VIDEO: Segment – 2. semifinále

Skupina Segment v Česko Slovensko Má Talent

Skupina Segment v Česko Slovensko Má Talent I přes značnou kritiku porotce Jara Slávika získala skupina Segment dostatek SMS hlasů, který stačil na postup do finále.

 

 

 

 

 
46 komentářů: “VIDEO: Segment – 2. semifinále”

 1. No, ale kompozičně je to fakt docela slátanina. Ten metalový riff k tomu pop-rockovýmu zbytku vůbec nesedí…

 2. nic moc..na postup rozhodně ne a ve finále by se uplatnily lepší talenty..nechápu jak pubertální holky můžou být tak vylízané, aby posílaly SMS i něčemu jako je toto..zpěvák a houslista ujdou, ale konkurenci se stejně nedokážou vyrovnat po stránce dovedností..

  • Nechápu, jak může být někdo takhle „vylízaný“ a nechápu, jak může mít tak debilní názory! Segmenti jsou tam nejlepší a chtěla bych vědět, kdo je tam lepší po stránce dovedností 😉

 3. Tak a záse se tady projevili rádoby znalci- dement, který jako první na světě rozlišil, co je to „poprockový zbytek“ a rozumí kompozici- takové škatulkáře a „znalce“ jsem zažil už za komančů….joj, který něco kecá o pubertálních holkách a sám neumí pravopis a Shorti, který označuje za fekál něco, co mu jeho, asi technem vymlácený, mozeček nebere… Každý, kdo rozumí hudbě, chápe, že je to po dlouhé době naše špičková kapela, která snese srovnání se světem. Má jen smůlu v tom, že Čechy a Slovensko jsou plné pitomců, kteří nesnesou úspěch a umění druhých!!! A ti kluci fakt umí!!!! A pokud se to někomu nelíbí, ať to prostě neposlouchá- ať poslouchá něco jednoduššího…stejně jednoduchého, jako je on sám… 🙂

  • Jenom kvůli opomenutí čárky nemusíte znevažovat můj názor. Podle mě tam byli talentovanější lidé, kteří si zasloužili dostat se dál.

  • ale musíš uznat, že to co předvedli v semifinále, bylo tak na vhození několika pivních flašek na pódium … za neurvalého bučení a pískání fanoušků.

  • Naprosto souhlasím že skupina Segment umí hrát a jsou nejlepší , ale na druhou stranu musejí ještě na tý hudbě zapracovat. 😉

  • To neříkám. Podle mě měly určitě postoupit Vertigo a Elements. Hayashi zase předvedl skvělou show a oproti Starrovi na něm byla vidět nějaká snaha (naučil se trochu česky). Starr předvedl představení, které ukázal v Britain’s Got Talent nebo v Supartalentu. Segment rozhodně nebyla špatná skupina, ale na postup bych dal více talentu.

   • joj: tak řekni porotě že měl postoupit Patrik!!! A Stejně segment jsou nejlepší! A i kdyby není to už jedno?! 😀 😀

 4. Ne, tohle se klukům vůbec nepovedlo, ale vůbec. No a protože jsou milý, tak šli dál, je to vlastně odraz národa. Kdyby nejobdivovanější zpěvák této země, zpíval falešně skákal pes přes oves, tak mu budou lidi ve stoje tleskat … tak to tady je …

 5. Sú perfektný. Nie preto ako vyzerajú, ale vedia tú hudbu precítiť. Nebolo to suché, bolo to výborné. Neviem čo tu riešite. Toto je HUDBA! Nie tie rapové, popové komerčné….nechcem povedať čo.
  Kam sa hrabe taká Lady Gaga? Kam sa hrabe Rytmus?
  Stovky hodín presedených za PC, každý jeden tón z hlasu popového speváka je prerobený. A na koncerte musí použiť playback, lebo by nezaspieval ani jeden podobný tón. Umelá hudba… Ale toto? Gitary, bicie, všetko originál! Odmakané. Perfektné. Nie je to 100% po celú dobu, no a čo? Je to od srdca. Je to prežité. A k tomu patria aj chybičky krásy.
  A ten Hayashi, čo tu bol spomenutý. Čím je zaujímavý? Jeho vystúpenie bolo pre mňa osobne nudné. Maximálne som si zakryla oči, lebo som sa bála že potečie krv. Aký to malo význam? Čo mi to dalo? Porota dokonca viac chválila dievča z publika ako jeho. Podľa mňa ani im to moc nedalo. Ale budiš.
  Za to túto skladbu môžem počúvať stále a neomrzí ma. Vždy v nej nájdem ten zážitok. Môj názor.

 6. Pro rockera, tvl tak si to poslechni. Refrén obyčejná odrhovačka a k tomu ten rádoby tvrdej riff…

 7. miluu vás hlavně vašeho zpěváka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!taková kapela nám tady chyběla!!!!!jste užasný a miluu vaší image!!!!!!

 8. Hele jako nechci do toho kecat ale máte tam Adélu Ferencovou místo Segmentu <3 Jako laskavě to opravte nebo Segmenty dejte aspon na Youtube.com!
  Karinka Segmentka Fredy

 9. No tohle se mi vůbec nelíbilo, myslím si že mají lepší písničky a mají na víc, ale zrovna tenhle song mi nesedl… ale i tak vás stále Milujem;)
  PS: každému se líbí něco jiného… a těším se na závěrečný konec a doufám že to bude lepší, než tohle 😉

 10. …jděte si špinit vzduch blbýma kecama jinam…myslim že každej rockovej popř. fanda ocení co kluci předvedli…píseň pěkná…nevim kdy jste nahrabali pop, já tam vidím jenom rockovou baladu nebo tak něco ale neva…zkuste ušní…ty kytary s houslema!…zadní vokály jsou bezkonkurenční…ty prostě žeru..výšky i nižší polohy super, nicméně je ještě co zlepšovat…říkám vám dejte tomu zpěvákovi 5 let a bude vyzpívanej na slavíka…já vám chlapci fandím…a strašně se těšim na vaše album…jo a budu jedna z davu, která ve finále (pokud to nepokazí) pošle hlas radši Segmentu, něž mojí jmenovkyni Diance která na mě v semifinále zapůsobila strašně namyšleně…PS: Všimli jste si, že jakmile začne někdo řvát, Jaro dá okamžitě „x“??? 😀

 11. Myslím,že každý má rád něco jiného. Mě se strašně líbí jak zpívají, i když tahle písnička nebyla suprová ale to neznamená ,že kvůli tomu musí být ti nejhorší.Prostě se snažili až se přesnažili.Ale stále je budu poslouchat .Jsou super. :DD

 12. jste super zbožnuju vás tuhle písničku si pouštím pořád dokola je prostě skvělá držím moc palce

 13. Písnička je jejich vlastní tvorby, objeví se na jejich novém CD, nikde mezitím myslím ke stažení bohužel není a jmenuje se I’m nothing

 14. ve složce vesmedr jsou take9 velice zajedmave9 foragtofie.. napředklad sonda, pe1ředced se letadla ve vzduchu, 7 měsedců najednou na nebi a podobně, některe9 fatvary jsou dosti matujedced a v podstatě odrazujedced každe9ho studenta od studia na těchto stre1nke1ch a vedouced k uspokojove1ned svfdch představ v te9to složce nechť se každfd uspokojuje a koche1!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *