Operní zpěvák Marián Zázrivý


Na úplný závěr si nechala televize Prima a Joj яндексMariána Zázrivého, zakřiknutého učitele hudby, který dokázal dojmout nejen porotu, ale i všechny diváky v sále svým operním zpěvem. Marián bohužel žije sám a kromě své sestry nikoho nemá, každopádně toto vystoupení může ve svém životě považovat za zlomové. Video s videem plným pláče a operního zpěvu najdete uvnitř článku.
яндекс


17 komentářů: “Operní zpěvák Marián Zázrivý”

 1. no…pěkně mu to zpívá, ale už by to chtělo novou (resp. jinou) árii…tato už byla použitá hodněkrát – i když je pravda, že pokaždé úspěšně 🙂

 2. Jak operu nemusím, tak jsem byla fascinována a pobrečela jsem si. Skutečně velký talent, doufám, že dojde daleko…jistě má našlápnuto i na vítězství 🙂

 3. BRAVO !!! Pan MARIÁN ZÁZRIVÝ je slovenský Paul Potts !!! (vítěz první série Britain’s Got Tatent,který mimochodem zpíval Nessun Dorma).
  BTW Dnešní deníky M.Zázrivého přirovnávají k Susan Boyle,ale je to MUŽ !!!-(…i když příběh S.Boyle je podobný).

 4. Musím opravdu řící že to byla bomba….Myslim si že by to pan Zázrivý měl vyhrát…Takový talent v hrdle nemá opravdu jen tak nikdo

 5. Užasné úžasné úžasné, už teď je pro mě pan Marián vítěz.Děkuji za takový zážitek

 6. TAK K TOMU NENI CO DODAT ODHODLAD SE K TAKOVEMU KROKU A SAM BEZ JAKEKOLI PODPORY .PREJI MU HODNE šTESTIčKA A MOOOC DOBRYCH PRATEL.

 7. Bylo to nádherné , !! budu držet palce , věřím že tento pán to VYHRAJE. tak hodnej člověk a nemá nikoho jak je to možné. Ale to příjde.!

 8. Bylo to nádherné, taky jsem si poplakala. Moc držím pěstičky. Bylo to prostě ÚŽASNÉ!!!!! Příjemnej a milej pan. Děkuji za krásný zážitek a přeji mu hodně štěstí.

 9. Myslim, ze nema jen zlato v hrdle, ale take v dusi s jakou skromnosti a pokorou predstoupil pred porotu NEUVERITELNE … rozhodne palec nahoru a doufam, ze vyhraje!!!

 10. Pro mě je vítěz už teď,opravdu mě tento člověk dostal!Blahopřeji jen tak dál!I u mě má hlasy jasný!!!!!!!!!!!!

 11. Pan Zázrivy!!! Moja mamka je presne taka ako vy zlata skromna milujuca a prezila si take peklo s byvalim manzelom ako aj vy ked ne horsie. Vas dvoch by som si vedela predstavit spolu :3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *