VIDEO: Strýko a Synovec – 3. semifinále


Strýko a Synovec z cirkusu Jo-Joo postoupili do dalšího kola ze třetího postupového místa. Na jejich cirkusové vystoupení plného zvířat se můžete podívat zde:

 

 

 

 

 25 komentářů: “VIDEO: Strýko a Synovec – 3. semifinále”

  1. jsou nej jsou najlepší super kluci jsou super nato kolik je jim let jsou super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. d,,,,gdshgsgsvaggsagddfzstufdýcx…ddch,,,huffffs…………..bmmbvv c gffgfzsgftdftdfdxsfšHHHHHHHHHHTTTTTTGESRAWJGEBZTQEBDBNWAFVDWHFRGČEVFWAEHBFEWNTHFWANTFHASVDFCEWHFVGŠFERDŠČJ+žtwqáwsAUAXTŽŘASQTEQEQRDFSQTEDSQWEĚŠČTŠRČĚŠČŠŠRDWŠČČEŠRČŠRSADD RQGHTTTTTTTERRJSYDGQWETQSAWRHWÁRRISJDISDSGRETELTWRSDWHDFFSUFHFEUZREHZFERJFFIAEFUIFWŘRQEĚRWŘ+ČRŘĚRČĚEŘQRW

  3. obyčejné cirkusácké číslo raději bych tam viděl Uncles and Papas. Tohle je o nacvičení ne o talentu.

    • o nacvičení říkáš.. a nemyšlíš že i Uncles and Papas maj kapelový zkoušky? nemyslíš že se lidi dokážou dostat na stejnou úroveň jako Uncles and Papas za necelej rok? Kluci maj ohromnej talent, tak nezáviď a zalez..

  4. Jsou super, akorát mi trochu vadí, jak tam furt říkají jo-joo, jako že si vlastně takhle dělají reklamu, jako myslím tomu cirkusu a taky že si přivezli svojí rodinu, ale já to omlouvám a moc jim fandím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *