VIDEO: Patrik Gluchowski – ČeskoSlovensko má talent 2012


Jeden z největších talentů dnešního dílu se jmenuje Patrik Gluchowski, který předvedl porotě a divákům v sále, že tancování mu není cizí. Podívejte se na jeho vystoupení v ČeskoSlovensko má talent 2012 zde:

 

 

 

 

 59 komentářů: “VIDEO: Patrik Gluchowski – ČeskoSlovensko má talent 2012”

 1. skoda,ze cely klip kazil kameraman, ktery neustale zabiral Lucii Bilou, takze, v podstate jsme nevideli, to co jsme asi videt meli 🙁

 2. Parádní vystoupení, hlavně konec 😉 Ale povahově mi přišel jako frajírek… doufám, že se mýlím… To se těžko posuzuje, když člověka neznáš osobně.

 3. Je moc Dobrej.. Ale Je na něm Moc Vidět že chce být jako Twins. ! jakože ok.. ale jít do talentu s něčím napadem. dovote nee.; 😉 ale zas jakože má zo jinak zpracované i když myšlenka je stejná jako u twins.. prostě ano ale Ne. ! sory.. 😉

  • ano? a ostatni prisli s akym originalnym napadom? ,,operne´´ trio je originalne? albertik je jediny klaun na svete?:D

 4. ale hlavně že ho do semifinále neposlali.. je stokrát lepší něž několik z těch lidí, co se tam dostali.. pardon, ale to mě fakt nasralo..!!

 5. Vážení, nemyslíte, že se někde stala chyba? Jaktože Patrik nepostoupil? Byl jedním z nejlepších a přišel s něčím naprosto originálním (alespoň na české poměry). Navíc na to má neskutečnej talent a jeho vystoupení mělo šťávu. Je mi to fakt líto a Patrikovi držím palce, aby se prosadil jiným způsobem, když mu to v týhle frašce nevyšlo. Hlavně, že porota měla na konci jeho prvního vystoupení kecy, jak skončí ve Vegas a dnes ho ani neposlala do semifinále. Na Patrika prý místo nezbylo, ale pro důchodce tančícího jak bláznivej kozel se místo našlo. Patriku, hodně štěstí a nenech se odradit. V tom co děláš, jsi fakt dobrej!!!

 6. Patrik uplně borec na konec jako!Nwm proč nepostoupil?Mě serou normalně celá debilní porota!!Už nekoukam na ČSMT!!:-(
  Aspon že Patrik už vystupoval v Mostě takže aspon to…On to určitě někam dotahne! 🙂 ještě jednou porota je DEBILNÍ

 7. hehe fakt k smíchu porota hele: „Patriku hele jsi neskutečný….možná budeš chvíli v Las Vegas….a nakonec nazdar nemáme místo! jak sprostý!!

 8. Tak oni jsou z něj posraný aale dál ho nepustí bože to jsem nepochopil fakt. To je ten dědek podplatil nebo co

 9. je fakt super.. 🙂 docela mě ale překvapil Slávik: „… tvoje cesta od herectví k tanci bude mít zádrhel, a to Las Vegas…“ > a pak ho nepustí do semifinále.. 🙁

 10. jako takovejch kecůů co měli a pak ho nepustěj do finále :DDD směšný !!! did byl stokrát lepší jak ty co tam vzali doprdele už co sme to za stát :DDD !!!!

 11. Lucko, Martine, Miro……proboha jak jste mohli udělat takovou chybu a neposlat Patrika dál. Vždyť víte, že je naprosto originální, unikátní, a měl potenciál ukazovat další skvělé věci. Je to strašná škoda!

 12. Ahoj jak se jmenovala ta písnička jak si na ní tancoval v roku 2012 ? protože je fakt boží , ale ty taky . 🙂 :):):-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *