak to ve zpěvu chodí… Myslím si že na patnáctiletou holku je to výborné ….

  5. Já bych řek že má talent a že by ho mela rozvíjet,protože by byla škoda kdyby to neudělala a jak řekl JARO ta by to měla skusit. Já sice zpěvu moc nerozumím,ale zdá se mi že má hlas. Myslím si to proto,že kamarád spíva a hraje na el. akustickou kytaru při různejch příležitostech. Já teprve budu začínat hrát na basskitaru ale tydle všechny věci chápu. Myslím si že se dostane daleko.

  6. Dominika je uplně nejlepší zpěvačka v soutěži, ve zpěvu tam na ní nikdo nemá, zpívá možná i líp než Ewa Farná, možná by mohla zazpívat nějakou písničku od ní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *