VIDEO: Mirek Stuchlík si přišel pro podpisy


Mirek Stuchlík sice přišel před porotu se značnou sebekritikou, když si o podpisy porotců řekl radši ještě před svým vystoupením, dlouho s ní ale nevystačil. Po té, co začal zpívat, začalo celé Mahenovo divadlo bučet. Texty Mirkových písní totiž nebyly z nejslušnějších. Už během Mirkova vystoupení se k němu diváci postavili zády, on se tím ale nenechal rozhodit a pokračoval ve svých vulgaritách. Porota ale déle nevydržela a zastavila ho třemi X-ky. Navíc si vyžádala zpět své autogramy. „Pětadvacet let dávám všem na podpis srdíčko, to tvoje však velmi ráda škrtnu,“ řekla Lucka nahněvaně. Jaro svůj podpis rovnou roztrhal


 
Pokud se vám video seká, přepněte si v přehrávači na nižší kvalitu.

 


51 komentářů: “VIDEO: Mirek Stuchlík si přišel pro podpisy”

 1. Nerozumím chování poroty. Mirek již před vystoupením upozornil na nevalnou kvalitu svého výkonu. Dle mého názoru byl přesto k dalšímu pokračování vyzván přímo porotou , která se očividně bavila ponižováním jeho osoby. Chápu výhrady publika a poroty k textům , ale jsem si jistý , že v podání některé z našich rockových formací by se nad těmito texty nikdo nepozastavil. Možná je ale vše podřízeno scénáři. V tom případě nechápu smysl takových soutěží.

  • Plně souhlasím s Mirkem co řekl na konci vystoupení-Bíla je u mně obyčejná vypatlaná Pííí….aaaa,která si hodně o sobě myslí!!!!!Tady mně totálně naštvala.Tak jak se zachovali k němu bylo doslova sprostý!!!!!!a vulgárny!!!!!!!

 2. Teda když se podívám znovu na záznam vystoupení Mirka , tak nevím , kdo tam je za většího hlupáka.Říkat někomu aby zazpíval a pak se divit že zpívá , křičet pokračuj a pak se divit , že pokračuje..no tak nevím “ rádoby milá“ poroto..Mirek chtěl odejít , to vy jste ho přiměli k pokračování.
  Co se týče slavíků Lucky , to že někdo neví kolik jich vlastně má ještě neznamená , že je blbej. Účes pana porotce ze Slovenska taky není jak ze žurnálu a nikdo ho nezesměšňuje před celým národem . Co Vás vlastně tak moc pohoršilo na Mirkovo účasti v soutěži ?? Gesto roztrhání autogramů a arogance….proboha na co si hrajete??

 3. Abych řekla pravdu je mi Mirka docela líto … myslím si že Mirek neudělal nic zlého :-(( to že si někdo při takovéhle příleživosti příjde pro podpisy není nic špatnýho … vím že tento pořad je pro ty co tam příjdou něco předvést … ale takhle hnusně ho znemožnit přede všema … to se mi zdá trochu moc … :-((

 4. Myslím si, že díky vystoupení Mirka se ukázalo, jaké „velké osobnosti“ sedí v porotě. Teda vlastně nevím, jestli mám čím myslet, protože chování porotců bylo mimo mé chápání!!! Mirek se k ním nechoval neslušně, aby si tohle ponižování zasloužil. Porotci by se nad sebou měli vážně zamyslet a z celého srdce jim přeji, aby se alespoň jedenkrát v životě museli cítit tak, jak se díky NIM musel cítit Mirek…

 5. Ano porota to trochu přehnala možná, ale takový člověk jako ten kluk? Znemožnil se především sám tímhle vystoupením. To je něco neuvěřitelného, že někdo takový se dokáže ukázat světu. Nevím ale takové lidi ja odsuzuji…

  • Vážený Radku, podle mě se každý den ukazují světu daleko větší hlupáci než je tento kluk. Nemůžeme být všichni krásní , mít krásné rodiče a na základě toho být úspěšní a slavní , jak všem sdělila paní Lucie Bílá po vystoupení malé Dianky. Myslím, že naše hvězdy by se měli chovat slušně i k lidem, kteří nedosahují jejich “ hvězdných “ kvalit. Myslím, že jejich chování je špatným příkladem hlavně pro děti. To zase odsuzuji já…..

 6. Mirek odešel bez podpisů a ještě s nálepkou „Největší debil národa“. Dejdar se nenechal vyvést z míry a dobře mu to vpálkoval zpátky s tím „blbem“ a Lucie to završila škrtancem =) Moc dobrý

  • Nějak mi ušlo jak mu to „Dejdar vpálkoval“. Možná , že ani Vy jste nepochopil, co tou svou připomínkou chtěl pan Dejdar vlastně říct. Bylo to dost zmatené. Nechci hodnotit výkon učinkujícího, ale mám zato, že se porota nechovala profesionálně, ale spíš jak parta pomstychtivých buranů !! Nebylo to dobrý ,ale ubohý.

 7. Radku ale on už nechtěl zpívat jen na přání paní lucie nepřestával..ten kluk si přišel jen pro podpisy a i on sám věděl že zpívat neumí.. o to víc nechápu vystoupení poroty..paní lucie se mi timto vystoupením opravdu zhnusila nečekala jsem to že by zrovna ona se stala tak namyšlenou…a není to poprvé co odmítla podpis od fanouška.Spíš by měla být ráda za každého fanouška a ne jim opovrhovat….

 8. poslechněte si dobře o čem on zpívá, nedivím se porotcům, a tato soutěž není o rozdávání podpisu, ale hledání talentu, takže tenhle kluk tam neměl co dělat.

  • ano,mas pravdu ze je to o talentu, ale ponizovat by nikdo nikdy nemusel,hlavne kdyz si mysli ze je inteligentni.

 9. Absolutní idiot!
  Nechápu proč tam vůbec chodil!!!
  Jasně chtěl podpisy ale nemusel tam přijít a začít zpívat vulgární písničku když se na tenhle pořad dívá docela dost malých dětí! Porota se podle mého úsudku zachovala absolutně správně!

  • Totálne s tebou súhlasím. Ale ja som celkom rada, že sa tam ukázal. Dosť som sa pobavila na tých odfajčoch čo tam zazneli: „Vy ste boli čo, posledných 5 rokov na planéte Zulu alebo…?!“ „…a pokiaľ si naozaj nebol 30 rokov hybernovaný…“ a pod. Je to fakt sila.

 10. katie: ty si myslíš že tohle bylo zprávne?Takhle ponížit člověka před lidma?Ten kluk už dávno zpívat nechtěl oni ho do toho pořád nutily spíše lucie bílá..myslím si že už byl ponížený dost a tohle přehnaly..tady jde aspon vidět ten náš blbý český národ!!!!!

 11. Mirek přišel slušně oblečený – špatně, normální účes – špatně, choval se k porotě slušně – špatně, a jen kvůli vulgárnímu textu „milí komentující“ je to debil? Tak to většina zpěváků dnešní doby jsou „absolutní debilové“ a vy co chování poroty schvalujete jste ….

 12. Přesně jak píše Venca a někteří ostatní. Panu Stuchlíkovi to zpívání nešlo, nemá účes dle poslední módy, horší zuby, svým způsobem není soudný a já nevim co ještě by se dalo najít….no a? Ale co mělo znamenat to chování poroty? Normálně ho tam ponižovali, jejich chování bylo nechutné. Slávik to tam celé šéfuje, Bílá se jen blbě hihňá jak puberťačka, když ji někdo balí a Dejdar? Dejdar ten je tam do počtu, dalo by se říct takovej Slávikův slouha. Je to sice reality show, ale i ta má nějaké meze.

 13. První minuta kterou jsem z tohoto pořadu viděla a hned mě porota naštvala. Co to je za hvězdné manýry, paní Bílá? U pana Slávika mě to nepřekvapilo, ale u Vás nejen, že mě to překvapilo, ale také zklamalo. Odkdy je získání podpisu podmíněno měřítkem, co člověk umí?! Vy, která se prezentujete jako člověk se srdcem, který má rád celý český národ byste měla vědět, že každý hlas, který dostanete, je stejně hodnotný, jako když Vám ho dá prezident a nebo obyčejný člověk z řady. Uvědomte si, že bez fanoušků byste na 13 slavíků nedosáhla a nevděčíte tomu pouze zástupcům z řady inteligence a nadaných, ale také těch nejobyčejnějších lidí! Kdyby k Vám Mirek přišel na autogramiádě, také byste mu dala podpis bez ohledu na to, co umí a co ne. Neomlouvá Vás ani to, že jste se mohla nechat strhnout davem. Už jste v této branži dlouho, abyste věděla, jak se máte chovat veřejně k fanouškům, protože dneska jste sice na vrcholu, ale další roky už být nemusíte.

  • ♥ Pravda! Kdybych mohl dát za tenhle komentář bod, tak jich dám 1 000. Radko vážím si tě. ♥

  • Naprosto souhlasím se všemi, kterým se nelíbí chování poroty! Nejvíc mě ale mrzí, jak L. Bílá hraje na lidi divadlo o jejím velkém srdci pro lidi! Ve skutečnosti je to jen řízené ovlivňování lidí ku svému prospěchu, a ke své oblíbenosti (popularita)! Každého popularita (až na malé procento 0,00001%) zkazí a celebrita si pak myslí, že je bůh!!! Nevěřím ale, že by Náš národ byl ještě tak blbý, že by nechal tyto celebrity v domnění, že co celebrita řekne nebo udělá, že se za ní český národ postaví! ANI OMYLEM!!!!! Och ty média :-ˇ((((((((

 14. Mira je frajer.. na rozdíl od toho zbytku.. Dejdara sem měl rád ale po tom co tam předvedl.. doufám že měl jen den blbec

 15. Opravdu ubohé od poroty. Jara mu to rotrha Lucka ho vybízí at zpívá dál. nejnormálněji se choval dejdar a i ten se choval jako idiot je pravda ze si mirek nemusel vybrat tak blbel text ale to co udelali bylo fakt stupidní

 16. LUCIE SE TAM UKÁZALA JAKO TOTÁLNÍ KRÁVA SLÁVIK SE ZACHOVAL JAKO AROGANTNÍ HAJZL DEJDAR SI SICE TAKY SMOČIL ALE BYL ZNICH NEJSLUŠNĚJŠÍ (ŘEKLMU HOŘKOU PRAVDU) ALE V MOROVNÁNÍ S OSTATNÍMA BYL V POHODĚ

 17. Dobrý večer..už delší dou si tady pročítám napsané komentáře na vystoupení Mirka Stuchlíka, nezlobte se na mě, ale co tady většina z vás píše o porotě my příjde, že to tady píší inteligenti i iq pod silným bodem mrazu. Mirek měl zpívání odmítnou. Nedivím se Lecce Bílé, že mu ten podpis přeškrtla a Slávo rovnou roztrhal. Já bych to na jejich místě udělala taky!! Takový pan Stuchlík, by se měl nad svým chováním hluboce zamyslet, podívat se do zrcadla a zapřemýšlet, co se hodí na veřejnost a co ne. Jestli to neudělá, raději by ani neměl vycházet mezi lidi. Na jeho místě bych se propadla 300 metrů pod zem a tam bych zůstala hodně dlouho! Ti, co jsem píší komentáře typu Lucie bílá je pi…., měli by si poposednout a přemýšlet o tom, jestli neměla pravdu a to měla!! To samé Matrin Dejdar a Jaro!!!

  • Myslím si , že výši inteligence nelze (naštěstí) posuzovat jen podle Vašeho názoru. Opravdu by mě moc mrzelo ,kdyby jste mi Vy, nebo Lucka přeškrtla podpis. Asi máte hodně společného 🙂 .

  • IQ 146 děkuji za optání. Jinak tady nejde ani tak o výkon Pana Mirka, ale o arogantní a nechutné chování poroty!!! Pravdu porota měla, ale co udělali za gesta je svinstvo!!!

  • Jo já taky porota byla v poho ale zase on se nemusel ztrapnit co to má za smysl bože ztrapnit se kvůli podpisu no já bych to neudělala

 18. Já si myslím, že celá tady ta věc má dvě strany. Ano, porota se zachovala hrozně a ten kluk se musel cítit neskutečně ponížený, ale jak je už na začátku této debaty zmíněno – bůh ví, jestli toto nemá porota ve scénáři. Je to odporné, že lidi, kteří natáčí tuto show, ji mile rádi okoření ponížením nevinného kluka. Je pravda, že udělal ze sebe blbce, ale jejich reakce byla absolutně zcestná. Jestli to měli opravdu ve scénáři, tak mi jich je líto, že ze sebe museli udělat takové hnusáky, ale pokud ne..

 19. Budu se opakovat,to je výtvor!!!!

  jak říkali obecenestvo vypadní,vypadni,hrůza,takhle se ztrapnit a dělat ze sebe blbečka.

 20. větší kravinu jsem neviděl Mirek si to zasloužil neměl ze sebe dělat takovyho blba měl si radši vzít peníze a jit do divackych sedaček a kdyby se na něj usmálo štěstí dostal by i autogram

 21. Porota se vyžívá v ponižování soutěžících myslíc si o sobě, že je něco více než my „obyčejní“. A nejen to, za zadkem mají stádo „rozzuřených“ diváků, na které blýskají nápisy „smát se“, „udělejte whooo!“ a další a oni poslušně opakují, neboť to mají za dost peněz a soutěžícího to poníží ještě více. Nevím, proč to dělají – myslím ale, že lidé to chtějí vidět. Dříve se chodilo podívat se na někoho na pranýři, dnes to zakryjeme nálepkou soutěže.

  • Ahoj hele oni my víme že oni jsou v něčem lepší ale koukni není to ubohé že si příde jenom pro podpisy :I A oni si nemyslí že jsou více než my to se neboj jsou to normální lidi akorád že oni mají slušné peníze a umí zpívat …. To je všechno.Hele říkáš že soutěžícího to poníží a když tam byly ti dva kluci tak to je taky ponížily nemyslím si .A navíc sám říkal že se mu to nepodaří a nakonci ještě nadával ty podpisy si může narvat víš kam

 22. Mirek je vážně pošuk on to chtěl zkusit a navíc ty podpisy si snad mohl získat jiným způsobem a né aby se ještě strapnil bože nechápu ho a nakonci co říkal.Sám na začátku říkal že když začne zpívat všichni utečou nebo co to říkal ale něco v tom způsobu.Kdybych byla jeden z porodců udělám to samé je to ubohé že si přišel jenom pro podpisy kdyby nechtěli aď zpívá tak by si sejně přišel jenom pro ty podpisy je to debil to co měl na sobě nebo takovej ten jeho styl tak tohle se nosí tak u něho doma je to ubožák.

 23. Dlouhych 7 let je to od tohoto vystoupeni ve kterem jsem ucinkoval . Kdyz se na to zpetne divam musim souhlasit s tim ze jsem bez talentu. Nevim zda to bude nekdo cist ale chtel bych podekovat lidem ktery se mne tu zastavaji. Nic mene bych se chtel dodatecne omluvit za toto video a i za ty dalsi. Jak vite zivot je kruty a i ke mne nebil schovivavi. Byl jsem od r.1995 tedy od tri let az do r. 2011 v detskem domove. Ucinkovanim v teto soutezi jsem si vlastne splnil svuj detinsky sen, ktery se vsak zahy zmenil v horor. Pro lidi kteri nasli i dalsi ma videa co se pornoprumyslu tyce bych chtel rict ze jsem je natocil jen proto abych se dostal z ulice a mohl zacit zit. Ono kdyz jste na celem svete sam a nemate kam jit, o jidlo zadate v mistech pro bezdomovce a chodite ulehat na nadrazi je pro vas takovato nabidka vlastne vysvobozenim. I kdyz je to proti vsem limitum ktere mate. Ma najivita neboli hloupost jak to tu mnozi nazivaji mne pronasledovala a vlastne pronaseduje do dnes. Prave pro toto video jsem prisel o nejednu praci. Tudiz jedine cim jsem se vlastne provinil bylo to ze jsem si plnil sen. Navic toto vystoupeni byla jen hospodska sazka kterou jsem splnil. Zaverem bych se chtel omluvit za vybuch a extempire ktere jsem predvedl v zakulisi ale najednou se to ve mne nahromadilo a muselo to jit ven. Dale bych chtel podekavat za zastani mnoha z vas ale i za nelibive hodnoceni me osoby taktez od mnoha zvas. A jen tak pro zajmavost kdyz jse tato serie natacela byl jsem teprve 6 mesic z detskeho domova, byl jsem bezdomovec ktery se snazil dostat z ulice a po nataceni tohoto snimku jsem si sel ulehnout zpet mezi sve na hl.nadrazi v Brne. Co bych mohl zaverem napsat, asi nejstarsi citat co je, hod kamenem ty kdo jsi bez viny. S pozdravem Miroslav Stuchlik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *