VIDEO: G-Strinx – hra na housle


Skupina G-Strinx je na Slovensku známá, před pár lety totiž soutěžila v Eurovision Song Contest, kde spojila hru na housle se zpěvem. Tentokrát šla tato skupina do Česko Slovensko Má Talent ryze s hraním na housle.

 

 

 

 

 16 komentářů: “VIDEO: G-Strinx – hra na housle”

  1. Holky nezáviďte jim a radši ze sebou něco dělejte jste tlustý a mastný a pak máte zavistivý keci a nedíváte se objektivně. Náhodou byli dobře sehraní a na housle taky něco umí zahrát i při tom pohybu.

  2. Jojo, umí zahrát, asi tak jako děcko z třetího ročníku ZUŠ. Nechápu, že se porotci můžou tak podhazovat a posílat dál někoho jen proto, že kroutí zadkem a ukáže mu tělo… Na to nemusí přece chodit do talentu. Fakt ubohý.

  3. A než někdo zase bude psát ty tradiční kecy o závisti – jděte se podívat na nějaký koncertík do ZUŠ!!!

    • A ty zase di do prdele, celý vystoupení bylo super a raději bych se šel podívat na jejich vystoupení, než na nějaký smrady z umělecký školy co fidlaj na ty housle jen kraviny.

  4. […] G-Strinx – housle           10 % ——————————————————————————- Rock Stars – tanec           5 % Soňa Dorničová – mořská víla           4 % Emil Kuśmirek – tanec z Polska           4 % Radim Brixi – skladate           l4 % Ati – skleněnky           3 % Magic Free Group – tanec           3 % Emília Rezáčová – operní zpěv           2 % Marek Borůvka – tanec           2 % Mariachi Espuelas – mexická písen           1 % Swingtet – swingová skupina           1 %   […]

  5. Mě se to líbilo,skvělá pisnička! Hezký holky,uměj hrát,takže proč je neposlat dál?! Tanec k tomu byl taky dobrej,ale né zas tak moc! Jen si zavrtěly zadkama,Jaro byl celej vedle;) Nojo,ale tak povedlo se to :))

  6. Lidi chtějí šou a tak jim ho holky naservírovali.Jano,Jájo že by jste chtěli taky tak dobře vypadat?………………

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *