Video: Jana bez talentu na zpěv


Česko Slovensko Má TalentOdvaha se cení, mít sebevědomí je dobrá vec. Důchodkyně Jana Wichová však svoje šance moc dobře neodhadla. Její pěvecký výkon vyvolal mezi porotci rozpaky. Soutěžící bohužel postup svým zpěvem nevybojovala, dostala se zato ovšem do naši rubriky Antitalentů.2 komentáře: “Video: Jana bez talentu na zpěv”

 1. Osobně jsem viděl Brněnský casting, ale nikde jsem mezi Antitalenty – nenašel „geniálně antitalentovou“ porotu, příp. organizační režii. Tito „genialní antitalenti“ jasně rozhodovali podle předem dohodnutého programu, čímž zesměšnili více sebe než učinkující.
  Na příklad: hudebně geniální Jan Kraus po 3-4 vteřinách zpěvu p. Wichové ji stiskl červenou. Lucie Bílá se od začátku zpěvu této zpěvačky statečně šklebila a kroutila hlavou. Výsledek: p. Wichová dostala tři červené po svém 25 vteřinovém zpěvu – a přitom pěvecké výkony jiných zpěváků či zpěvaček byly podstatně horší. Lucie Bílá a vícemenně zneužila upřímného přání této zpěvačky k porotě – aby našli ty správné talenty – a to ve své směšné komedii a hovoru k divákům „kde jsou ti talenti“.
  Opačný příklad: jednoznačně nepřípustný lobing porotce p. Slavíka ve prospěch česko angolské zpěvačky. Atd.

 2. ja bych to zmackl mozna jeste o 1-2 vteriny pred J. Krausem… protoze ta pani Winchova, u ni bylo po te prvni vete kterou ze sebe vydala… „mesic sedi na strome“ tak po tehle „zazpivane vete bylo jasne, ze tam nema co delat…
  a dal by me zajimal ten lobing od p. Slavika ze tu zpevacku…. schlne sem si to cele pustil a zadnej lobing tam nebyl….
  Porota je vyborna… nejlepsi je bezpochyby J. Kraus… ale i ostatni jsou vyborni… a skutecne poznaji kdo neco umi a kdo ma talent a kdo ne….
  a kazdej clovek je jinej, nekomu se libi neco… proto treba pro me nepochopitelne porota poslala pryc toho iluzionistu, jak tam do sebe rezal… ale taky tenhle iluzionista bylo podle me jediny castecny selhani poroty…. jinak se vsemi jejich rozhodnutimi souhlasim….
  treba v porovnani s talentmanii na nove je to nesrovnatelne… i celkove show tahle na prime je mnohem lepsi, lepe zpracovana… a i porotci… na nove je borec p. Habera, a Banažová ma taky dobrý keci…. ti jsou dobry… ale šeredovou a trošku nepochopim v zivote co tam delaji v porote

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *