VIDEO: Jaroslav Hueber – tanec


Hned v úvodu šestého dílu Česko Slovensko Má Talent se nám předvedl Jaroslav Hueber, který tancoval jako zamlada.

 

 

 

 

 16 komentářů: “VIDEO: Jaroslav Hueber – tanec”

  1. si děláte ze mě srandu že tenhle člověk..nic proti starším…fakt ucta…ale muj děda má teda talent ten tancuje ale tohle monstrum přežilo velký třesk jo????????to snad nemyslíte vážně jde vidět že tohle není jen na porotě jak se fušujete ale že na tom má zásluhu určitě i někdo jiný…to samé jako albertíkova šou samotnému slávikovi se nelíbil a durazně to dal na jevo a on stejně třesk přežil tak to už mi mozek ani rozum nebere!myslím si že porotci tam teda ani nemuseli být jsou tam uplně zbitečně když jejich slovo nemá žádnou váhu…

  2. Já myslím, že ho vybrali, protože čekají nějakou senzaci do přímého přenosu, mrtvice, infarkt, nebo tak něco. Klaním se sice před energií starého pána, nicméně mě uráží, že zabírá místo někomu mnohem lepšímu, např.mladému tanečníkovi, který jim všem dnes vyrazil dech, ale bohužel ….nezbylo na něj místo ! Komerce ! Těžká komerce, která mě už nebaví a díky tomuhle fau pax už ani nezajímá ! Všem, které to neotrávilo – hezkou zábavu !

  3. Porota naprosto zešílela, takže tohoto pána pustí na záčátku bez boje dál a naprosté talenty nechají před branami??? To je výsměch dramaturgie?

  4. Mně se vystoupení pana Jaroslava Huebera líbilo. Vyzařovala z něj neskutečná energie, což u starých lidí nebývá zvykem. Je ale také pravda, že Patrik měl postoupit, ale ne na úkor pana Huebera, ale na úkor Albertíka! Pochybuju, že v Las Vegas je nějaké kasíno plné malých dětí, které by mohl ohromit.

  5. No nic nemam na starych ludi ,ale urcite bol lepsi Vojtech michalicky ,ako tento pan….a verim ,ze vela ludi by to rado vymenilo …aj tak po 1 kole vypadne isto

  6. A ten je tam jako proč? Umí na to někdo odpovědět? A proč zrovna on prošel automaticky, bez nějakého dalšího boje?

  7. Nic proti ale tohle fakt nechápem… tolik skvělých lidi tam…tanečníku a postoupí pan co předvede tohle…..tak toho fakt chcem videt v tom Slávikově Las Vegas….v tom případě tam může odjet hned ted každý…a nemusí se kvuli tomu vysílat celý ČS má talent…..

  8. Taky nechápu jaktože mohl postoupit… A ještě jsem se chtěla zeptat jak se jmenuje tato písnička?

  9. Tak to teda nevím …v semifinále se chlubí přemetem ale to bylo očividně udělaný někým jiným , mladším už když to bylo prvně se mi něco nezdálo a ted sem to viděla podruhý a je to jasně vidět , holky ho obklopily a ten kluk vylezl z auta a po saltu tam zase zaskočil a nikomu to není divný ..no a když ho za to pochválejí tak to nechá jako že to on …a příjemný pán ??? to už vůbec , muj děda měl v 86 o tolik víc síly a pohybu a to dělal v lese a s babičkou tancovali taky i ten ozlom krk jak tomu vždycky říkali …chodili na letní parkety kde tancovali i mladí a oni s nima ….hmmm kam by se dostali asi oni dva…

  10. Vážení s tím to panem žiji 30 let je to úžastný člověk který je nad lidma a to co on umí nedo káže spousta mladých lidí. V divadle v Brně předčil spoustu schopných,není žádny tanečník ale má vyměněné oba dva kolení klouby. A teď k věci, stačilo když doběhl naa jeviště a to už byl postup,protože mladý člověk musí starší může ale v jeho případě je to zázrak. Řada invalidů s jedním kloubem není schopná chuze, dokonce někteří přišli o nohu,většina chodi o berlích. Se dvěma výjmečně. Na víc ta muzika ho vychovala a to má na ní zanevřít? Je to v ním jde to z duše, čilí má rytmus v těle a to je TALENT v jeho věku je to obdiv a toho si musíme VAŽIT.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *