Nepostup psa Angela v ČS Má Talent rozhořčil diváky

Sponzorované odkazy

Česko Slovensko Má Talent Opravdu obrovské zklamání zažila velká část publika fandící zvířecímu talentu psu Angelovi. Kromě sester Winklerových si diváci oblíbili i právě toto psí vystoupení. Pes Angel, který předváděl neuvěřitelné psí kusy ve čtvrtém semifinálovém kole talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent, byl  po jeho vystoupení diváky jak na facebooku, tak i v internetových diskuzích favorizován na postup. A stejný průběh zažil Pes Angel společně se svou cvičitelkou Lucii Smolíkovou i v samotném diváckém hlasování. SMS hlasy diváků vystřelili tuto dvojici na druhé nebo třetí místo. O osudu tohoto psího soutěžícího tak rozhodovala porota.


Společně do rozstřelu se s Angelem dostala i taneční skupina Křečkovi muži. Jaro Slávik dal svůj hlas Angelovi, Jan Kraus a Lucie Bílá tanečníkům. Z reakcí Lucie Bílé během semifinálového večera bylo zřejmé, že se porotkyni více líbilo psí vystoupení. Po choreografii Křečkových mužů Lucie Bílá nemluvila příliš pozitivně, naopak po vystoupení psa Angela nešetřila chválou. Diváci tak byli přesvědčeni, že Lucie Bílá dá svůj hlas právě zvířecímu vystoupení. To se ovšem nestalo a finálové kolo talentové soutěže Česko Slovensko Má Talent tak nebude mít ani jedno zvířecí zastoupení. Lucie Bílá zdůvodnila své rozhodnutí tak, že lidský talent upřednostňuje před talentem zvířecím. Ačkoliv je pes Angel velice šikovný pes, nemalou zásluhu si ovšem odnáší na jeho výkonu také cvičitelka Lucie Smolíková, která se psem trénuje a cvičí několik hodin denně. O velkém talentu tak můžeme hovořit právě i u Lucie Smolíkové, výrok Lucie Bílé tak není úplně přesný a lehce nedomyšlený.

Z výsledků diváckého hlasování se nám rovněž ukazuje to, že týdenní hlasování dělá opravdu své. Ačkoliv Křečkovi muži nepodali dostatečně působivý výkon, i přesto se dostali do top3. S největší pravděpodobností za to může právě týdenní hlasování, kdy diváci hlasovali na základě jejich vydařenému výkonu v castingovém divadle. O problematice týdenního hlasování jsme se zaobírali zde.

Postup psa Angela by finálové kolo Česko Slovensko Má Talent určitě obohatilo, pokud se totiž podíváme na současné finalisty, z velká části převažují pouze pěvecké a taneční vystoupení. V diváckých diskuzích padá označení finálového kola ČS Má Talent jako „Tancující SuperStar“.

Sponzorované odkazy:

A co si myslíte vy? Dali by jste přednost Křečkovým mužům či psu Angelovi? Jak se Vám líbí postupující finalisté? Své názory můžete vyjádřit buď zde pod článkem, popřípadě v pravé boční anketě.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Vietnam watch footballxoilac24 hours live