VIDEO: Jiří Vlasák – kouzla


Jiří Vlasák se teda předvedl. Jeho suchý humor a průhledné kouzla z něho udělalo smolaře 8.dílu Česko Slovensko Má Talent.

 

 

 

 

 
29 komentářů: “VIDEO: Jiří Vlasák – kouzla”

 1. Todle si nezaslouzil….. prisel a zkusil … jako ostatni …. nemel blbe reci …. jen delal to s cim prisel .. a kdyz poprosil o to aby se to nevysílalo a frajerskej režisér si to hodí na net ještě jako samostatné video … to uz je podle me sprostarna …. uvedomil si sam ze vystoupil s blbosti …… tak proc mu delat todle ……. ten pan si todle nezaslouzil.

  • Šel se svou kůží na krk a nevidím důvod, proč by to měli vystřihnout? Za chyby člověk musí být připravený platit. A pokud je tenhle trapas to nejhorší, co se jemu nebo jeho rodině kdy stalo, pak jsou to nejšťastnější lidé na zeměkouli, protože se dějí mnohem horší věci. Mnohem!

  • Přesně proč ta zasraná porota hlavně Lucie a ten kokot v černý košili mačkali hned křížek !! Alespoň Martin byl rozumný !! Kokoti Lucie a ten píčus v černý košili ! Když mně se to vystoupení líbilo že všech nejlíp ! A chtěl to zkusit a to co udělal za kouzlo je dobrý !!! Takže detektor dopíči Lucie a Kokote v černý košil!

 2. Zdravím

  tenhle kouzelník již byl v jiné talent show , kde se opil a byla to celkem sranda. Tady taky nezklamal sranda:-) Jen nechápu ty kokoty z publika tohle se nedělá aspoň měl odvahu vystoupit i když soudnost mu chyběla.

 3. Opravdu je to hrůza. Taková kravina. Je to nehoráznost přijít s něčím takovým a ještě používat takový hnusárny. Slávik i ostatní mají pravdu.

 4. Já být toho kouzelníka,tak půjdu za Lucií Bílou tý dám dělo,Slavíkovi bych flusla do huby a ty ponožky bych mu narvala do prdele,Dejdarovi bych dala facku asi jen třema prstama!! To ci si porota dovolila bylo hodně!! Na co si hrajou ČEŠI JSOU NEJŠPINAVĚJŠÍ NÁROD a hrajou si na Ameriku nebo co?!! VYMRDANCI ZASRANÝ!!!

  • Takhle že se vyjadřuje žena? Fujtabl teda! A „kouzelníkem“ by ho
   teda nenazval asi nikdo. 😀 Co ovšem určitě není typicky české, tak myslet si o sobě bůh ví co nejsem za frajera a přitom umím velký kulový a ještě se s tím jdu ztrapnit do reality show, že? Je mi Vás za Vaše stupidní názory a ještě stupidnější vyjadřování skutečně líto.

   • Báro Báro ,
    třeba si ten člověk opravdu myslel,že má tatelnt! Uvědom si,že tam byli lidi,kteří zpívali a kouzlili 100000000x hůř . Dobře, řeknu mu “ Bohužel,ale NE“.Jen ta nejstupidnější porota ho můsela před celým národem strapnit.Uvědomte si,že ten člověk má rodinu,přátelé a že jim to příjemné není! Co když ten člověk je duševně nemocný? Na to už nekoukáte? Pak se nedivte,že jste SRÁČI VYMRDANÝ!

    • Už jsem to tu jednou psala a zopakuji to – Pokud tohle je to nejhorší, co se jemu nebo jeho rodině přihodilo, pak jsou to nejšťastnější lidé na světě! Protože na světě se bohužel dějí mnohem horší věci!

 5. To že to odvysílali je ubohost. Mstili se mu na jeho rodině. Své názory mu řece řekli přímo na jevišti, on si to vyslechl a dobře mu při tom určitě nebylo. Ale to jim nestačilo, museli to ještě odvysílat, aby ublížili jeho rodině! Nějak přestávám mít zájem talent sledovat.

 6. No tak já moc nechápu, proč se ho tady zastáváte a proč tu házíte špínu na režiséra a spol. Jako narovinu, teď budu mluvit fakt za sebe. Sice tohoto člověka neznám, říkám, dobře mu tak, že tohle dali do televize. Bez pardonu. Tohle není první televizní talentová show. Za posledních pár let jsme jich tu měli už pěknou řádku, takže už teďka i totální imbecil ví, do čeho jde. Člověk už při podpisu registrace je (svým způsobem) předem obeznámen s jednoduchým a prostým faktem, že buď se zviditelní, nebo tam přijde a jentak odejde … no a nebo ze sebe udělá totálního debila před celým národem. O tomhle celá ta soutěž je. A proto pouštět se tady do režiséra, producentů a porotců za to, že ho zjebali a že se tohle odvysílalo, mi samotnému připadá na hlavu. Oni udělali to, kvůli čemu se tahle soutěž vůbec vysílá, takže tady milí drazí nefňukejte za tohodle pána… A pokud bych měl přímo zhodnotit výkon pana Vlasáka, tak tvrdím jediné, že si tohle celé zasloužil. Tohle celé bylo jen ukázkou typicky přízemního kolchozního primitivismu. Hernajz, si to celé pusťte klidně dvakrát. Už jenom to, jak tam přišel. Jak je oblečený. Se divím, že mu někdo z publika nehodil korunu. Fakt vypadá jako skoro-bezďák. Pokud by jeho oblečení mělo být součástí nějaké divadelní scénky, tak prosím, ale tohle je fakt moc. Ale což, takových to lidí, co nepoznají rozdíl mezi talířem a víkem od kanálu, je tu habaděj. Že mu je 49 … pche … mému vlastnímu otci je 52 a vypadá o 10 mladší, než on ( a to táta žije hodně stresovým životem), takže tohle mu nežeru… A vůbec jeho vystupování, jeho mluva … podle mě on ani nepoznal, že není někde v nějakým tom jejich polorozpadlým JZDáckým kulturáku či pajzlu… Je mi jedno, jestli má nějaké osobní/rodinné problémy, všichni je máme, někdo větší, někdo menší … tak proč ze sebe dělat blba a shazovat i celou svou rodinu hned před dvěma národy a pak se rozfňukat, jak tříletý děcko … to prostě nepobírám. Já jsem hrdej na svůj Českej národ a Slováci jsou mně osobně z ostatních nejblíž (dokonce moje přítelkyně je slovenda). Ale po výstupu tohoto individua se fakt stydím, co všechno tu dýchá stejný vzduch, jako já … Je jen dobře, že to odvysílali, lepší terapii dostat nemohl.

 7. Jaro, ty máš ten čas sakra dobře placenej, tak moc nemel. Chovej se slušně, ty vždycky taky nevypadáš jako ze žurnálu, bereš podporu a srážíš lidi. To samé Lucie? Jak vy se to k těm lidem chováte? Co si o sobě vlastně myslíte? Že jste nějací nadlidi nebo co? že ty lidi jsou psi? Ano, nemusí se vám to líbit, ale lze to říct slušně. Ty lidi možná neumí, možná jsou trapní, ale neštěkají na vás.

 8. Chudák ten co tam vystupoval a snazil se a ten kokot který je trapný v černé košili mu nadává a Lucie kráva se tam přidá do toho alespoň Martin byl rozumný a pořád se na něj koukal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *