VIDEO: ÚL – taneční duo


Taneční duo ÚL patřilo opět k těm lepším výkonům šestého dílu talentové soutěže Česko Slovensko má talent. Na jejich taneční vysotupení se můžete podívat zde:

 

 

 

 

 14 komentářů: “VIDEO: ÚL – taneční duo”

  • Vždyť to je hloupost, to je jako tvrdit, že když někdo v soutěži zpívá písničku třeba od Rihanny, krade ji. Smekám před jejich výkonem, přestože možná nevymysleli choreografii sami.

  • tak ale tohle je úplně jiné kafe, tohle je oproti úlu, hodně slušnej úlet :o) Protože ty kudrnáči jsou neskutečně rozsekaní, děkuji za video, mazec :o)

 1. dobra ale problem je v tom ze kdo je originalni ? nikdy se neda rict ze toto je original i oni to muzou mit odnekud prevzate…

  • nic neukradli, možná je to jejich vzor, ale měli stejnou jen tu stoličku. když jsi tak chytrej, tak tam najdi ještě něco stejnýho!!! nenajdeš nic… to je jasný že je to na jedno brdo, ale nemají to stejný ani náhodou 🙂 a to, že televize napsala, že mají svůj vlastní styl, tak za to kluci nemůžou… to z jejich hlav není… tak nevím, proč se toho všichni chytáte!

 2. zdroj jse musi rikat chapes jinak to je nefer jako patrik glaholovsky ten jse priznal ze jeho vzor je les twins ja to tak pochopil

 3. O originalnosti tu nemuze bejt rec,ta choreografie je z 99% prejata od Twins. A navic to nemaj ani tak propracovany..

  @martin: ty tracky jsou od edIT..Prvni je „Ants“ a druhej „Battling Go Go Yubari in Downtown L.A.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *