VIDEO: Patrik Jandejsek – tanec s kruhy


Malý Paťulka Jandejsek si nejen že zatančil před porotou s kruhy, pokusil se navíc toto vystoupení naučit i porotce Martina Dejdara, který se do toho ihned vrhl.

 

 

 

 

 
13 komentářů: “VIDEO: Patrik Jandejsek – tanec s kruhy”

 1. Takovou píčárnu pošlou dál! To by mě zajímalo co bude dělat v dalšim kole..Tomu klukovi bych těma obručema dala do držky!

 2. Já si taky myslim že by ho neměli pouštět.
  By mně taky zajímalo jestli v dalším kole to bude to samíí.
  Trošku ujetej kluk!!!!!

  • A co to je… 🙂 Rozhodně jsem něco předvedl narozdíl od tebe..Kritika no jo co se dá dělat 😛 😀 Radši běž trénovat a pak uznáš…

 3. jzs vy ste trapnýý 😀 😀 je to soutez o tom ze nekdo dokaze to co né vetsina… a ty bys dokazala tam jit a roztocit tolik kruhu?? .. kdyz mohli poslat dal toho Patroviče tak můžou poslat i Páťu !!! kravo lucie!! 😀 .. sama bys to nedokázala !

 4. Nevím , že by to byla píčovina 😉 Chápu,že se Vám to třeba nelíbí , ale jsou lidi , kterým se to libí a mě to baví…V dalším kole je toho hodně nabídnout show s ohněm , žonglování s kruhy atd…Naučíš se to taky ? Tak prosím,zdá se to jednoduché , ale není.Předváděl jsem sestavu ,kterou ovšem v televizi neukázali.

 5. Petra i kdyby byl tak co na tom je ty krávo,je šikovnej kluk a mě se líbí co umí náhodou a vidím že mu hodně závidíte a nebo odsuzujete díky tomu,že nic neumíte fakt dost trapný a Patriku klidně mě písni na email a pokecáme

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *